Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna_matka_polka

Czy wasi ex maja kotakt z dziecmi?

Polecane posty

Gość gość
A dlaczego takiego chwasta wybrałaś na ojca swoich dzieci? Nikt normalny cie nie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej: jadu w tobie pełno. Czyżby chwilowa next przepoczwarzająca się w ex? Wytrzymasz okres przejściowy i zaraz spojrzysz trzeźwo i z właściwej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czasami się nie wybiera? dlaczego zadajecie czasami tak puste pytania znając na nie odpowiedź. Różne są sytuacje w życiu a tu autorka była ówniarą i ponosi tego konsekwencje. Co do alimentów - zgłoś to niech ścigają tatusia, może uda Ci się ściągnąć z funduszu albo komornik mu przypomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech ponosi konsekwencje i niech się nie skarży. Moja koleżanka jak twierdzi wrobiła faceta w dziecko, wspominanym tu trikiem, że bierze tabletki, bo po prostu chciała już być matką, ale ma honor i nic od faceta nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma honor i nic nie chce... ale jeszcze jest dziecko i ono czy chce czy nie chce ma ojca i prawo by go znać a ojciec ma prawo i obowiązek uczestniczyć w życiu swojego dziecka. Takie przypadki jak twoja koleżanka się zdarzają ale bardzo rzadko, zdecydowana większość samotnych matek to kobiety z dziećmi porzucone przez nieodpowiedzialnych facetów którym odwidziało się bycie ojcem rodziny bo zobaczyli na horyzoncie inną, chętną samicę której bez problemu wciskają że w dotychczasowe dzieci zostali wrobieni. a ta głupio i ślepo wierzy zupełnie jakby jej się mózg obsunął miedzy nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się. Uważam, że takie przypadki zachodzenia w ciąże z premedytacja jest bardzo wiele, więc nie gadaj głupot. Rzadkie to są przypadki, że ojcu się odwidziało. Nie wmawiaj że często jest tak, że facet nakłania na dziecko a potem rzuca. Kobiece się po prostu wydaje, że wszyscy pragna tego dziecka, bo ona go sama bardzo pragnie i to jej przesłania obraz, a potem płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skończcie z tym "misie wam wmówiły, że tamta go wrobiła" Mi w takim razie 'wmówiły' w wielkiej tajemnicy 4 koleżanki. Tak 4 - i nie sa te odziewczyny ze wsi, tylko z wielkiego miasta, wykształcone. Czemu nie potraficie przyznać, że kobiety tak robią? Znikąd nie wzięło się wyrażenie "łapać na dziecko" Ja takich kobie nie szanuje i tyle, mam do tego prawo. A to, że tak uważam, nie ma nic wspólnego z lizaniem jajek misiowi, bo tutaj jak ktoś wyrazi takie zdanie, to od razu jest "pod wpływem misia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co ma kontakt jak tylko jest w kraju to zabiera córę na basen, zakupy i pobujać się samochodem. Jak była mała a byliśmy małżeństwem to nie zajmował się nią nic a nic. Nasza córa kocha ojca ale wydaje mi się że ma wobec swojego ojca trochę inne oczekiwania- potrzebuje więcej miłości (a nie zakupów i kasy). Najważniejsze że ma kontakt z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie szanuje takich facetów którzy nie chcąc mieć dzieci nie stosują zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówimy o CZĘSTYCH przypadkach jak kobieta okłamuje, że bierze np tabletki , a ani jednej w pysku nie miała, albo jak z premedytacją wylicza płodne. Nie szanuję takich kobet i NIE współczuje im . No k***a nie. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się p********z z kobietą o której nawet nie wiesz czy ma i bierze tabletki to się gnoju zabezpiecz.Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówimy o przypadkowym seksie tylko o związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wniosek. że jestem facetem. Jestem kobietą i tak uważam. Coś się co nie udało. I nie obrażaj ludzi na oślep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto w tym związku jest szczęśliwy???On który nie chce mieć dzieci,czy ta kobieta która chce je mieć???Sorry wybacz ale faceci którzy nie chcą miec dzieci niech szukają kobiet które też ich nie chcą mieć. Jak dla mnie związek na stałe to związek w którym te dzieci kiedyś się pojawiają,a ci świadomi tego że nie chcą dzieci niech szukają świadomych tego że i one dzieci mieć nie chcą. Albo niech zyją w celibacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba mówisz o małżeństwie, gdzie jest mowa o obowiązkach wynikających z założenia rodziny, co do po prostu zwiazków to post nieudany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do małżeństwa to się moge zgodzić. Tyle, że kobiety chca nieraz przypisać związkowi obowiązki należące do małżeństwa czyli dziecko jeszcze przed ślubem - chcą doprowadzić zajściem w ciąże do ślubu. Proszę bardzo, ale niech potem nie płaczą, że ten kolos na glinianych nogach się rozlatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tym bardziej jeżeli żyjesz w wolnym związku,nie masz ochoty z tą osobą wiązać przyszłości to do cholery zabezpiecz się sam albo po prostu odejdź i daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie wiesz co to jest wolny związek. Mozna być w stałym związku, nie w małżeństwie i nie chcieć dzieci. Do tego czytaj dokladnie temat, mowa o tym jak kobieta kłamie że się zabezpiecza bo chce zajść w ciążę. I przestańcie pisać, że oprócz tego mógł jeszcze nałożyć prezerwatywę. Każdy by zaufał jak laska by wmawiała "aleŻ kochanie po co, prezerwatywy są niekomfortowe, ja biorę tabletki" itd. To nie chodzi k***a o bronienie misiów itd, chodzi o to żeby spojrzeć prawdzie w oczy, ze kobiety same są sobie winne jak robią takie numery a potem są wielce zdziwione że misio nie jest super tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodzi o to ze kobiety są generalnie obwiniane o wszystko, prawie zawsze są na pozycji przegranej. Ale jeszcze gorsze jest to, że faceci, którzy je obwiniają mają swoje wierne, ciemnogrodzkie, wyjątkowo zajadłe adwokatki. które za cenę posiadania faceta inną kobietę utopiłyby w łyżce wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy by zaufał jak laska by wmawiała "aleŻ kochanie po co, prezerwatywy są niekomfortowe, ja biorę tabletki" itd. To nie chodzi k***a o bronienie misiów itd, xx A o co chodzi k***a jak nie o bronienie? Że co? Że jemu wolno być naiwnym i nie ponosić konsekwencji ? Jak się wiąże z"oszustką" bo chce se pociupciać to musi przyjąć na klatę to co z tego wynika. Jak kobieta zwiąże się z nieodpowiedzialnym typem i zostaje sama z dzieckiem (planowanym z wcześniej przez oboje ) to jakoś się nad nią nie użalasz. Jej naiwność nazwiesz głupotą i powiesz że sama jest sobie winna. A co jego naiwność to zaleta?? Dla ciebie to powód użalania się nad nim jak to został oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet oszukuje, ze kocha, ze chce zalozyć rodzinę a potem zostawia kobietę w ciązy lub z maleńkim dzieckiem dla byle nowej doopy to to nie jest oszustwo? Nie wrobił ją w dziecko? Jakoś nie widać żeby się na tym forum baby nad nia użalały. Ale za to lamenty nad facetem "wrobionym" w dziecko to i owszem. Niedobrze się robi. Jak nam kobietom może być kiedykolwiek lepiej skoro są wśród nas takie idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SŁUCHAJ K***O - tak teraz mówię o Tobie, bo sama zaczęłas obrażanie. Ja w ani jednym poście nikogo nie obraziłam, więc radzę Ci stul pysk. Wszystkie moje posty były rzeczowe i bez inwektyw. Jak się nie możesz pogodzic, że ktos ma inne zdanie to Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta zwiąże się z nieodpowiedzialnym typem i zostaje sama z dzieckiem (planowanym z wcześniej przez oboje ) to jakoś się nad nią nie użalasz xxxx użalam! Poczytaj dokładnie posty zanim skleisz wypociny. Napisałam, że takim kobietom WSPÓŁCZUJE. Omówiłam wszystkie przypadki! Upieram sie tylko przy JEDNYM przypadku, gdzie kobieta sama jest sobie winna gnoju który teraz ma i jestem za to obrażana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usprawiedliwiam facetów, którzy zostawali kobiety mamiąc ich najpierw opowieściami o wielkiej miłości, ale wy do cholery nie usprawiedliwiajcie kobiet, które specjalnie zaszły w ciąże kłamiąc np na temat tabletek, aby scementować związek i teraz obudziły się ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te znowu swoje planowane i planowane - co to kogo obchodzi czy 10 lat temu wzięłaś tabletkę czy nie?? fakty są takie, że facet ma w d***e i ciebie i dziecko a ty siedziesz na forum jedna z drugą i się wykłócasz, że dzieciak był planowany... pytam jeszcze raz: kogo to obchodzi i jakie to ma do cholery znaczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma k***a znaczenia taki - że jedna z drugą rozkłada nogi i nie myśli, a potem wielki płacz że tatuś nie jest jak z journala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SŁUCHAJ K***O - tak teraz mówię o Tobie, bo sama zaczęłas obrażanie. Ja w ani jednym poście nikogo nie obraziłam, więc radzę Ci stul pysk. Wszystkie moje posty były rzeczowe i bez inwektyw. Jak się nie możesz pogodzic, że ktos ma inne zdanie to Twój problem xx szambo xxxx Nie szambo, tylko rekacja na to, że ktos ją obraził bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie o tym piszemy. Nieważne czy planowany czy nie planowany jeśli chodzi o kobiety. No gorzej jesli tatus ma dziecko przez siebie nie planowane wtedy to jest bardzo ważne,bo on taki jakis oszukany bidulek jest i ma pełne prawo odejść i nie kochać dziecka bo został w nie wrobiony ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ją tylko ciebie. Piętnowanie głupoty nie jest powodem aby nazywać kogoś k***ą chociaż głupota w tym przypadku wiele usprawiedliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj dokładnie, ona nazwała ja idiotką bez powodu, ta zaregowała mocniej tylko. I nie jestem nią, ale widzę, że masz jakis podgląd ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×