Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbb8

Problem z tesciowa

Polecane posty

Gość bbb8

Witam. Mieszkam z tesciowa, nie klocimy sie, nie narzekam. Jest tylko jeden problem, ktory wystepuje od pewnego czasu. Zauwazylam, ze tesciowa podbiera mi kosmetyki... Dodam, ze ma 65 lat. Tesciowa sie nie maluje, ale ma jakies tam swoje perfumy. Sama jej kiedys dalam flakonik perfum z Avonu. Ale ostatnio zaczela uzywac mojego antyperspirantu w kulce i perfum. Skad wiem? Raz ja przylapalam, jak odkladala antyperspirant na polke, tlumaczyla sie, ze spadl... No dziwne, ze sam spadl z polki. Potem czulam kilka razy na korytarzu moje perfumy, po tym jak tesciowa wyszla z lazienki. Powiedzialam mezowi, widzialam, ze mu glupio bylo za matke. Tylko ze ja nie wiem, jak zareagowac. Glupio mi, chociaz to nie mi powinno byc. Tesciowa nie jest towarzyska, na randki nie chodzi, itd. Ostatnio uzywala moich perfum wczoraj wieczorem. Nie wiem, jak to zalatwic... Jakos nie moge przebolec mysli, ze ktos uzywa mojego antyperspirantu pod pachy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chować? Trzymać w kosmetyczce z kartka na wierzchu "proszę nie używać"? Jak ktoś otwiera cudzą kosmetyczkę i natknie się na takę kartkę to już sam sobie winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
No wlasnie kosmetyczke trzymam w pokoju, w szufladzie. Nie uzywam codziennie kosmetykow, ale perfumy czy antyperspirant to codziennosc, wiec stoja w lazience, na polce, zeby pod reka byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh... teoretycznie to jej powinno być głupio a nie Tobie. Pewnie wstydzisz się zwracać jej uwagę. Może schowaj perfumy i dezododant do torebki, dużo miejsca nie zajmie a ona jak zauważy brak na półce to jej się głupio zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej trzymaj w swoim pokoju , a w łazience połóż te najtańsze z brzydkim zapachem, może zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalej do pustego flakoniku jakiegoś smrodu kupionego na allegro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
Chyba tak zrobie. Nienawidze, gdy ktos bierze moje rzeczy bez pytania, sama tez NIGDY tego nie robie. Nie rozumiem zachowania tesciowej- przeciez ma swoje perfumy, jakies tam kremy, a uzywa moich... Nie powiem, jest dobra tesciowa, ale nie potrafi pytac o cos. Bierze najczesciej bez pytania, a jak juz to informuje po fakcie, ze cos wziela. No ale o kosmetykach nawet nie wspomni. Moj maz zreagowal slowami: "co ta, J., zwariowala???" Glupio mu bylo, ale tez chyba nie wie, jak zwrocic jej uwage, bo w koncu za reke jej zadne nie zlapalo, ale zapach i ubywanie perfum w zastraszajacym tempie mowia same za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
Alez ja jej dalam juz perfumy. Nie robi z nich uzytku, tylko moje bierze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że - to ulubiony zwrot zasranych studenciar które robia tutaj prowokacje a potem leca z tym na uczelnie , obyście wyzdychały szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup jej takie same, jak Ty masz i po problemie, moze tesciowej sie nie podobaja te podarowane, a Twoje wlasnie. Swoja droga, laska, nie masz innych problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O szok myślałam, że tylko ja tak mam. Kiedyś zostawiłam pod prysznicem swoją maszynkę do golenia no i następnego dnia zobaczyłam, że jest w niej pełno czarnych włosów, Wyszłam z łazienki i z*****am męża, że używa mojej maszynki on się wszystkiego wyparł i teściowa zrobiła się cała czerwona i wyszła od tego momentu już nikt niczego mi nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez kup sobie nowy dezodorant i perfumy i trzymaj to w pokoju, najlepiej w jakiejs szafce. to co ona juz uzywa w lazience to zostaw ten dezodorant i perfumy( no chyba,ze to jakas drogie perfumy, ulubione to zabierz do pokoju) chyba z pokoju nie bedzie wam brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm taki powiedziałabym temat delikatny. problem że mieszkacie no i chciałabyś się czuć jak u siebie wiadomo, ale niestety zawsze jak dzieli się dom, mieszkanie z kimś to się takie rzeczy zdarzają. ja się już wyuczyłam i chowam sobie kosmetyki które używam w szafie a te na których mi nie bardzo zależy lu chcę żeby mi zeszły daję do łazienki. dezodorantu w kulce nie zostawiam w miejscach gdzie mógłby ich ktoś użyć tylko mam w pokoju. nie robi mi w sumie różnicy czy się posikam w pokoju czy w łazience, a jak jej zwrócisz uwagę to więcej niż pewne że po pierwsze się wyprze, po drugie obrazi. a może kup jej takie same, może te co jej podarowałaś jej nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego to autorka ma kupowac tesciowej perfumy? juz jedne jej podarowala, a jak sie jej nie podobaja to przeciez sama moze sobie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
Tesciowa nie ma swojego ulubionego zapachu, nie robi jej roznicy, czy psiuka sie Avonem, Oriflame, czy moze tanimi perfumami z bazaru. Tym bardziej nie rozumiem jej zachowania. Swoja droga, chyba bede musiala osobiste rzeczy trzymac w pokoju, choc to uciazliwe,ze nie mozna sobie czegos po prostu zostawic w lazience... Ostatnio nawet tesciowa uzywala recznika przeznaczonego dla naszego rocznego synka. Opiernicz dostal moj maz, ale to nie on. Widzialam po jego minie, ze nie wie, o co chodzi, ale wine przyjal na siebie. Chyba mu niezrecznie, ze jego mama tak sie zachowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
gosc 11.30- wiesz, moze i sa na swiecie wazniejsze problemy, ale uwierz, ze w porownaniu co do niektorych tematow kafeterii (typu: chlopak mnie pocalowal, czy jestem w ciazy? albo: nie moge otworzyc sloika z ogorkami,") to moj problem jest ogromny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze problem jest głębszy,byc może to początki choroby alzheimera ? jeżli wczesniej tak nie było i mowisz ze tesciowa w porzadku.. znajomej mama np ciagle podlewala kwiatki,nie wazne ze mialy mokro,ze sie wylewalo,ona myslala ze jej na złóść robi czy co a tu choroba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma lat? Twoja teściowa jest jak dziecko :) Ja muszę chowac kosmetyki przed kolezankami córki, które przychodza się pobawić i wszystko ich interesuje. maja po 7 lat. Twoja teściowa dziecinnieje, nie stać jej albo nigdy nie uzywała a tera testuje. chce być trendy, ale dlaczego twoim kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 przecież pisała w pierwszym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
Byc moze wiaze sie to z wiekiem, ale jakiejs powaznej choroby bym nie podejrzewala. Tesciowa ma zaawansowana cukrzyce, ale z glowa to u niej wszystko w porzadku. Ostatnio tylko zrobila sie nieco zrzedliwa i marudna, ale to raczej kwestia podeszlego wieku. Nie, to na pewno nie Alzheimer. Moze faktycznie na starosc dziecinnieje? No ale nie zmienia to faktu, ze okropnie nie lubie, gdy ktos podbiera moje prywatne rzeczy. Chocby lezaly na srodku pokoju, kuchni, czy lazienki. Nic na to nie poradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
Tak, tesciowa ma 65 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj opcje masz tylko 2. Albo porozmawiasz szczerze z teściową i wprost poprosisz by nie ruszała twoich rzeczy albo zaczniesz zabierać je ze sobą do pokoju 3 opcji nie ma. Wiec po co dywagować. Albo albo. Samo nic się nie załatwi a jeśli nie chcesz rozmawiać z teściową musisz zacisnąć zęby i zacząć zabierać osobiste rzeczy do pokoju ew. pomyśleć o wyprowadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to dobra teściowa, nie warto psuć układów.Kupuj \, ale nie w kulkach, jak będzie używała to będzie zapach i w łaziece, będzie śłychąc jak używa. Perfumy trzymaj u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za porady. Wlasnie o to sie rozchodzi- ze to dobra kobieta i nie chce sie jej czepiac, no ale ma swoje hmmm... zagrywki? Nie chce psuc relacji z jeszcze jednego powodu- jakies cztery lata bedziemy z nia mieszkac (w planach budowa), wiec warto ten czas przezyc w zgodzie. Nie chce tez jej zawstydzac tym, ze wiem o podbieraniu mi kosmetykow. Ale tak bardzo nie lubie, jak ktos mi cos podbiera, ze bede zabierala perfumy do pokoju. Albo ukladala na najwyzszej polce- tesciowa jest niska, ale ze nie dostanie to nic pewnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb8
Przepraszam, zapomnialam wpisac nick do postu powyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz to ? "z małej chmury duży deszcz więc pomyśl nie złapałaś jej na tym , skąd wiesz, że ci podbiera perfumy? czujesz ? może ma takie same a może podobne? Nawet jakby użyła twoich perfum to aż takie straszne przeżycie dla ciebie? Ty nigdy niczego nie użyłaś co należało do niej ? nie wzięłaś kawy , herbaty , chleba , zapałek , parasola itd? Zależy ci na tym aby nie używała twoich przedmiotów wiec nie rozkładaj ich w łazience, trzymaj na swojej powierzchni którą wam użyczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sknera z ciebie !!! ty używasz jej mieszkanie ! a ona jakoś się z tego powodu nie żali na kafe jak ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! - wyprowadź się na swoje, nikt wtedy nie będzie ci nic podbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×