Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna_matka_polka

Czy wasi ex maja kotakt z dziecmi?

Polecane posty

Gość gość
Gdybym nie chcial miec dzieci i zaszlabym w ciaze, lub wpadka z nieodpowiednim to bym usunela i malo tego nawet powieka by mi przy tym nie drgnela. Dodam tylko ze to sie nigdy nie wydarzy bo nie pie***le sie po katach bez zabezpieczenia jak te biedne opuszczone mamuski. Nie wiecie co to atykoncepcja? Dzieci tylko i wylacznie w odpowiednim czasie i z odpowiednim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyjemy zobaczymy bo gleitu na wierność nie masz.Facet po latach może okazać się ch**em jakich mało a ty zostaniesz sobie samotną mamuśką z łatką przypiętą że p********z się po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko słusznie ma pretensje - mamusia bez wyobraźni zrobiła ją z jakimś palantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem samotną matką i mój eks nie odwiedza dziecka, zresztą mieszkamy od siebie 300 km. Dziecko go nie zna i tak mi jest lepiej, bo nie mam ochoty widywać mojego eks i to on jest wielkim przegranym, bo jak ktoś ma gdzieś własne dziecko to raczej jest podgatunkiem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesne kobiety to jednak szmaty. Ani honoru, ani przyzwoitości, ani cnót żadnych. Ot suki pospolie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj suk! Bo suka chociaż udaje że nie chce. I swoich szczeniąt nie zagryza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? jakie kobiety dla kobiet potrafią być okrutne. Po przeczytaniu niektórych wypowiedzi aż mnie odrzuca ze wstrętu podłości babskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee taam
Nie okrutne, to prawda bywa okrutna. Kobiety zachodzą kłamiąc co do tabletek i dni płodnych, bo myślą, że brzuch roztoczy ponad nimi parasol ochronny, a potem płaczą, bo facet, który mówił, że nie che mieć dzieci nie jest ojcem jak z okładki magazynu "tata i ja". Współczuje, ale to nie zmienia faktu, że są sobie winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma .Dzisiaj ,sniadanie Wielkanocne z moja rodzina .Obiad tez . Jutro dzieciaki dzien spedza z ojcem i z jego nowa ( ktoras z kolei )partnerka . Nie widzimy w tym zadych problemow .Dzieci przywykly ,ze tatus nie mieszka z nami .Kolejne ciocie bedace z tata ,to kolejne fajne jedzenie .A jesc lubia( nasze dzieci ) i moga, nie tyjac zupelnie .Ja tez sie ciesze .Spokojny wolny dzien dla mnie .Tylko dla mnie . Swieta wspaniale ,.kazdemu takich zycze .Wam tez :) Zdrowych ,spokojnych Swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zachodzą kłamiąc co do tabletek i dni płodnych, bo myślą, że brzuch roztoczy ponad nimi parasol ochronny, xxx A mężczyzna przecież musi mieć wygodnie i miło nawet jeżeli nie kocha, broń Boże prezerwatywa, prawda? On musi mieć cacy co tam, najwyżej pozostanie po nim niekochane dziecko. To jej wina!!!!!!!!- krzyczą debilki. Ona oszukała Misia!!! Misio chciał tylko wygodnie sobie popieprzyć a ona go okłamała. Na szafot z nią!!! Skończone, ciężki idiotki obwiniające o wszystko siebie nawzajem. Chłopom do tyłka wchodzicie bez mydła. Żałosne debilki, łatwo faceci z wami mają i w to im graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj debilko, też myslałaś że złapiesz faceta na dziecko a tu ZONK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mężczyzna przecież musi mieć wygodnie i miło nawet jeżeli nie kocha, broń Boże prezerwatywa, prawda? O XXXX a po co prezerwatywa debilko (skoro tak też nazywasz innych), jak misia mówi misiowi "kochanie spokojnie, biore tabletki", choć ani jednej w paszczy nie miała. K***a no sorry. Żałuje kobiet, które faktycznie wpadły, ale nie żal mi i nie szanuje takich, które myślały, że brzuchem zawojują świat. I to nie ma nic wspólnego z lizaniem d**y misiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja po co mam iść do agencji i gume zakladac jak mi daja za darmo i bez gumy? Wystarczy poczatowac. Dzisiaj o babe latwiej jak o piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zadziwiające jak Misio, jak by nie było, BYLE Misi z tymi tabletkami tak wierzy. Chciałoby się wręcz powiedzieć chce to wierzy więc niech potem nie płacze, że tatusiem zostaje . Ale w końcu nie ma się co martwić, panie kolejne i tak do piersi przytulą i pożałują tak wstrętnie i podstępnie oszukanego Misia przez całkiem nie ważną ( po prostu zwykły materac) byle Misię. Kimkolwiek Misia dla Misia jest należy jej wierzyć i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Dzisiaj o babe latwiej jak o piwo" To zdanie należy wyryć WIELKIMI LITERAMI w każdym barze, pubie, knajpie, restauracji i publicznej ubikacji ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jutro dzieciaki dzien spedza z ojcem i z jego nowa ( ktoras z kolei )partnerka ." jeśli ta nowa jest już którąś z kolei, to ty jesteś jedną z byłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi szkoda na piwo, to wali baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście p******** jakie to ma znaczenie, czy ciąża była planowana czy nie? wpadka z kobietą którą się kocha nie owocuje rozstaniem, a ciąża nawet najbardziej planowana z kimś kto nie jest miłością i tak wcześniej czy później kończy się rozwodem w złym kierunku idziecie jak facet kocha, to zostaje i z kobietą i z dzieckiem a jak nie kocha, to choćby i ciąża się pojawiła to odejdzie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość "Jutro dzieciaki dzien spedza z ojcem i z jego nowa ( ktoras z kolei )partnerka ." jeśli ta nowa jest już którąś z kolei, to ty jesteś jedną z byłych. -------------------- Ale w czym problem ? .Ja jestem ex zona ( sorry 15 letni staz malzenski ).Moj ex maz w przeciagu 2 lat od rozwodu mial piec partnerek :) .Ja w tym niewidze problemu .Ty tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nieplanowana ciąża" a co to za oksymoron w dzisiejszych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej jednak występuje wersja mieszana : najpierw kocha tą a potem kocha inną i przestaje mieć skrupuły wobec poprzedniej i własnego dziecka które spłodził. I tej innej mówi, ze został wrobiony w dziecko bo wie że ona wszystko łyknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem tą innną zdradza z opiekunka do dzieci bo jako 50 latek znów się zakochuje tym razem na prawdę prawdziwie i szczerze w młodej dziewczynie i już ma na składzie wiecej dzieci w które zostal wrobiony bo dochodza do tego te drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tej innej mówi, ze został wrobiony w dziecko bo wie że ona wszystko łyknie. xxx Jego była sama się przyznała po czasie, że kłamała, że bierze tabletki. Mówił wyraźnie, że nie chce. Rozstali się, brzuch jej nie pomógł. Chciała mieć dziecko to ma. Mój facet poczuwa się do roli ojca, spokojnie. Teraz tylko następne jego partnerki maja problem, a matka zadowolona - ma dwóch facetów do pomocy przy dziecku. Drugiemu facetowi już 3 urodziła - chciał jedno - zdradza ją, małżeństwo jej się sypie. Czy jej współczuję? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tylko następne jego partnerki maja problem, Dobrze, że chociaz masz świadomość że nie jesteś jedyna. Zostawił jedną z dzieckiem, spoko, zostaw i drugą dieckiem czy bez. Mlodych, pięknych i chetnych dziewczyn ci u nas dostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu temat zdominowaly next:) .Co z nimi nie tak ,ze zamiast swietowac z kochanym siedzia na kafe ? Od razu uprzedzam zarzuty .Tak jestem ex zona .I dlatego moge sobie siedziec tu i teraz .Zwlaszcza ,ze moj byly maz zabral dziecko do siebie . Bo tak ,ma kontakt z dzieckiem .Tak dla przypomnienia tematu to ostatnie zdanie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę, że przesiadują tu te next które akurat są w trakcie procesu przepoczwarzania sie z next w ex chociaż może jeszcze nie mają tej swiadomości. Jak ktoś napisał wyżej pieknych dziewczyn ci u nas dostatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wchodź z tymi ludźmi w dyskusje autorko!! bo to mija się z celem trole chcą Cię sprowokować :) sami już nie pamiętają jakim jest się dzieckiem gdy ma się 18 lat. Pewnie się zakochałaś, ufałaś mu a jak wpadliście oświecił Cię, że nie chce dzieci, ale i tak Cię zjadą, że nie miałaś już wtedy pewnie spirali. daj spokój. a ojca na siłe nie zrobisz, ja mam takiego tatusia. Nie widziałam go od ponad 20 lat... on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly widzial corke tylko 2 razy i to chwile. a ma juz 5 lat. i tez od 3 m,iesiecy przestal placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak przestałem oglądać telewizję, to też przestałem płacić abonament. No bo za co, qrwa? Za co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były nigdy nie płacił an córkę mimo że wychowywał ja do pierwszego roku zycia wraz zemna, urwał takze kontakt i nie odwiedza jej, ale teraz to juz mu chwała za to bo córka ma 11 lat!!! Odebrałam mu władze rodzicielską i nie mamy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×