Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
Pretendujesz do roli błazenka w moim akwarium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie? WSZYSTKO! Twoje zadowolenie, stawiam na pierwszym planie. Wiesz o tym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W akwarium? Zawsze czysty, zawsze mokry:-D Miodzio. Ale bedziesz mnie wyławiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spełnisz moje trzy życzenia? Tak w zasadzie może przejdzmy na maila , bo chcę ci coś prywatnie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki, poczekam do 16.A za wulgaryzmy przypalę Cię papierosem.Poświęcę się, choć nie palę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D no i czterdziecha cala w skowronkach, ze choć jeden palant do niej pisze:-D a potem powie " rzucil mnie bo jestem taaaaka brzydka ale niezwykle inteligentna" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poświęcaj się bo ja, także nie palę. Zapalimy świeczki, a ty woskiem po ja... jaj, jak boli:-D Nie używałem wulgaryzmów. Czekaj. Taki daję Tobie rozkaz.:-D:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie słucham niczyich rozkazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościsz gościu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poczekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zazdroszczę ci urody, obycia, inteligencji i znajomości w necie :-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpię... ale jednak poczekasz. Jednak mnie słuchasz :-D;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi groźnie... ale już się przygotowuję. Wiesz co lubię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, skoro nie piszesz tu to piszesz tego maila do mnie. Tak trzymaj. Tylko nie używaj górnolotnych słów. Bo znowu nie ogarnę tematu. Tak jak z tym zakupem helikoptera. :-o Mmmm.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to trwało... zaryzykuję i już, dziękuję;-) Warto będzie czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem.Ale warto odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co?Zabrakło odwagi.Czy hasła do maila się zapomniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupol.I tyle.Marsz przeczytać maila na poczcie.Musiałam wyjść.Ale jak tylko wóciłam to odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pisze sama do siebie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Dżizas christ parę dni chłop poświęci na studiowanie i już +335 postów... DOSŁOWNIE. Widzę, że mamy internetowego adoratora dla zakładającej temat. Pytanie czy to dobrze... NIe no, na pewno dobrze jeśli jest szczery. Swoją drogą tak ostatnio zauważyłem, że gwoli ścisłości ja nawet nie mam swojego preferowanego "typu" urody u kobiety... jak zaczynam ją lubić to mózg jakby skupiał się na lepszych cechach ("ładne nogi" "ładne włosy" "piękne oczy" "zmysłowe usta" (dum dum dum) "duże piersi" (dUUMMM!) ). To by wyjaśniało czemu podobnały mi się z 1-2 dziewczyny które dla licealnych kolegów podchodziły już pod "za grube/baleron"... Swoją drogą, dość brutalne skreślenie kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie ktoś normalny, a nie trollka-psycholka.Bo biust powinien być kumulacją tkanki tłuszczowej z całego organizmu.Niestety, taki cud (chudość i wieli biust) występuje tylko u lalek Barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,Bo biust powinien być kumulacją tkanki tłuszczowej z całego organizmu. Niestety, taki cud (chudość i wieli biust) występuje tylko u lalek Barbie" - takie cuda natury występują w przyrodzie, ale niezmiernie rzadko. Dobre sobie, żeby tłuszcz miał się odkładać akurat tylko i wyłącznie na klatce piersiowej. A niby czemu, bo panowie sobie tak życzą? Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ogólnie powinnyśmy być spełnieniem marzeń faceta.Ja mam biust, ale co z tego - mam też ten tłuszczyk gdzie indziej.Ale tak do 27 biuścik miałam mały, a bioderka szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Ok, zakładając że moja figura jest regresywna ewolucyjnie - mam spory tyłek i mały biust, a miarą ,,postępu" jest smukła sylwetka z dość wydatnym biustem, to i tak uważam że wymagania facetów są absurdalne, bo oni chcą wręcz skrajnie idealnych seksualnie kobiet. Jak można wymagać sylwetki z BMI oznaczającym niedowagę i piersi typowych dla kobiet ze sporą nadwagą? Kobiet o takich proporcjach jest może 1-5%... Ok, zwalmy wszystko na ewolucję, choć uważam, że to raczej PO/RNO Rewolucja wpłynęła na tak niewybredne gusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudo amancie piszesz zupełnie w stylu tego pajaca jzb lubisz tak się zabawiać kosztem kobiet a potem zwiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, Bestyjko. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×