Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ulcia122

usuwanie tkanki tłuszczowej kriolipoliza?

Polecane posty

Gość Myszki11
W Nowym Sączu kriolipoliza lipocryo jest w Klinice Vici Clinic. Ja tam byłam m.in. na laserze, z krio nie korzystałam, ale słyszałam od babek, że przynosi widoczny efekt około miesiący po zabiegu i są bardzo zadowole. Do tego mają promocję 50 % na pierwszy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna estetyczna Chrzanów
W chrznowie w salonie roza http://www.salonroza.pl/ można to zrobic, podbno efekt jest bardzo dobry, trzeba tylko poczekać ponad miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie po Krolipolizie... to byla operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia175
Ja robie na przemian Kriolipolize z lipoliza iniekcyjną na wew strone ud i jest juz super efekt po czterech zabiegach. Zabiegi robie w Krakowie w Rubinkiewicz Med Clinic bo robilam juz u nich zabiegi na twarz a o tych metodach oschudzania dowiedzialam sie na miejscu. Polecam choc po iniekcji sie troche puchnie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena963
zamiast usuwania albo odsysania to polecam RUSZYĆ TYŁEK Z KANAPY I ZACZĄĆ ĆWICZYĆ!! Wtedy uda przestaną być monstrualne.. tak przypuszczam, a jak nie w wyniku samych ćwiczeń to można się wspomóc iqgreen dla lepszego i trwalszego efektu, bez ingerowania i rekonwqlescencji a do tego z wielkim zapasem endorfin które się wytwarzają przy aktyuwności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VelvetR
Wypróbujcie koniecznie kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Chodziłam na zabiegi do Pani Gosi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Już po jednym zabiegu zobaczycie bardzo dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula_240
Ja za 2 tyg robię zabieg kriolipolizy na bryczesy. Okropny tłuszcz pod pośladkami przez który mało która bielizna dobrze leży. Dodam, że dzięki ćwiczeniom wyszczuplałam wszędzie poza tym miejscem. Oby mi to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata232
Jeśli chciałybyście trwale i szybko zredukować swój tłuszcz polecam kriolipolize w Vici Clinic w Krakowie - to tylko 45 minut i 99 zł, a efekty naprawdę są niesamowite. Po prostu wychodzisz parę kilo lżejsza. :) Ja jestem z mojej decyzji bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie słyszałam o tym zabiegu, szczerze mówiąc. Ale dziewczyny na forach polecają endermologię. :) Sama nie byłam na takim zabiegu, ale myślę, że jest warta rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, endermologia spisuje się świetnie w redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej. Ja swoje zabiegi robię w klinice Cosmetologica w Gdańsku i szczerze polecam, bo zabiegi są przeprowadzane profesjonalnie, bezboleśnie i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redko a jakie zabiegi Ty robisz i szczególnie polecasz? Chcę wybrać dla siebie najlepszy zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim przypadku najlepiej pójść na jakiekolwiek konsultacje. Na każdego będzie działał inny zabieg. Lepiej to przegadać w gabinecie niż szukać info w necie.. ale takie jest tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta92
Kochane pomocy.. ważę 100 kg przy wzroście 170 :< jak myślicie, czy te zabiegi zadziałały by na mnie czy w grę wchodzi tylko operacja zmniejszania żołądka??? Chcę się zmienić, bo poznałam fajnego chłopaka przez internet. Jestem zdeterminowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 30
Jestem normalnej postury, dbam o dietę, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, domowe masażery- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara92
Nooooo super, jak jesteście z 3city to polecam klinikę dr Michajłowskiego 8) ja miałam tam serię zabiegów na cellulit i naprawdę mogę polecić , zabiegi są wykonywane pod fachową opieką i naprawdę zauważyłam zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 27
To może się wam przydać natknęłam się na fajną wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Można przeszukiwać po miast. Łatwa w obsłudze. Musicie tylko wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wyszukać salon kosmetyczny z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest lepsze? Endermologia czy Karbokryterapia? Chcę zadzwonić do tej kliniki Cosmetologica ale nie wiem jaki zabieg wybrać :/ a są tam jakieś konsultacje za które nie będę musiała płacić kroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsultacje w Clinica Cosmetologica są bezpłatne :) wiem, bo byłam niedawno skonsultować swoje zabiegi :) także śmiało, nie czekaj tylko dzwoń i się umawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda86
Kusicie :) ja chyba zrobię sobie takie zabiegi, bo mogę sobie na nie pozwolić i chcę sobie poprawić samopoczucie... zresztą na moje lata to taki zabieg jak znalazł. Ta Clinika Cosmetologica to jest warta uwagi? Ktoś jeszcze był i może coś więcej napisać? Interesuje mnie najbardziej karboksyterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam, ale też się zastanawiam nad wyborem tej właśnie kliniki....Niby ma dobre opinie ale i tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonajcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hani828
no już jest Twoja osobista decyzja. Jeżeli masz problem z sylwetką i chcesz ją ładnie wymodelować to może zapisz się na konsultacje do tej kliniki na Skłodowskiej Curie? Tutaj masz ich numer: : 791 604 604 Na pewno podejmiesz dobrą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bENIA288
AAAAAAA zapisałam sięęęęęęęęę!!! W końcu, po tylu miesiącach zwlekania :) trzymajcie kciuki, będą mi wyszczuplali brzuszek. Zadzwoniłam na ten numer, który podała Hania : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną w gabinecie Dermedika w Krakowie i w sumie jestem zaskoczona że efekty są aż takie dobre. Byłam sceptycznie nastawiona a tu taka niespodzianka :) Zabieg jest bezbolesny, a w gabinecie w którym byłam mieli nowoczesny sprzęt i bardzo fajna pani się mną zajęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora

Ja jestem po serii zabiegów w dobrym gdańskim gabinecie medycyny estetycznej Dr Pernak www.drpernak.pl/ i jestem zadowolona z efektów, rzeczywiście jest wysmuklenie. Zabieg jest bezbolesny a efekt naprawdę fajny, jest lepiej niż zakładałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się zdecydowałam na kriolipolizę w Alluresthetique   https://a-estetyka.pl/ w Konstantynowie Łódźkim, pod Łodzią. Super sprawa powiem wam 🙂 zabieg miałam wykonywany w systemie ZLipo+Wave Pro i dzięki temu efekty są po prostu spektakularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kriolipoliza wykonywana była na okolice brzucha w Klinice Vesuna w Krakowie. Efekty zabiegu są niebywale mimo że początkowo podchodziłam do tematu zabiegów na ciało z dystansem. Cena zagbiegu jest dość wysoka ale naprawdę warto, szczegolnie ze wyattczyl jeden zabieg i pozbylam się niechcianego tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×