Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
I strasznieś dumna z tego...Ups, ups tralalala, ale zazdroszczę.Bożesz ileż na tej kafeterii kreatywnych, bogatych , nawykłych do luksusów ludzi.Tylko ja taki plebs na budżetowej posadzie.A oni jeżdzą na Galapagos do kurortów, piją wymyślne wina i jedza kawior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, jestem z tego dumna, bo przynajmniej nie trzese portami co byloby w razie utraty pracy, jak Ty. I nie jestem bogata, zarabiam srednia krajowa. Co do kawioru, w Carrefourze sloiczek za 7zl. Nie mam nic do ludzi na nizszych stanowiskach. Cenie ludzi ktorzy pracuja dobrze, lacznie z pania ktora mi sprzata. Natomiast Ty powinnas za lekcewazenie sobie obowiazkow z kopa z pracy wyleciec i podejrzewam, ze zdajesz sobie z tego sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oprócz arogancji, za grosz poczucia humoru.Smutek.a pracę moze stracić każdy.wystarczy , że się koniunkturka załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj sobie z nią spokój, ona już została zdemaskowana jako Asterka, pracy nie ma, bo jest pijaczką i dlatego wysiadła jej wątroba, to są te jej choroby. Chorej matki też nie ma, ani dziecka też. Bo nikomu nie podobała się na tyle, aby przelecieć tę chamską, zakłamaną beczkę sadła. Ma 45 lat i nic jej w życiu nie czeka. Nigdy nie wyjdzie za mąż z takim charakterem, jest za stara na dzieci, nie ma za bardzo kasy, do pracy jej nie przyjmą, to może tylko pokonfabulowac sobie na Kafe, wcielając się w różne osoby (podejrzewam, że ma do kompletu schizofrenię). Wygooglaj jej inne tematy, tam są linki do jej wypowiedzi i demaskacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie kumasz. Ja nie trzese porami przed utrata pracy, bo wiem, ze w razie czego sobie poradze. Ty wiesz, ze tak naprawde niewiele umiesz, to raz, a w drugiej nie mialabys tego luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona jednak tej pracy nie ma?! No tak nie mam wiecej pytan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mój Boże ZOSTAŁAM ZDEMASKOWANA.To straszne.Idę się napić bo mi ręce latają ze stresu.Gdybym wiele potrafiła nie siedziałabym na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyslam sie, 40-tko, ze gdybys wiele potrafila, to bys nie siedziala na Kafe godzinami. Tak, jak ja - zagladam tu max 2-3 razy dziennie na kilka minut jak kawe pije, podczas gdy Ty kisniesz i kisniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj widzę długie picie kawy.Żeby się z tego bostońskie picie herbatki nie zrobiło.Tłumaczysz się, co mnie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak poczucia humoru.Taki, że aż boli.O bostońskim piciu herbaty nie uczą w podstawówce.W liceum - prawdopodobnie.Siódmej klasy podstawówki nie ma od reformy Handkego czyli roku pańskiego 1999.Obalam więc twoje poczucie o własnym wykształceniu.nie manic gorszego jak "tempa", zarozumiała paniusia bez grama humoru i błyskotliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu w wytłumaczyć "tempej" , że jest mało błyskotliwa?Wiesz, nie muszę tego wiedzieć z lekcji - wystarczy, że czytam.I oglądam -choćby w takim Sleeping Hollow było odniesienie do tego.Wiem również co to są statki-trumny, kto to była Boadica i masę innych rzeczy.Chcesz pytaj.Nie każdy urzędas to wykształciuch i debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i nie "podpisuję " się tą wiedzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollówo to rewnanż za propozycję zabawy własną kupą?Nic odkrywczego, staaaaary tekst sprzed wielu , wielu, wiellu, chrap, chrap lat.Jesteś prymitywna , ograniczona i wtórna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarzowa
ale fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym w ogole jest ta gadka. zebrała się banda dewotek i rozprawia o tym że niby każdej jest dobrze w swojej skórze ale w głębi każdej czegoś brakuje, co robicie na tym forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz dewotek, a to podstawowy błąd.Dla faceta taka kobieta jest zaraz dewotką, feministką, albo lesbijką.Innej opcji nie ma.Tak , nieatrakcyjne kobiety powinny się zamknąć w jakimś klasztorze i nie jęczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tego nie wie.Może autor...choć nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee. W klasztorze zakwekalabys zakonnice na smierc. Wez sie w inny sposob zutylizuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie moje teorie się jak na razie sprawdzają.Jest facet i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozemy zatem miec nadzieje, ze w koncu przestaniesz zrzedzic? Skoro jestes szczesliwa, nie powinnas juz truc dopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbghhryj
"Jest facet i jestem szczęśliwa" - jakie ma problemy? co z nim jest nie tak? w czym go wyręczasz? kiedy się rozstaniecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore grube mają powodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Fajnie, że Ci się powodzi, u mnie jeśli chodzi o facetów nadal lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba przykro mi.Ale przynajmniej nie popełniasz tego błędu co ja - uwierzyłam ciociom dobra rada , że miłość sama przyjdzie.G... prawda.Właśnie pochwaliłam się chyba na wyrost. Męzczyźni sami nie wiedzą czego chcą.Ale chociaż raz w życiu usłyszałam , że się komuś podobam fizycznie.Też miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha czytam cie caly czas z zapartym tchem gdy mi sie nudzi i mysle ze gorsza jest samotnosc w zwiazku niz taka jaka ty przechodzisz bo przynajmniej oficjalnie wiadomo ze nikogo nie masz, duzo kobiet zyje w zwiazkach malzenskich a tak naprawde ludzie zyja obok siebie przez wiele lat uwazam ze w gorszym polozeniu sa kobiety w takich zwiazkach i jak spotkasz tego upragnionego faceta nie wiesz jak cie bedzie traktowal i czy nie bedziesz tesknic za dniem gdy go nie znalas a ze jestesmy w takim wieku to szansa na poznanie nie dewianta jest minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samotnośc w związku same sobie pracujecie drogie panie.Nie twierdzę, że to tylko wasza wina, ale...Nie umieć rozmawiac, nie chcieć zrozumiec, wymagac czegoś czego ktoś dać nie może lub nie potrafi. oddalić się, wyjść za kogoś kogo się nie kochało, z wygody kontynuowac coś co umarło - to tylko początek długiej listy damskich grzechów.Owszem można być samotnym w związku, poniekąd na własne życzenie.Nie porównujmy tych dwóch stanów, kady jest zły - ale jest coś co tą samotnośc w związku łagodzi - wspomnienia.Wszystkie te dobre chwile, które można sobie przypomnieć.Ja nie mam wspomnień, nic mi tej samotności nie osładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele piszących tu kobiet nie ma pojęcia co to jest byc przez całe życie sama.Nie doświadczyć ze strony męzczyzn niczego oprócz kumplostwa, ciągle ich soba rozczarowywac, być nie taką jaką oczekują.Nie miec zadnego pozytywnego odniesienia w relacjach damsko-meskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a samotnośc w związku same sobie pracujecie drogie panie A Ty Czterdziecho na to, ze mezczyzni wieja od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy kumplostwa nie doświadczyłam ze strony mężczyzny i chyba nie wiem co to znaczy być traktowaną tylko jako koleżanka a jestem przeciętnej urody kobietą widocznie musisz mieć charakter który odrzuca mężczyzn a nie przyciąga może jesteś niemiła do nich i oschła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×