Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

40 latki ile wazycie?

Polecane posty

Gość gość
Mam 40 l i 68 kg przy 166 cm czy to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Tez bym tyle chciała mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xrto
Przed 40,50 kg przy metr 63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mija weekend? U mnie pelna rozpusta pogoda sprzyja myszkowaniu w lodowce. Od poniedziałku powrót do diety Czy gdzieś jest cieplo i slonecznie bo u mnie za oknem 5 stopni brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii slonecznie. Nigdy nie byłam na diecie, ale traktuje zdrowe odżywianie jako styl życia. Zamiast jeść bezmyślnie chodze na kawę do kawiarni ( espresso) z tajnym ciastkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko zmienic przyzwyczajenia Kocham slodycze i wszystko co slodkie I jak mozna przestawic si na paskudne warzywa bez smaku jak trawa dla zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dziewczyny z wasza dieta ? Taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy warzyw nie można przyprawić i jesc cos zdrowszego zamiast tuczących slodyczy? :-) Wg mnie to tylko wymowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam ważę 66 kg równiutko i dobrze się trzymam, przynajmniej znajome tak mi mówią :) Sprawdzałam sobie ostatnio BMI http://znajomek.com/kalkulator-bmi/ i chyba jest OK, bo ciągle waga prawidłowa. A jak Wy się trzymacie kobitki? Z tego co widzę u koleżanek, to w tym wieku nie jest lekko zrzucić coś z brzucha, ale mają bardzo ładne nogi - sama chciałabym takie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dla was dziewczyny jest najwazniejsze w zyciu wyglad, uroda, zdrowie a moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 39 lat , 172cm i 57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko razem ważne. Jak cwiczysz, zdrowo się odzywiasz i myślisz o tym co jeszcze i ogólnie dbasz o zdrowie, to i dobrze wygladasz. Tak samo ćwiczenia, sylwetka ukształtowana wygląda o wiele lepiej niż sylwetka wychudzona ze sflaczalymi mięśniami. I wytrzymałość lepsza, i nie dyszysz po krótkim spacerze, to wszystko jest dla mnie ważne. Takie dobre funkcjonowanie na codzien i dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo :) Ale biorę się za siebie! Kupiłam karnet w Klubie fitness Marcelinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam U mnie 167 cm wzrostu i 60 kg wagi. 44 lata. Moja waga w domu ciut dodaje kilogramów, bo w szpitalu czy ośrodku zwykle jestem lżejsza. ;) Ale ważę się na swojej od paru lat i mam orientację czy przeholowałam z jedzeniem czy nie. Moja najwyższa waga to było ok 67 kg. Potem schudłam i nawet miałam 62-61 kg. I wyglądałam szczupło i czułam się lekko. Marzyłam o 57kg. Niestety mało się ruszam, objadam słodyczami i czasem mam napady wilczego głodu, czyli jem i słodko i tłusto i duuużooo w ciągu dnia. Zwykle tak się u mnie dzieje, że g***towne chudnięcie pojawia się podczas poważnej choroby. Wtedy zarzekam się, że wolę mieć więcej kilogramów i być zdrowa. Ostatnio schudłam w chorobie w ciągu 2 miesięcy prawie 6 kilo i wyglądałam jak kościotrup! Teraz powróciłam prawie do dawnej wagi. I prawie do zdrowia. O ironio, już się oglądam, czy wejdę w strój kąpielowy. Więc jakaś kobieca schiza jest. Ale z męską dozą dopingu, aby wyglądać atrakcyjnie... Nie zamierzam się odchudzać. Planuję zadbać o formę. A także o skórę. No i o zdrowe odżywianie. Dziś z tym ostatnim porażka! Wczoraj 3 lody a dziś 4 paczuszki gum rozpuszczalnych. Przed chwilą 2 pajdy z majonezem... A jeśli już o zdrowiu to poproszę o zdrowe przekąski, które można zjadać prawie bez ograniczeń. Ostatnio pakuje truskawki niestety cukruje i daje jogurcik. Kupuję sezamki /o wafelkach przekładanych na K nie wspomnę ;) /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka
Ja ważę 65 kilo:) Wreszcie, udało mi się schudnąć dzięki własnej pracy, ciężkiej pracy. Biegania, pływania, ćwiczeń grupowych, ćwiczeń z Chodakowską. Nie raz płakałam z zakwasów. Do tego suplementy w postaci herbata antylipidowa z tiens24 no i drakońska dieta, która teraz już stała się przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 lat, wzrost 162, waga ok. 60 kg ( bo raz waga pokazuje np. 59, 7 a raz 60, 3 ) Zawsze miałam raczej szczupłą figurę, od zeszłego roku zaczęło mi się przybierać - w talii głównie No, ale też dużo w tym mojej winy ( odżywianie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 159 cm i 60 kg, juz 8 kg mniej. wiec do wakacji bedzie ładny strój na plażę = to moja wizualizacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 kg, 41 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat, 170 cm i 62 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat, czworo dzieci, 160cm, 51kg. Chcialabym wazyc jakies trzy kg wiecej. Nie stosuję zadnej diety, dawniej jadlam dużo warzyw i mnostwo owoców, teraz więcej slodyczy. Zawsze w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
49 176cm 65 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne parametry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Podaj swoje parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ja żadnej diety nie stosuje, zawsze bylam szczupła i do tej pory jestem taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie, ja jestem facetem, to czym mam się chwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Też możesz się pochwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54kg :) , przed 40tka jestem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu wysokie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
176 cm. To mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super jak dotychczas masz złoto, 1 miejsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×