Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

serum na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość Krystyna
Serum z Jadem Pszczelim bardzo dobre na www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby tak spróbować z tabletkami na zmarszczki? niby nowość na rynku a dużo osób o tym pisze. Na przykład na stronie http://po.st/Collagenics znalazłam opis jednym tabletek. Nawet zastanawiam się poważnie nad ich kupnem. Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
Myślę, że lepiej zainwestować w neovadiol, z vichy. Przynajmniej będzie wiadomo, że te zmarszczki naprawdę się spłycą i skóra nabierze jędrności. Serum wygładza i nawilża skórę. Po dwóch miesiącach stosowania jest ogromna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_op
Dziewczyny, ani serum, ani krem nie zadziała tak dobrze jak odpowiednio dobrane zabiegi. Słyszałyście o mezoporacji bezigłowej? Jeden taki zabieg daje lepszy efekt, niż serum czy krem stosowane przez miesiąc. Jest to zabieg bezbolesny, nie pozostawiający żadnych podrażnień - jest lepszą alternatywą mezoterapii igłowej. Poczytajcie sobie o nim więcej w internecie bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serum i tego typu rzeczy to tylko zbedny wydatek pieniedzy, osobiscie smaa bylam na zbiegu kwasu hialuronowym tutaj www.one-med.pl i to duzo lepsze wyjscie, naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas hialuronowy pomoże na male i duze zmarszczki pod oczami i na reszcie twarzy. Sa przypadki ze po nim niektore kobiety wyglądały nawet i 20 lat młodzież. Ja do nakłucia kwasem stosowalam krem znieczulajacy z lidokainą ze strony www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym porostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ale sie na tym forum zrobiło chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham na chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj serum Luminesce firmy Jeunesse. www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL U mnie sprawdził się doskonale. Wygładził zmarszczki i bruzdy pod oczami, z którymi żaden inny krem nie dawał sobie rady. Stosuje go już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej myślałam o tym żeby zrobić sobie botox, ale to serum daje super efekt więc póki co odłożyłam planowanie zabiegu na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre jest serum odmladzajace z seri skin clinic proffesional takie w fioletowym opakowaniu, ja teraz zastanawiam się nad seria kwasów, chociaż taka pora to juz chyba za pozna na wykonywanie takich zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malianna787
Jest taki fajne z serii Anti Aging Floslek. Wspaniale działa, doskonale się wchłania i nie alergizuje trudniejszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zamówiłam serum ze Złotym Kawiorem w sklepie www.Coletia.eu Preparat jest po prostu świetny, już po kilku nałożeniach skóra jest wyraźnie gładsza. Naprawdę warto zwrócić uwagę na ofertę tego sklepu, bo sprzedają wyłącznie najlepsze, starannie dobrane kosmetyki (marki amerykańskie i japońskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia254
polecam serum Vitamin Complex od Lab One. Serum ma bogatą formułę witaminową, A, E i F oraz posiada kwas hialuronowy. Serum idealnie odżywia, nawilża i ujędrnia skórę. Jest doskonałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraaaj
Dla mnie zmarszczki to przede wszystkim nawilżenie. Polecam tutaj krem Happy Per Aqua z Floslek, fantastyczna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWflon
Nawilżanie tak, dla mnie olejkami a nie kremami. Najlepsze rzeczy jakie znalazłam były te od Alqvimia, genialnie wydane pieniądze na kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadoori
A co to tak właściwie jest ta cała smocza krew? Weszłam sobie na magazyn-zdrowia.pl i niby maja to w produktach do kupienia ale nie ma żadnego opisu ktoś bylby w stanie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na istniejące zmarszczki to nie ma takiego serum. W takim wypadku możesz się poddać zabiegowi w gabinecie medycyny estetycznej. Jest taki fajny zabieg jak wypelnianie zmarszczek, robią go w Dermedika w Krakowie. Moja mama sobie robila taki zabieg i od razu odjęło jej lat, wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbędi
Dla mnie objawieniem było serum rozświetlające z Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego doświadczenia mogę napisać, że kolagen w tabletkach :) Jak się wahasz to polecam przeczytać o nim artykuły np tutaj http://aptekazdrowia.pl/ albo wpisać w Google i coś na pewno wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję od pół roku mało znane kosmetyki Environ. Przed zakupem zrobili mi bezpłatną komputerową analizę skóry i niestety okazało się, że mam zbyt dużo przebarwień. Przy trzecim poziomie kremu włączymy na noc olejek o dużym stężeniu witaminy A. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona, koloryt się znacznie rozjaśnił. na zmarszczki polecają serum z argireliną, ale jeszcze nie mam wałeczka do mikronakłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodzę się , że kremy przeciwzmarszczkowe dopiero po 40stce...!produkcja kolagenu zmniejsza się po 20 roku życia! po 4 ze zmarszczek mimicznych robią się elastotyczne, a to właśnie na mimiczne mamy największy wpływ, chociażby działając peptydami sygnałowymi -argirelina lub matrixylem, dermoxylem. Retinol, kwas hiauronowy również. na rynku jest wiele skutecznych produktów- najlepsze są te gabinetowe, ale należy stosować je rozsądnie. Osobiście mam dobre doświadczenia z retinolem i focus frown environ. Ale możesz poszukać czegoś innnego. Ważne! Patrz na składy i nie oszczędzaj. Dobry, skuteczny kosmetyk nie kosztuje 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że przeciwzmarszczkowe już od 25 r.ż. Jak nazwa wskazuje - one są PRZECIW, a więc profilaktyczne, a nie wtedy, gdy zmarszczki już są. Gdy już są, polecam zabiegi z kwasem hialuronowym lub botox http://www.klinikasfera.pl/botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serum? szkoda kasy, to już nei pomoże. jak zmarszczki są widoczne to trzeba podziałać na głębsze warstwy skóry - prędzej jakieś zastrzyki z regenyalem przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy efekt odmłodzenia mam po kwasie hialuronowym. Bezpieczne wstrzykiwanie przeprowadza w Opolu Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska, lekarz medycyny estetycznej, więc nie ma strachu. Preparaty z kwasem hialuronowym można oczywiście stosować, ale sam zabieg ma większą efektywność. Zauważyłam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie61
Mi na zmarszczki pomógł Krem z Kwasem Hialuronowym SANBIOS, który kupiłam w sklepie www.ichemia.pl - znacznie wygładza zmarszczki i poprawia ogólny stan cery. Naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczne serum ma Resibo. Ładnie wygładza, nawilża i ujędrnia cerę;) Z samych naturalnych składników i przyjemnie pachnące! Dodatkowy plus za ekologiczne opakowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×