Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ulcia122

usuwanie tkanki tłuszczowej kriolipoliza?

Polecane posty

Kriolipoliza jest naprawdę skuteczna! Udało mi się pozbyć tłuszczyku na brzuchu i udach. Postawiłam na kriolipolizę w salonie Laser Care w Warszwie, bo dużo osób polecało mi ten zabieg odchudzający właśnie tam :) Myślę, że warto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kriolipoliza to hit! Ja się w końcu zawzięłam, miałam okropną oponkę na brzuchu, co lato chodziłam w kostiumie jednoczęściowym...powiedziałam dość! Zaczęłam więcej się ruszać, rozsądniej odżywiać, ale hodowany przez lata tłuszczyk tak szybko nie znikał jak liczyłam. Kumpela poleciła mi klinikę Estetica Nova w Warszawie, co prawda mieszkam w Mińsku, ale raz na miesiąc taki wyjazd to nie problem. Ona tam robiła jakieś inne zabiegi, ale była bardzo zadowolona. Konsultowała mnie dr Rybicka i doradziła właśnie krio. W końcu jest idealnie! Miałam lekki obrzęk po każdej wizycie i skóra była bardziej uwrażliwiona, ale to normalne, wszystko szybko wracało do normy. Aktualnie jestem po 3 sesjach i chyba zapiszę się teraz na uda ;D Do tego w klinice mają dietetyka, więc od razu skonsultowałam swoje nawyki żywioniowe. Trzeba chyba trafić na dobrego lekarza, który doradzi zabieg dopasowany do danego problemu.

Ja w tym roku już bez wstydu założę dwuczęściowy kostium ;D już nie mogę się doczekać lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na zabiegu dwa lata temu, chyba coolsculpting i Nic. Zawiedziona. Ale do salonu z którego korzystam zakupiono sprzęt do kriolipolizy i jako stały klient dostałam 1 zabieg gratis. Szok. 4 cm mniej w pasie po 1 zabiegu. Urządzenie zupełnie inaczej pracuje niż tamto poprzednie, więc chyba dużo zależy od maszyny. Zrobiłam 3 zabiegi, oponka zniknęła. Zajęło mi to 4 miesiące. Polecam wszystkim niedowiarkom jednak. Teraz robię uda wewnętrzne. Wszystkim ze Śląska polecam salon w Chorzowie Q10- tam robię, koniecznie na maszynie Cooltech. Bo to chyba najważniejsze żeby sprzęt był sensowny. Mają też przystępne ceny. Nie świruja jak w wielkich miastach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat pracuje w miejscu gdzie wykonujemy Kriolipolize. Generalnie zabieg przynosi efekty u każdego pacjenta. Ale na jak długo i jak mocne? To zależy od indywidualnych cech i przede wszystkim od postępowania po zabiegu. To świetny zabieg dla osób które mają problematyczne miejsca których nie da się wyćwiczyć, lub dla tych którzy chcą przyspieszyć efekt diety, ćwiczeń. Nie da się wykonać zabiegu i jeść jak do tej pory i nie ćwiczyć. Wtedy efekt będzie się miało utraty 1 cm i może na mc. Ostatnio nasza pacjentka ze sporą otyłością brzuszną ćwiczyła, trzymała dietę i zrobiła 2 zabiegi po 2 przyłożenia głowicy i uzyskała utratę 14 cm w pasie. Imponujący wynik. Ale trzeba wspomagać sam zabieg. I od siebie mogę dodać że salony mają różne krio. Te które wymrażają tkankę w temperaturze -1 czy -5 stopnia dają marne efekty. Polecam szukać miejsc z Cooltechami -8 stopni. Są najdroższe bo ceny to już nie 300 zł a 800-1000 zł. Ale efekty są.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie efekt po trzech zabiegach Kliolipolizy genialny bo po trzech zabiegach noszę rozmiar mniejsze jeansy to dla mnie jest wow. Niestety nie mierzyłam się podczas bo liczyłam, że gołym okiem to zauważę oczywiście trochę diety dodałam i osiągnęłam na wiosnę swój cel noworoczny. Zabiegi robiłam w Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie i to z polecenia koleżanek. Jestem zadowolona z efektów no i cena też była fajna gdy wykupiłam serię. Fajny nieinwazyjny zabieg i gabinet też godny polecenia. Sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×