Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małaMimała

BULIMIA ile się chudnie ???

Polecane posty

Gość gość
Ja trenuje cardio interwaly oraz lekkie ćwiczenia z obciazeniem 4/5 razu w tygodniu po 2h I jem 1500 kcal I waga stoi, czasami zdarza mi sie zjesc cos co ma troche Wiecej weglow ale ogólnie to ich unikam, chyba że się trafi jakiś brązowy ryż ale to też w malych ilosciach jak kazdemu, Wiec raz na jakis czas prowokuje wymioty przez Wlasnie glupote, ale jak jeszcze raz przeczytam o zdrowym odzywianiu najlepiej 2000 kcal i "odrobinie" ruchu aby schudnac to zwariuję. Nogi nadal mam tłuste tak czy siak. Pewnie robie jakiś błąd ale nie mam pojęcia jak zrzucić te ostatnie 6 Kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała wyraźnie ile się chudnie. Więc miałam ten sam problem co ty. Wzrost 162 19 lat i waga 78 :O więc postawiłam na odchudzanie tego typu, mogłam jeść to co lubię i się dzięki temu odchudzić :D w miesiąc zrzuciłam z 6kilogramow a 2 miesiąca już ponad 10. Gdy już moja waga była od 60-64 stwierdziłam że wyglądam ładnie, chudsza być nie muszę i zaczęłam stopniowo jeść w małych ilościach, po tym czasie miałam również nieźle skurczony żołądek, po miesiącu normalnego jedzenia poszłam na badania krwi, wszystko w normie, waga też. Chociaż nie ukrywam że w tym momencie ważę 70 i planuje zrobić sobie znów miesiąc detoxu. Wagę jednak tamtą utrzymywałam gdzieś przez rok przy normalnym jedzeniu :) i nie zachorowałam na bulimię ;) nie byli tak że chciałam dalej wymiotować bez umiaru jak innym się wydaje. Trzeba mieć silną wolę i kochać jedzenie :D później jak zaczyna się znów jeść normalnie to takie uczucie "ahhh jak super nie iść do toalety" więc u mnie się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulibuli
Wiem ze temat stary ale też właśnie zmierzam w ten sposób schudnąć. Ale robie to z głową. Zwracam tylko obiad i kolacje i to nie od razu, odczekuje 40 min zanim zwrócę, chce żeby cokolwiek trafiło do organizmu, "oddaje" tylko nadmiar :-). Zaraz po rzyganiu biorę Manti do ssania, dzięki któremu szybko neutralizuje działanie kwasu żołądkowego i chronie szkliwo oraz nie pali mnie zgaga. Nie gadajcie mi tu o bulimii, bo nie każda osoba która w ten sposób chce zrzucić pare kilo ma bulimię. Ja na przykład się nie obrzeżam, nie mam kompulsywnych napadów głodu, jem po prostu normalnie i nie chodzę głodna. Robię tak od paru dni i już widzę efekt na wadze. Także sposób skuteczny aczkolwiek nie polecam na dłuższą mete. Ja chce schudnąć ok 8 kg. Myślę że max, dwa miesiące i wróce do normalnego jedzenia. Wybrałam ten sposób, ponieważ od trzech miesięcy katowałam się dietami, jeździłam naprawdę dużo na rowerze i schudłam zaledwie 2 kg... porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×