Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moda na nieszczepienie i konsekwencje

Polecane posty

Gość gość
To juz nie ma obowiazkowego szczepienia?bo sie jakos nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w USA chłopak pocałował dziewczynę i ona dostała wstrząsu anafilaktycznego i zmarła była uczulona na orzechy a on godzinę wcześniej jadł masło orzechowe co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie jest chemia, nic na to nie poradximy.tabletki antykoncepcyjne to tez chemia a jakos niektore lykaja od 15 roku zycia,na to nie zwracacie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luissska
ale na to że we wszystkim jest chemia możemy poradzić choćby tym, żeby nie podawać jej dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz zaszczepic ciezko ale potem ladowac antybiotyki to juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy by chcial nie podawac chemi dzieciom,ale co z tego jak twoja corka zazyczy sobie uprawiac seks w wieku 15 lat to polecisz z nia do lekarza po tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak co jedzenie ekologiczne ludzie nie bądźcie śmieszni po prostu kiedyś były proste szczepionki jak teraz ma NFZ a p****y się dają nabierać na rotawirusy pneumokoki inne uje i potem mają skutki zamiast normalnej szczepionki z polskiego nakładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wiem,moj siostrzeniec nie byl szczepiony na rotawirusy i wlasnie na to zachorowal,jak bys zobaczyla na wlasne oczy jak dziecko cierpi to bys inaczej gadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak któraś zachoruje na RAKA albo dziecko to nie podda się leczeniu i chemioterapii tylko położy i umrze tak bo tam to dopiero pakują syf a skutki uboczne brak słów tabletki anty to hormony a nie chemia tak po za tym biedne niedouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest polski naklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie szczepionki a nie made in tajwannnn albo chinaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktire to sa produkowane w pl? Moze koreanski euvax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdzie sie kiedys ktos kto przywroci obowiazkowe szczepienie a wam tylko zostanie sprzeczanie sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wszyscy byliśmy szczepieni kochani nasze matki nie miały kafeteri :) i żyjemy i nie mamy autyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O albo dtpa z biomedu jeszcze niedawnobzawierala ta ochydna rtec.... Sory ale na zachodzie te stare szcepionki poszly do lamusa. A u nas sa refundowane bo zwyczajnie sa tansze. Ot cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biomed to polska firma farmaceutyczna, ekspert w dziedzinie probiotyków i szczepionek JA SZCZEPIE NA NFZ TAKIMI ewentualnie Sanofi-Aventis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja mama szczepiła mnie wszystkim czym się dało, latała ciągle po lekarzach itd i wiecie co, mimo tego że jestem dorosła ja wiecznie choruje, ciągle coś mi się dzieje. Jak byłam mała to potrafiłam od listopada do kwietnia chorować cały czas i zawsze był ten sam schemat gardło, krtań, oskrzela, płuca, do tego alergia, glejak na mózgu w wieku 15 lat, problemy z tarczycą teraz migreny, no cuda. Nie wiem jak inni ale ja zależność widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslicie ze 20 lat temu w szczepionkach nie bylo chemi.myslicie ze robili je z trawy i lisci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam szczepiona na wszystko co mozliwe i choruje raz do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam szczepiona na wszystko i nie choruję prawie no wyrostek czasem katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co nie szczepi o kolce
Do tej pani co nie szczepi i twierdzi ,ze szczepienie rozwalaja jelita i ppowoduje kolke.Hahahah kolke to ty masz w glowie kobieto ,piszesz takie bzdury ,ze szkoda nawet komentowac.Mieszkam w kraju gdzie pierwsze szczepienie jest dopiero od 3 miesiaca.Nie ma tu szczepien zaraz po porodzie i wiesz co ,kolka jest dosc pospolita u dzieci.Wiekszosc dzieci ma kolke i nie byly szczepione do 3m.Aha i mam dwojke szczepionych dzieci ,zadne nie mialo kolki,alergii itp ...Ja tez bylam szczepiona i tez nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolka od szczepienia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antybiotyki rozwalaja zoladek ale jakos dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze biomed skoro w dtpa byla rtec, wazne ze biomed. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w powietrzu też jest rtęć i tysiące innych syfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest roznica chyba w tym czy rtec zostaje bezposrednio wstrzyknieta do krwoobiegu czy Ty tego nie dostrzegasz? Wiesz jak w labolatoriach obchodza sie z rtecia? A tu troche faktow o odrze: http://szczepieniaodra.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda znana mi osoba z wyksztalceniem medycznym szczepi siebie i dzieci. Ja r9bie tak samo i nie przekonuja mjie blogi, informacje w tv sniadaniowej czy posty kafeterianek ktorym wydaje sie ze super znaja temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
tutaj macie o epidemii odry - mały obszar, ale zawsze: http://en.wikipedia.org/wiki/2013_Swansea_measles_epidemic, a co do krztuśca - ponad 3 lata temu przechodziłam razem z synem - nie zdiagnozowali tego, w ub. roku jak poszłam z kaszlem i bolącym gardłem to od razu pani doktor zasugerowała krztuśca - musiałam ją z błedu wyprowadzić (w końcu wyszło zapalenie oskrzeli); czy szczepionki chronią? nie wiem, syn szczepiony przeszedł niby lżej niż ja, ale ja byłam w wysokiej ciązy, więc i tak wszystko się kumulowało... w kazdym, razie jak później poczytałam szczepionka na krztuśca ma 85% skuteczności (ta którą on dostał) - czyli dość mało niestety:( i ludzie będą chorować, a badania czy było warto szczepić poznamy za wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia799
Ja oczywiście szczepię synka wszystkimi obowiązkowymi szczepionkami oraz dodatkowo na grypę, gdyż nawet jeśli przed nią się nie uchroni to zdecydowanie jej objawy są łagodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech maja 250 000 dzieci niezaszczepionych a zachorowalnosc na choroby zakazne mniejsza niz u nas wiec pindolenie takich glupot ze choroby zakazne wracaja bo ludzie sie nie szczepia to glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×