Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wednera

Dostawca energii

Polecane posty

Gość wednera

Jestem właśnie na etapie poszukiwań nowego sprzedawcy energii bo rachunki jakie muszę teraz płacić dobijają mnie do reszty. Podobno w Novum jest korzystnie, ale chciałabym zasięgnąć informacji jak to z nimi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novum to firma, która zajmuje się także telefonią, jest znana to warto zaryzykować, zawsze te kilka groszy można zaoszczędzić na prądzie tym bardziej, ze mają teraz ciekawą promocję do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie novum jest moim dostawca i nie moge im w zasadzie nic zarzucic. Najwazniejsze, ze rachunki przychodza mniejsze, nie ma zadnych przerw w dostawie pradu itp. Poza tym zmiana dostawcy to jest raptem chwila wiec mysle, ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczkaFasoleczka
Też się bałam spróbować, no ale posłuchałam swoich znajomych i skorzystałam. Poleć tam, warto nawet da tej 36 mcs. gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novum jest firma solidną, najelepiej zapoznać się z ich ofertą na stronie internetowej. Oferują też inne usługi. Jestem z nimi związany od dłużeszego czasu i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rusałek
A ja się zastanawiam skąd te narzekanie na firmę. Ja jakoś kupuję u nich prąd i nie mam z tym żadnych problemów. W żaden sposób nie czuję się oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dodatkowo jeszcze telefon i tez nie widzę żadnego problemu, wręcz przeciwnie mam indywidualnie pakiet dobrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suma sumarum podliczyć tak wszystkie niższe rachunki to różnica z nich daje już kwotę wartą odłożenia. Zachęcam aby od czegos zaczac a nie tylko narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo narzekania za mało robienia. Ja się przeniosłem do novum i oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie co Novum wam tak naprawdę oferuje, obliczcie czy się to dla was opłaca,. jeżeli tak to przejdźcie tam. Słuchanie tego internetowego czarnego pr nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze prawisz człowiecze. Totalnie się zgadzam. Jak postanowiłem przejść do Novum to zacząłem oszczędzać na prądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też u nich oszczędzam odkąd przeszedłem do Novum. Aż jestem zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja biorę od nich poza prądem jeszcze telefon stacjonarnyi komórkowy i płacę super mało za wszystko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×