Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna_matka_polka

Czy wasi ex maja kotakt z dziecmi?

Polecane posty

Gość Samotna_matka_polka

Moj ex nie ucieszyl sie kiedy dowiedzial sie ze bedzie tatusiem. Powiedzial ze chcial nigdy miec dzieci ale skoro ja jestem w ciazy to wolalby syna. Urodzilam corke a maz nie zajmowal sie nia. Po rozwodzie tez corka go nie interesuje. Szkda mi corki bo widze jak z tego powodu cierpi. Rodzice jej najlepszej przyjaciolki te nie mieszkaja razem ale ta ma wspanialego ojca. moja corka jej zazdrosci i powiedziala mi ze ma do mnie zal ze wybralam jej drania na ojca. Co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma corka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_matka_polka
14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic,bo nic nie możesz zrobić ewentualnie wyjaśnić ojcu dziecka jak bardzo córka cierpi.Jesli nie będzie chciał widywac się córką to go nie zmusisz.Ten Twoj były to chyba bez serca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_matka_polka
Bylam mloda i glupia i szalenie w nim zakochan, byl moja pierwsza wielka miloscia. Ciaza nie byla planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zaszłaś skoro mówił, że nigdy nie chciał? Teraz się dziwisz wielce, że tatuś nie jest wspaniałym ojcem. Kłamałaś, że bierzesz tabletki? A z resztą.. i tak się nie przyznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za p********ie o szopenie "CIĄŻA NIE BYŁA PLANOWANA" Koń by się uśmiał, po są jest antykoncepcja - przeróżna i damska i męska żeby planować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to jest antykoncepcja *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli natomiast jesteś przeciwniczka antykoncepcji to teraz udaj się do księdza proboszcza o radę co zrobić z takim ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hah dokładnie
haha zgadzam się - ciąża nie była planowana - hasło na poziomie 15 latki czytającej bravo girl. Jak zaszłaś choć wiedziałaś że on nie chce to czego teraz oczekujesz? To jest właśnie te dziwne myślenie, że duży brzuch zawsze rozwiąże wszytskie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_matka_polka
mialam 18 lat jak zaszlam w ciaze a on byl moim pierwszym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma antykoncepcji na 100% Wpadki zdarzają się nawet po pigułkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też 18 letnim? ;D Przyznaj się, że z premedytacją zaszłaś w ciążę obliczając sobie dni, myślałaś, że dzidziuś scementuje was na zawsze. Kiedy te kobiety sie nauczą, że bzr*****ie rozwiązuje problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma antykoncepcji na 100% Wpadki zdarzają się nawet po pigułkach xxx przestań powtarzać slogany i truizmy, dobrze wiemy że to przypadki marginalne i dobrze wiemy, że wiele kobiet zachodzi w ciąże jako argument żeby zatrzymać przy sobie faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninik
No i co zaszłaś sobie w wieku 18 lat z facetem, który mówił, że nie chce mieć dzieci i teraz jesteś zaskoczona sytuacją? Nie no ja tu dziś padnę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_matka_polka
urodzilam tuz przed matura. wiem ze zakochalam sie w niewlasciwym facecie. trudno stalo sie. juz kilkanascie lat nosze konsekwencje mojej mlodzienczej naiwnosci. a tatus jest bez winy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak? Nie zabezpieczaliście się? No przyznaj się, że po prostu chciałaś tego dziecka i myślałaś, że wszystko się poukłada. Trzeba było słuchać jak mówił, że nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście byli małżeństwem to jeszcze mogłabyś sie wybronić, że to nie ma znaczenia, że powiedział, że nie chce, że posiadanie potomstwa to jest niejako obowiązek małżonków. A TAK TO JEST LIPA dziewczyno :) Brzuszek i zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_matka_polka
stosowalismy meteode: stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, i zaszłaś od kropelkowania, tu wszystkie matki na kafeterii, których faceci nie poczuwają się zbytnio do roli ojca i mówia, że nie chcą miec dzieci - zachodzą albo od kropelkowania albo miesza się w tych 2 % błędu przy pigułkach ;D;D Boje się, że ten temat to jest w ogóle jakaś prowkoacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililly
Tak tak, i zaszłaś od kropelkowania, tu wszystkie matki na kafeterii, których faceci nie poczuwają się zbytnio do roli ojca i mówia, że nie chcą miec dzieci - zachodzą albo od kropelkowania albo mieszczą się w tych 2 % błędu przy pigułkach ;D;D Boje się, że ten temat to jest w ogóle jakaś prowokoacja xxxx heheh ;) Da się zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój chciał dziecka i dziecko było planowane. Tyle, że jak już byłam w ciąży dowiedziałam się, że on chce TYLKO dziewczynkę i że chłopca nie będzie umiał pokochać. Akurat urodził się chłopiec. I teraz już prawie rok nie mieszkamy razem, jesteśmy w trakcie rozwodu i dziecko nie ma ojca. A na początku bardzo się cieszył z ciąży, dopiero jak na USG dowiedzieliśmy się jaka jest płeć dziecka to jego nastawienie się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jest nie spełna rozumu??? Jak facet nie chce miec dzieci to używa prezerwatyw a nie potem mowa, że kobieta zaszła z nim specjalnie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to ty postratałaś rozum. Stosowali stosowali niepewny stosunek przerwany w co i tak nie wierzę i ona wielce zdziwiona, że facet nie poczuwa się do roli ojca. Bzdury tak jak ktoś napisał - wszystkie porzucone byłe zachodzą przez kropelkowanie albo trafiają w 2% przy tabletkach. Brzuchh nie rozwiąże waszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie to ty postratałaś rozum. Stosowali stosowali niepewny stosunek przerwany w co i tak nie wierzę i ona wielce zdziwiona, że facet nie poczuwa się do roli ojca. Bzdury tak jak ktoś napisał - wszystkie porzucone byłe zachodzą przez kropelkowanie albo trafiają w 2% przy tabletkach. Brzuchh nie rozwiąże waszych problemów. A czy ona sama stosowała ten stosunek przerywany czy oboe to robili?? A może ona nie poczuwa się też do roli matki??K***a o tym jakoś żadna z was nie mówi,potwórzmy domy dziecka ogromniaste bo starzy nie poczuwają się do roli rodziców a zaliczają wpadkę. Wiele młodych dziewczyn wpada bo w gruncie rzeczy g***o wiedzą a nie zmienia to faktu w żaden sosób że nie wpadają same a z facetem więc tego zasrtanego samca tak bardzo nie broń bo o tam moczył i jego genów dzicko ma tyle samo co jej. Wbijcie sbie do zakutych łbow że za antykoncepcję odpowiedzialne są dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi was glupie baby. Dajecie facetowi bez zabezpieczenia zachodzicie w ciaze a potem wielkie zdziwienie ze tatus ucieka. ZADEN facet ktory powwznie mysli o zwiazku nie bedzie kochal sie b3z zabezpieczenia. I tyle. Pewnie ze mezczyzna tez jest winny ale niestety ma ta mozliwosc ze w kazdej chwili moze odejsc. Kobieta tak dobrze nie ma dlatego musi czasem uzyc mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko właśnie o to chodzi, że one chcą zajść!! Myslą, że dziecko scementuje ich na zawsze i że jak będzie miała brzuch to wszystko bedzie tak jak chce A TU ZONK potem i płacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieta tak dobrze nie ma dlatego musi czasem uzyc mozgu." Czego? A co to jet? I gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak facet nic nie musi tak samo kobieta nic nie musi,zawsze może iść do sądu i o ustalenie miejsca pobytu dziecka przy ojcu. Możemy też potworzyć domy dziecka dla dzieci rodziców którym się nie chce być rodzicami. Wcale nie jest to z automatu że młoda laska która wpadła musi kochać dziecko,albo jak ją frajer zostawi w ciąży że ma warunki i chce sama wychowywać dziecko. Antykoncepcja to sprawa faceta i kobiety więc skończcie z biednymi misiami wrobionymi w dzieci,****** tak myśleć mają krasnoludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_matka_polka
Zgadzam ie z wami wszystkimi. Ja tez tak uwazam jak wy. Teraz kiedy sama mam 33 lata, ale kiedy mialam 18 myslalam inaczej. ale skonczcie ten temat. tu chodzi o moja nastoletnia corke ktora wchodzi w okres dojrzewania i potrzebuje ojca a on ja smoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×