Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

40 latki ile wazycie?

Polecane posty

Gość gość
22.47.25 kwintesencja kobiecosci :) dojrzalosc az razi, bo ktos pytal co znaczy dojrzalosc macie karmcie sie :) wzajemnie dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha to troll.vel Asterka.Nie radzę wciągać się w dyskusje z nią.Patrz na jej topiki ,na któtych sieje nienawiścią do tych co mają inne zdanie niż ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha co ma pecha buzial kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha co ma pecha mylisz się, albo w Twoim otoczeniu są wyłacznie takie panie- dbanie o siebie to wlaśnie kondycja fizyczna, ladne ciało, zdrowa skóra i dotleniony mózg, a nie kolejny lakier do paznokci, podkład czy kamuflujący fałdki ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustactwo - ładnie wyglądać w trumnie.Płakać nad każdą zmaszką.Wydawać krocie na botoksy i wyglądać jak Meg Rayan.Jak karykatura. A prawda jest okrutna - może i z daleka wygląda się super.ale z bliska bez sztafarzy , po nieprzespanej nocy?Kochanek zauważy, że nocna bogini jest już starym próchnem.załosnym próchnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha co z Tobą? ;-) nie jestem pr***nem i Ty też nie będziesz- nie stać Cie na botoks więc na początek zrób coś z sylwetką, pech odejdzie w niepamięć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 41 lat.! 165 cm wzrostu.Waga 66 kg.Czuje sie swietnie w mojej wadze .Kilka kg. mniej widac u mnie na twarzy.,Pojawiaja sie wtedy glebsze zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam sie specjalnie zapasc zeby nie wchodzic w to 36??? A intelektualnie tez sie tak rozwijam, owszem, taka mam prace... Co do pogodzonia ze zmianami -- to nie jest to samo co zaniedbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna NAPIĘTA a nie sflaczała- taką mają panie które kochają balsamy a nienawidzą wysiłku, sportu- przykre ale prawdziwe, mowię Ci- można ważyć mało i wygladać żle, ale jak część tluszczu zamienisz w mięśnie to i skóra będzie bardziej napięta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie o tym mowie, dbanie o kondycje a nie walenie tapety i bredzenie o godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zrobię, może nie. Smutne i żałosne te twoje botoksy.Zapytam - masz przyjaciółkę, choć jedną taką od serca?Masz normalne, serdeczne, relacje z ludzmi?Bo moje kwaśnie winogronka odchudzają się plotkują, obrabiają tyłki i krytykują wygląd każdej kobiety.Są wredne, sfrustrowane pod tą pokrywą arogancji i samozadowolenia tkwią biedne zakompleksione, samotne starzejące się baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha to popatrz,pasujesz charakterem do nich idealnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie lepiej być grubą, zaniedbaną i mówić mam 40+ to już metabolizm nie ten, już jestem wiekowa wymówki i jeszcze raz wymówki bo nie chce się dbać o siebie to tak jak te młode mamy, urodzi taka i tłumaczy dopiero urodziłam i dlatego jestem gruba, nie moge po ciąży dojśc do siebie, patrzysz a obok niej dziecko dwu, trzy letnie a ta wciąż nie może dojść do siebie po ciąży, tylko nie mówi o tym że zażera się pączkami, ciastkami ale zjada swój obiad i to co dziecko nie dojadło a może i po mężu który nie zjadł wszystkiego ale nie po ciąży wciąż gruba, jak się chce znaleźć wytłumaczenie na swoje niedbanie zawsze się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.49. Nie zrozumialas debilko. Osoba, ktora gadala o dojrzalosci, operowala tym pojeciem niewlasciwie, stad moje pytanie, usilowalam sie dowiedziec co przez to rozumie. Smutne, ze ludzie szastaja pojeciami, ktorych zakresu wczesniej nie zdefiniuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuszcz zmienić w mięśnie - nowe prawa fizyki i biologii.Całą wyściółka skóry to tkanka tłuszczowa.Skóra pozbawiona jej flaczeje.Piersi - tkanka tłuszczowa - ale osoby noszące 36 raczej nie mają tego poblemu.Mają push-up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co maja przyjaciolki do tego? Dlaczego mialabym nie miec przyjaciolek? Czy uwazasz ze mozliwe jest to tylko wtedy, gdy sie jest tlustym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha czy Ty czasem nie obgadujesz tutaj swoich koleżanek?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha masz taki sam charakterek jak twoje zasuszone winogrona z pracy chyba się zaraziłaś od nich jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, ja nie mam tego problemu, bo z natury mam maly biust. Zeby miec duzy, musialaym przytyc chyba ze 30 kg, ale to nie najlepiej dla zdrowia, prawda? No, co do wygladu, to zmarszczek na pewno bym wtedy zadnych nie miala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czterdziecha wredna baba jest.Zasmrodzi całą kafejke.Z manią,ze ją śledzi jakiś trol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha doedukuj sie w sprawie piersi- sa rozne rodzaje i nie kazde wypelnia tkanka tluszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.05 wiesz co? rozumiec slowo debilka tez trzeba umiec i wybacz ale kobieta dojrzala i z klasa za jak sie pewnie uwazasz, ma bogatsze slownictwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym ja nikogo nie obgaduje, bo mam ciekawsze zajecia. Wole np wlasnie pocwiczyc lub zrobic sobie maseczke. Po co tracic czas na plotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może mówić mam czterdzieści lat - nie będę już młoda , szczupła i kwitnąca jak 20 latka.Nie będę się katować by tak wyglądać. Zacznę rozwijać co innego. Złośliwa jestem tylko wobec głupoty i walki z tym czym wygrać się nie da. Złośliwa wobec kobiet, które uważają, że jedynie wygląd to ich wartość. Ciałeczka-pustaczki, bez głębszej refleksji, pomyslunku.Bez empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś się komuś chyba wydaje ja jestem bardzo bardzo szczupła a biust mam duży bo miseczkę F więc nie ma reguły, że jak chuda, stara to musi mieć mały biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki , owszem obgaduję.Nie obgaduję przyjaciółek.A winogrona i te obgadują, bo nie mają przyjaciółek.Pełneście kompleksów drogie panie.Gonicie nieuchronne.A piersi to tkanka tłuszczowa doga pani.Chyba mięsnie wyparły pani również mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj czterdziecha coś nie najlepiej z Tobą, życzę Ci więcej pogody ducha, zyskasz je prawdopodobnie wtedy, gdy zastanawiając się głębiej, dojdziesz w końcu do wniosku, że kobiety naprawde dbające o siebie rozwijają sie wszechstronnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duże F i jestem bardzo szczupła. I jestem chwalipiętą zapatrzoną w swój wygląd.Poczytajcie się.Ryknełam śmiechem jak przeczytałam początek tego wątku.Jak dziewczynki z przedszkola - a ja mam taki nosek, a ja taką kokardę... Macie 40 lat?Nastolatki są od was mądrzejsze bo wiedzą, że człowiek to nie zgrabna figura tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecho, ale ja sie nie katuje. Te cale cwiczenia i dbanie o siebie to relaks i odskocznia od mojej pracy. Nie, nie mam 20 lat, i nie bede wygladala na 20. i to jest w porzadku Ale jestem szczupla, nie widze powodu, zeby sie zapuscic. I chce wygladac jak zadbana osoba w swoim wieku. Nie uwazam, ze wyglad jest jedyna wartoscia. A rozwijam sie w inny sposob, nie ma obaw, intelektualnie sie nie zaniedbalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×