Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

serum na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość
ciekawe, że lekarze medycyny estetycznej reklamują się w internecie.... czyżby w końcu trend się odwrócił i więcej kobiet postawiło na naturalny wygląd?:) koniec ery nabotoxowanych iu wypełnionych sztucznych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec wypełniaczy, koniec botoxu!!!! tylko naturalność!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamk
w dobrych kosmetykach znajdziesz argirelinę- składnik, który działa podobnie jak botox, ale jest bezpieczny. Niestety jest to dość duże białko, więc żeby przeszło przez skórę musisz zrobić mikronakłucia (mikro!) lub zastosować sono lub jonoforezę zobacz focus frown serum lub c-quence eye gel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej już żadnym serum zmarszczek nie usuniesz, ale możesz dzięki kosmetykom je wygładzić. Bardzo lubię kosmetyki Avene, korzystam z serum i ono fajnie nawilża okolice oczu. Cena jakoś nie była wygórowana, dokładnie nie pamiętam ile płaciłam, ale wiem, że najbardziej opłacało się je zamówić przez internet w aptece Melissa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz naturalnych kosmetyków, odpowiednich dla Twojej cery? Zajrzyj tu: https://bebeautybehealth.colwayinternational.com Serum, kremy na dzień i na noc, żele do twarzy i kremy przeciwzmarszczkowe. Do tego odpowiednie suplementy, byś była piękna i zdrowa. Tylko naturalne kosmetyki, polski producent. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serum na zmarszczki to jest wymysł, albo silikony lub pseudo olej, postaw na dobry krem, złuszczanie, peeling, mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam liftingującej maski revival. Tylko uważaj bo jest bardzo mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk , który poprawia kondycję skóry. Zmniejsza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność oraz niweluje trądzik oraz przebarwienia. http://track.easyprofits.com/1d90e1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zaczęłam francuskie kosmetyki Christian Laurent stosować i pierwsze odczucia wychodzą całkiem optymistycznie. Zwłaszcza podkład dobrze sobie radzi z moją dojrzałą cerą z licznymi przebarwieniami, kryje okej, wyrównuje kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować!!! To nie jest ŻADNA FRANCUSKA firma!!! to jest Eveline pod inną nazwą a nie jakiś laurent - ten sam tani szajs tylko w droższych opakowaniach. Trzeba być głupim, żeby się na to nabrać, a jeszcze głupszym żeby to tak żałośnie i kłamliwie reklamować... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki pod oczami dobrze się sprawdzi kwas hialuronowy na przykład http://www.techderm.pl . Takie wypełnienie sprawnie wykonane bez przesadzania z ilością kwasu wygląda zupełnie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie antyzmarszczkowe rzeczy ma Floslek, zobacz koniecznie. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szybkie odmłodzenie to polecam ALGAE LIFT, ekspresowo odżywiającą maskę dla skóry. Cudo Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam korektor zmarszczek z bielendy z seriii Lift i tej samej serii serum na dzien i na noc. Korektor bardzo ladnie wypelnia bruzdy, zmarszczki sa duzo mniej widoczne, a te mniejsze wcale nie widoczne, natomiast serum super wchlania sie w skore, pozostawia ja bardzo nawilzona, napieta i elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynamartynaa1
Używam serum na pierwsze zmarszczki na noc eveline, jestem po 30-stce, także zdecydowałam, że czas najwyższy zaopatrzyć się w tego typu kosmetyki, choć jeszcze nie widzę na swojej twarzy pierwszych oznak starzenia. Ten kosmetyk dobrze nawilża i nieco wygładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zmarszczki to od wielu lat, a mam w tym momencie 56, korzystam z usług kliniki medycyny estetycznej (polecam zabieg laserem harmony xl). Jeśli zaś chodzi o kremy, to stosuję tylko te naturalne i nawilżające. I to się niesamowicie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka83
Polecam serum które sama obecnie używam i jestem bardzo zadowolona, moja skóra była zmęczona a przy tym jestem już dojrzałą kobietą której faktyczny stan skóry nie jest taki jak kiedyś... Polecam ten kosmetyk https://hipoalergiczny24.pl/pl/p/LillaMai-Serum-odmladzajace-kwiat-neroli-z-kwasem-hialuronowym-30-ml/672 ponieważ u mnie zdziałał cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie te wszystkie kremy to ściema. Można ewentualnie lekko je zamaskować kremem, bo niektóre minimalnie poprawiają stan skóry, ale tak naprawdę jak chce się ich pozbyć to według mnie najlepszy jest zabieg Mezopen. Spłyca zmarszczki mimiczne i do teo jeszcze poprawia owal twarzy jeśli ktoś ma zwiotczałą skórę. Żaden krem/serum nie da taki efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dużo takich zabiegów. Na kwas nie zdecydowałabym się ani botoks dlatego wybrałam zabieg Hot Cold w klinice dr Igora we Wrzeszczu w Gdańsku. Jest to taki zabieg głowicą, który sprawia, że zmarszczki znacznie się zmniejszają i zamyka pory więc nawet cera wygląda lepiej. Wolę takie bezpieczne sposoby niż wstrzykiwanie sobie czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ten Richevon ma, że go tak zachwalacie??? Jakieś specjalne składniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełniałam zmarszczki kwasem hialuronowym u doktora Piotra Romańczuka i moim zdaniem to najskuteczniejsza metoda na ten problem. Cennik i wszystkie detale znajdziesz na stronie www.piotrromanczuk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannakrzy
Jeden krem czy serum nie rozwiąże problemu. Trzeba konsekwentnie dbać o cerę bez wymówek, nigdy nie zasypiać w makijażu i.t.p. Słyszałaś o japońskiej filozofii pielęgnacji?? super sprawa chodzi o dbanie na wielu poziomach. Tutaj o tym poczytasz http://www.hadalabotokyo.pl/pl/rytual-pielegnacji/rekomendowana-kolejnosc-4-kroki/ to akurat na przykładzie kosmetyków Hada Labo ale chodzi o koncepcję. A seria white jest super, szczególnie slynny lotion, warto się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, no krem też warto mieć, on zawsze jakoś fajnie skórę napnie. A co do tego laseru - to chyba drogo za te harmony xl wychodzi? Ile zabiegów trzeba żeby spłycić te zmarszczki?? Bo ja chodziłam do cosmetologiki na depilację i tak sobie myślę że coś musze z twarz ą zrobić.... tylko nei wiem jeszcze co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to na Quadrostar pro yellow do kliniki na Aniołkach w Gdańsku skoczyć - cena jest już od chyba 60 zł za jeden zabieg a kilka takich sesji i 10 lat mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pisałam dizisaj, ze ja sobie kupiłam Richevon, mam nadzieję ze pomoże :) A co do zabiegów to idę niedługo na konsultacje, zeby się dowiedzieć, co dla mnie będzie najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam Richevon, w sumie spoko, odmłodził mi twarz, trochę cena duża ale da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuligmarta
Dobra jest kolagenowa esencja napinająca z eveline, to maseczka w płachcie. Dla mnie takie kosmetyki są najwygodniejsze w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×