Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wybierałyście opiekunke?

Polecane posty

Gość gość

Jakoś ją sprawdzaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależało mi żeby była wcześniej mamą, jakoś normalne rozmawiała ze mną. Spotkaliśmy się z nią pierwszy raz ot tak na rozmowę przy dziecku, później przyszła kilka razy gdy ja krzątałam się po domu. Pierwszy raz wyszłam na 20 minut i byłam niedaleko, pod telefonem i poszło dalej. Podobało mi się w niej, że jest ciepła, dziecko ją naprawdę polubiło, jest ostrożna (może aż zanadto, ale to chyba cecha wskazana? :) ), opiekuje się nim naprawdę po mojemu, nie boi się pytać, dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Literki, bardzo pomocna wypowiedz. Ktos sie jeszcze podzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw umawialiśmy się na rozmowę- miałam listę pytań :) Synek oczywiście też był, patrzyłam jak na nią reaguje, i jak ona na niego. Masę tych spotkań miałam, ale w każdej cos mi nie pasowało.... W końcu przyszła młoda dziewczyna, taka "prawdziwa", fajna. Synek ją zaakceptował, ona też go polubiła. Najpierw przychodziła jak byłam w domu- np. sprzątałam a ona sie nim zajmowała. Potem wychodziłam na pół godzinki, czasem wróciłam trochę wcześniej- ot taki element zaskoczenia:) Przez pare miesięcy pracowałam na pół etatu, wracałam na karmienie. A potem już normalnie. Do dzisiaj czasem zostaje z synkiem, jak np. chcemy wyjść na kolacje. Jedno wiem- jeśli cokolwiek mi w kandydatce nie pasowało, to rezygnowałam. Nawet jakaś drobnostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona w pracy a opiekunka w domu.... ciekawe co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgia na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×