Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gospodyni123

Jakich towarow brakuje wam za granica?

Polecane posty

Gość ex_debill_zaryczy_soon
te jabłka to mnie dziwią - bo owszem - póki mieszkałam na wsi i mieliśmy swój sad to jabłka jadałam świetne, ale teraz jak jadę do Polski to to co kupię w ogóle mi nie smakuje - wolę Coxy, Braeburny, wolę te dostepne tutaj (bo niekoniecznie angielskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje mi dobrych ogorkow kiszonych, te co teraz sprzedaja w polskich sklepach w sloikach, to sa pasci a nie ogorki kiszone... brakuje mi tez zeszytow w kratke format B5, lubilam w takich robic roznego rodzaju notatki, niestety tutaj tylko beznajdziejne slabo trzymajace sie zeszyty na klej, albo sprezynki w linie...Nie cierpie zeszytow w linie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wszystkim, ale jak czytam, ze komus brakuje zeszytów w kratke to sobie jednoznacznie mysle, ze wy macie cos z garem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego , ja to rozumiem .tylko ja wole w linie i nie cierpię w kratkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje mi żurku winiary i koncentratu barszcz czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezuu mnie też wkurzają te zeszyty w linie. Nie ma tu w ogóle zeszytów w kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Exactly dzieciakom do szkoły w linie i tylko w linie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_zaryczy_soon
w Lidlu okresowo bywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o cienkie zeszyty w kratke, ktore nawet okazyjnie pokazuja sie w Tesco, ale takie w formacie B5 96 kartkowe, mozna swietnie w takich notatki prowadzic, albo np przepisy kulinarne wklejac ze zdjeciami. Sa poreczne I wygodne. Dzieciaki w szkolach dostaja kartki w kratke jak maja matematyke... normalnie zenada... I to jest ta ich nowoczesnosc I to mamy ich gonic. Mysle, ze raczej cofamy sie powoli do ich poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to k****a mac przywiezcie sobie z Polszy z 50 zeszytow w kratke formatu B5 96 kartkowych i zamknijcie k****a japy niedorozwoje :o doslownie smiech na sali. Zeszytow w kratke brak. Ja p*****le wam powinni zamknac granice i nie wypuszczac z waszego przychowku :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebillmobilny
Juz pisalam, ze w lidlu bywaja rozne, nawet grubsze. A z tym mierzeniem poziomu rozwoju cywilizacyjnego przez pryzmat dostepnosci zeszytow w kratke to juz mnie w ogole rozsmieszylas- nowoczesne osoby gromadza przepisy w formie bloga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w okolicach Chicago wieksza czesc zycia,ale brakuje mi od zawsze ciastek z cukierni.To co tu mozna kupic w polskich sklepach czy cukierniach to tragedia.Nie rozumiem tego,ze nikt nie jest w stanie zrobic dobrych ciastek.Nawet zwyklych paczkow nie potrafia zrobic:twarda skora,rozmiar kuli armatniej,sztuczne nadzienie,mazisty lukier.Marze o eklerkach,sokolach,ptysiach,napoleonkach,bajaderkach,babeczkach smietankowych,paczowych,tortowych,paczkach,rozkach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nawet zwyklych paczkow nie potrafia zrobic:twarda skora,rozmiar kuli armatniej,sztuczne nadzienie,mazisty lukier." - No tak bo co z tego ze Krispy Kreme jest slynne na caly swiat. Wsiurka z Polszy i tak wam wszystkim powie, ze najlepsze pączki, eklerki i ptysie sa w Pooooolsce :D A ze to gowno posklejane, slodkie az trzeszczy w zębach to nic... niewazne. Ona musi miec polskie. Niektórzy to nawet ida do polskiego sklepu po sól albo mąkę :D :D hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo co z tego ze Krispy Kreme jest slynne na caly swiat. --- twoj swiat jest ograniczony do Stanow malenka, wyobraz sobie ze o tym gownie w reszcie swiata nikt nie slyszal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tęsknię za chlebem takim prawdziwym z chrupiącą skórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowoczesne osoby gromadza przepisy w formie bloga >>> I w ten sposob uzalezniaja sie od internetu I komputera, a to ma to do siebie, ze potem sie siedzi, a to poczta, a tam zajrzy I nic nie zrobione... Ja wole ksiazki od Kindla, zeszyty od blogow w kompie... Gdy prad wylacza, swiat mi sie nie zawali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w PL nie bylam juz 8 lat I nie mam zamiaru jechac, bo starch jechac teraz do tego Bangladeszu Europy... ciagle atakuja cie na kazdym rogu, pijaczki ze zdaniem "przepraszam, czy moge miec pytanie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starch tam jechac samochodem, bo za kazdym krzakiem siedza policjanci, ktorzy musza wyrobic norme z mandatami, zeby ich szef-komendant premie dostal... I tak przejdziesz samochodem ze Slaska nad morze I masz po samochodzie, stracisz prawo jazdy I jeszcze na granicy dostaniesz rachunek do zaplacenia na 3tys zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_zaryczy_soon
mi się też nie zawali, bo jednak większość rzeczy potrafię przyrządzić bez zaglądania gdziekolwiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chleba i bułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK brakuje mi tylko polskiego dobrego chleba bo bułki sa ok te crusty roll. Wszystko inne mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KrispyKreme sa skrajnie obrzydliwe nie jestem w stanie zrozumiec czym ludzie sie zachwycaja nie wiem jak mozna jesc to gowno sztuczne kremy, plastikowe polewy, chemiczne ciasto a wszystko smakuja najtansza, gorzkawa, palmowa fyrtura OHYDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego !!! nawet powietrza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osob powyzej: Paczki Krispy Creme sa w Tesco i sa pyszne,ale jednak nie ma to jak paczki z luksusowej polskiej cukierni. I nie mam na mysli tego ze wszystkie polskie paczki sa najlepsze. Trzeba znac dobre miejsca. Tak samo jak tutaj nie kazde frytki sa dobre, trzeba umiec je usmazyc, miec swiezy olej, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Chorwacji mnie brakuje polskiego chleba, masła i majonezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego mi nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego polskiego chleba, cieplutkiego z piekarni (mniam!) i korzenia pietruszki. Wiecej nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna plaskiego donutsa porownywac do polskiego paczka, idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chleba z chrupiącą skórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×