Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAKdbaćOsiebie

zadbane 30tki jak o ciało, włosy, skóre

Polecane posty

Gość JAKdbaćOsiebie

jaka jest wasza rutyna codzienna bez której nie wyobrażacie sobie życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 lat. wlosy myje codziennie rano, zawsze nakladam na 2 minutki odzywke do splukiwania, 1-2 razy w tyg jak mam czas wieczorem nakladam maske na wlosy, ostatnio dodaje tez do mniej olej jojoba. i tak sobie chodze, albo nawet w niej spie i zmywam rano. cialo- raz w tyg peeling z kawy, balsam nie zawsze bo leniwa jestem ale jak juz mam zamiar sie zmarowac i mam na to czas, to wtedy olekiem kokosowym lub ostatnio migdalowym! rewelacja! skora sie tak nie wysusza, wiec moge sobie odzienne balsamowanie oszczedzic. do tego twarz- troche problematyczna skora, wiec tu robie duzo. peeling enzymatyczny raz w tyg., ostatnio wyprobowalam ampulki z kwasem hialuronowym-super! poza tym wieczorem cos ciezszego- czasami czysty olejek migdalowy czasami z kremem. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam, samego mydla i kremu nivea, 30 lat, zmarszczek nie mam, nie opalam sie, nie pale, nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roratka
Powiem Wam jeszcze, że praktykuje domowy wyrób kosmetyków. Zbieram zioła lecznicze, robie z nich proszki i napary. Myślę, że to sto razy zdrowiej niż kupować cokolwiek w drogerii. Potem mieszam proszek ziolowy z mlekiem i miodem i nakładam jako maseczke. Skore mam piękna i poza jednym wyjątkiem nigdy się nie poparzylam, ani nie dostałam uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o jakich ty proszkach piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roratka
Proszkach z suszonych ziół polnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a jakies przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×