Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małaMimała

BULIMIA ile się chudnie ???

Polecane posty

Gość małaMimała

Napiszcie mi czy ktoś z Was miał bulimię, albo koleżankę z bulimią. Ile można schudnąć w 3 miesiące ? Ja jem normalnie, nie mam napadów, nie obżeram się - ale niestety moja waga stoi w miejscu od dłuższego czasu, a ja potrzebuje schudnąć do wakacji i nie ma zmiłuj się. Śniadanie jem małe- np. jednak kromka z pomidorem, ale obiad jem już normalny i po Nim wywołuje wymioty, kolacji nie jem. Zastanawiam się ile mogę schudnąć... ważę 88kg, mam 170 wzrostu i 18 lat.. nie pouczajcie mnie, że bulimia jest groźną chorobą i umrę, bo i tak nie będę tego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś jak but. Poczytaj trochę o zdrowym odżywianiu i zdrowym odchudzaniu albo jeśli masz pieniądze to idź do dietetyka. I rusz d**ę sprzed komputera i ćwicz, biegaj, jeździj na rowerze, rolkach, ćwicz z Chodakowską cokolwiek. I na pewno do lata schudniesz nie rujnując sobie życia. To nie o to chodzi, że będziesz chora i umrzesz tylko zniszczysz sobie psychikę i do końca życia będziesz nieszczęśliwa nawet jak schudniesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie głupi pomysł z tymi wymiotami. Naprawdę. Przechodziłam przez to piekło przez kilka lat. Skończyło się na długoletniej terapii i lekach. Z wagą było różnie, raczej nie spadała, nie da się wszystkiego wyrzygać, z biegiem czasu jest coraz gorzej... Ataki są coraz częstsze, psychika w opłakanym stanie, kłopoty z sercem (zaburzenia elektrolitów), straszliwe problemy z zębami. Teraz od lat jem normalnie, jestem zdrowa Spróbuj normalnie do odchudzania podejść. 2 główne posiłki, dobrze zbilansowane, 2 przekąski. Do tego aktywność. Lubisz biegać? A może rower, rower to nawet lepsze rozwiązanie na początek dla dziewczyny z ciut za wysoką wagą. Zobaczysz, że po miesiącu waga naprawdę spadnie. Tylko musisz być konsekwentna. Teraz zaczyna się okres warzyw i owoców, warto aby to one stanowiły większą część twojego menu. Do tego drób, ryby, nabiał, jajka, kasze, pełnoziarnisty ryż, makarony. Zero słodyczy i śmieciowego jedzenia. I naprawdę w ten sposób schudniesz, a ta twoja metoda na dłuższą metę doprowadzi cię do choroby, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, 3 główne posiłki miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam miało być, że nie mam czasu na ćwiczenia... nie wiem czemu nie wyświetliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata z bulimią
i 12 kg NA PLUSIE. Miałam przerwy w chorobie. Obecnie mam tak rozwalona przemianę materii, że tyję od wszystkiego. Nie baw się w to, ja teraz chodzę na terapię i do dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiesz, jak ja czytam wpisy dziewczyn, które cierpią na typową bulimię i jedzą ok 10 000 kcal jednorazowo to ja się nie dziwię, że tyją..... ja jem bardzo mało, tak jak pisałam minimalne śniadanie, obiad - wymioty, kolacji nie ma.... od czego ja mam przytyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy bulimii wcale się dużo nie chudnie, więc szkoda twojego zdrowia- będziesz nadal tłusta tyle że z rzadkimi kłakami i zębami żółtymi od kwasu. te bulimiczki, które chudną zawdzięczają to połączeniu tego z anoreksją. chudnie się w fazie głodzenia, a nie obżarstwa i rzygania. będąc bulimiczką można nawet przytyć. w twojej sytuacji przydałby się dobry dietetyk, bo sama sobie nie poradzisz z rozwaloną przemianą materii i nawet bulimia ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytasz może drogi gościu to co ja pisze? Ja nic prawie nie jem w ciągu dnia... kiedy zjem obiad to idę zwymiotować... nawet jak zostanie mi z niego cokolwiek to ile to jest kcal na dzień? myślę, że niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może napisz co skłania Cie do takiego odchudzania . Zależy ci na czasie czy z lenistwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Tego czasu Wpadniesz w ciag bulimii, bedziesz rzygac I juz widze jak ten wysniony cie pocaluje fuj...lepiej zdrowo schudnac, jesc 5 malych posilkow zbliansowanych duzo warzyw I ruszac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Tego czasu Wpadniesz w ciag bulimii, bedziesz rzygac I juz widze jak ten wysniony cie pocaluje fuj...lepiej zdrowo schudnac, jesc 5 malych posilkow zbliansowanych duzo warzyw I ruszac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki chłopak jest wart takiego poświęcenia.Pamietaj ze wstepujesz na drogę z bulimią i nie ma od tego odwrotu. A moze przemysł jeszcze te wymioty przejdź na zdrowa redukcje i udowodnij całemu światu ze masz i fajne ciało ale i silna osobowość.pozdrawiam i mam córkę w twoim wieku.Nie zniszcz swojej młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szybko schudniesz bez cwiczen bedziesz miala obwisla skore I gwarantuje ci ze on na ciebie nie spojrzy. poza tym jestes idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę zacznij jeść 5 posiłków dziennie i trochę sportu a na pewno uda Ci się stracić zbędne kilogramy. Bulimia to straszne choroba, ciągle myślisz jak tu rzygać. Wszystko zaczyna się w głowie, tracisz zdrowie, znajomych, jesteś samotna, nie możesz patrzeć w lustro po kolejnych wymiotach. rzyganie nie jest przyjemne, myślałam że już udało mi się z tym skończyć, ale to powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już musisz schudnąć to porzuć bulimię, przejdź na dietę Atkinsa.schudniesz bez głodu, ale to tez niezbyt zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że nigdzie nie pojedziesz, bo nie zdasz matury. Jesteś kompletną idiotką, jeśli uważasz, że do wakacji schudniesz do bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudnie na Atkinsie jak sie weźie uczciwie za 3 fazy- zleci jej jakieś 10 -12 kilo ale po 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bulimia to poważna choroba, możesz iść na nfz do psychologa lub psychiatry, poczytaj w necie o jej poważnych konsekwencjach dla zdrowia :( módl się o uzdrowienie i uwolnienie nim Cię wciągnie na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuj nad miłością i akceptacją siebie, wybaczeniem uraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bulimie.. Stwierdzono u mnie po 4 miesiacach. Zaczelo sie od odchudzania.. Glodzenia sie zeby schudnac. Potem organizm domagal sie pokarmu. Zaczelam sie obrzerac i jednoczesnie zaczelam wymiotowac. Na dzien dzisiejszy leze w szpitalu poniewaz mam tak wyniszczony organizm i nie dobor sodu. Schudlam 10 kg w 3 miesiace. Od przyszlego tygodnia zostaje przewieziona do kliniki z zaburzeniami odzywiania. Naprawde Ci nie polecam pakowac sie w takie bagno. To jest straszne. Wyjsc z tego sie nie da do konca. Nie wymiotuj tylko zdrowo sie odzywiaj,bo potem mozesz miec naprawde duze problemy ze zdrowiem. Wiem po sobie.. ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie dala bym rady mam lepszy sposób i w ciągu tygodnia poleciało mi 13cm w pasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zęby ci wypadną szybciej niż schudniesz na bulimii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to sposób ??? 13cm w tydzień ??? Jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie w tym problem moja droga autorko, ze przy bulimii nie chudniesz możne na początku później to już tylko błędne koło !!! nie wiem czy wiesz ale pierwsze trawienie cukrów zaczyna się już w jamie ustnej :P więc powiem tak będziesz żarła jak świnia rzygała i nie będzie efektów więc jeszcze bardziej będziesz chciała wymiotować, ale to tak nie działa. Organizm się blokuje i zaczyna kumulować wszystko co tylko dostarczysz i utrzymasz w organizmie no i w tedy tyjesz nawet jak prawie nic nie jesz. Nie bądź pusta i głupia nie zaczynaj tego- chcesz szybko schudnąć odstaw chleb!!! ja w dwa dni nie jem i mam kg mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka schudła z wagi 103 kg do 80 w ciągu miesiąca,odstawiła pieczywo,tłuszcze,makarony,jadła warzywa surowe,dużo piersi z kurczaka,piła kefir i ok 3 l wody z cytryną dziennie.Codziennie przez godzinę był szybki marsz.Na bulimii nie ma szans na schudnięcie wiem to z doświadczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie dziewczynie spokój jak chce schudnąć to bulimia tez jest wyjściem choć ucierpi na zdrowiu tak jak każdy jej to tu powtarza ale zapewne już o tym dobrze wie i ma wyjebane. Tez bym miała zdrowie gdzieś gdyby ktoś mi ciagle powtarzał ze jestem gruba i tłuszcz mi się wylewa z gęby to straszne ze tak mówią.. Jeśli chcesz bądź pro Mia :)) a jeśli chcesz być zdrowa to poprostu.."zdrowa dieta meczecie ćwiczenia nie dające efektów i inne" trzymam za ciebie kciuki :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie ważne ile się chudnie. jest to niebezpieczna choroba :( ja pije nutramil by przybrać spowrotem swoją wagę. Straszna choroba nie warto się z nią "odchudzać" Cierpisz Ty i twoja rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×