Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna_matka_polka

Czy wasi ex maja kotakt z dziecmi?

Polecane posty

Gość gość
gość Ma k***a znaczenia taki - że jedna z drugą rozkłada nogi i nie myśli, a potem wielki płacz że tatuś nie jest jak z journala. A ja się pytam k***a mać co to obchodzi dziecko??? Możesz pluć jego matce a co to ma wspólnego z dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma taki los przez matkę co myślała, że brzuchem zawojuje świat. TAKI TO MA ZWIĄZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mama z ytatą się bawili a dziecko jest winne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest winne, ale ponosi konsekwencje - nie widzisz różnicy? Rozwodowi dziecko nie jest winne, ale ponosi konsekwencje, takie jest życie i inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadz sobie te teorie w d**ę, ok? Nie jestem ani byłą, ani next, mam swojego jednego misia od x lat i uważam jak uważam, możesz się w koncu pogodzić z tym, że ktoś ma inne zdanie czy stac cię tylko na inwektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma taki los przez matkę co myślała, że brzuchem zawojuje świat. TAKI TO MA ZWIĄZEK --- ha ha ha ale nie czasem przez ojca, łon se tylko podupcył bez kondoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" Czy wasi ex maja kotakt z dziecmi? """" A kto płaci za te kontakty? Czy alimenty są zwracane w jakiejś części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w polsce jest już możliwa opieka naprzemienna. Więc nie ma za co płacić, ani czego zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] gość Podobno w polsce jest już możliwa opieka naprzemienna. Więc nie ma za co płacić, ani czego zwracać. """" Jeżeli tylko jeden rodzic ma zasądzone alimenty , to żadnej opieki naprzemiennej nie ma. Mało tego , ten rodzic nawet w oczach dziecka jest rodzicem drugiej kategorii.Dlatego ja ciągle powtarzam .Alimenty to zaraza ,która niszczy wszystko. Rodzicowi drugiej kategorii w końcu się odechce. I oleje wszystko. A w polsce pisze się""" w Polsce""" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×