Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
i to jakis desperat, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie desperat tylko etatowy troll, dorabia sobie tutaj wypisując komentarze we wszystkich tematach, ma określony zasób słownictwa, nie należy tego traktować serio, oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.10.07 Od razu widac, ze wala cie Timory i ciapole w śmierdząca dziurę i obsrana dope. Oni lubią taki fetysz, bo sami sa brudasami. X piszesz o swoich fetyszach, brudasie ? od razu widać, że walą cie Timory i ciapole w obsrane dopsko a ty potem obciągasz te obsyfione pały, cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekni ludzie nie siedza na kafe i nie jecza na baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam z niemcem polskiego pochodzenia i powiem ze lipa byla na maxa, bylam tez z dwoma polakami i jeden z nich byl cudowny w te klocki a drugi do bani. Mam meza anglika i on jest najwspanialszym kochankiem na swiecie (moim zdaniem!), zawsze mam orgazm ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy lubia Rumunki bo one sa znane z dawania bez gumy :D:D i nie maja wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny lubią sie walić, na okrągło swędzi je dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chłopaki z Polski mają syfy. Dobrze, że się z nimi nie zadaję :) ps. i tak bym się nie zadawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syfiarze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden chłopak z Polski by cie nie chciał. Kto by walił takiego paszteta jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem teraz w Wlochem i normalnie masakra! 4 razy z miejsca to pikus. Nigdy nie mialam tak w zyciu. Raz i do spania :) Zajedzie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumunki sa problemem na zachodzie. Nie bylabym z kolesiem, ktory byl/zamoczyl w Rumunce. To brudna nacja. Dzikusom z polski to sie podoba, ale do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Anglikiem i szczerze powiem ze jak dziewczyny chcecie dziki seks to nie z Anglikami :) oni sa czuli, wiedza jak sie zajac kobieta (tzn ten moj wie) ale wszystko tak raczej na spokojnje robi, flegmatycznie. ale ma boskie ciało i taki glos ze mam ciarki jak o nim pomyśle. Materiał na męża na 100%. Poprzedni partner był z Europy wschodniej i jedyne co było dobre z nim to seks (rozmiar, technika 10/10), a potem wychodziła z niego wieś wiec musialam cepa zostawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie jarasz jego glosem a wiesz w ogole co on do ciebie mowi? Czy tak nie za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mialabym nie wiedzieć? Wiekszosc zycia jestem za granica więc... Owszem, jaram się bo ma seksowny, głęboki glos a nie jak typowy polaczek który piszczy jakby mu jaja obcięli lub wyrwał się z filmu "Alvin i wiewiórki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz sie dopczyc szmato? Lubisz jak ci wsacdza fiuta do dziury zdziro? Ty przebrzydła łachudro. Tfuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajajajjjj biedny mikrofiutek już ubolewa :D stary, oklapły, łysy dres który pewnie już nic nie zaliczy. Wyrazy współczucia! Alvin i wiewiórki wymiata hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jak ty, to sie wyciąga z imprezy i wali fiutem po mordzie aż miło. Przyznaj sie zdziro, ze lubisz jak sie nakuwia cie k/u/t/a/sem po ryju. Pieprzona zdzira lubiąca ciagnąć. O/p/i/e/r/do/lisz pęto antypolska szmato ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jak sie polskie psy pluja. Zaszczep sie na wscieklizne psie bo c****ana z pyska leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imprezy? Masz na myśli polskie spędy gdzie przychodzą łyse dresy i laski w białych kozaczkach? Nie uczęszczam :D nie używam też takiego języka co ty więc chyba widzisz że jesteś o wiele niżej niż ja. Na takie coś jak ty nawet bym nie spluneła bo nie chciałabym zmarnować śliny. Aha...i weź może odstaw te p****le bo łeb ci zryły i myślisz że tak się traktuje kobiety. Oczywiście wiem, że ten post jest za długi na twój ptasi móżdżek ale spróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh wpienił się biedaczek bo na obczyźnie przyszło mu samemu się zadowalac więc jak kobiety które (wg polskiego wychowania) maja służyć swemu polskiemu władcy, śmiały w ogóle uprawiać seks i to jeszcze bez ślubu i to jeszcze nie z Polakami! I jeszcze sobie chwalą! Co to ma być? Kobieta nie powinna w ogóle odczuwać przyjemności! haha a tak w ogóle to zazdrość tu przemawia przez polskiego kundla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wróci z fabryki to ci odszczeka :D w ogóle to co robi polaczek w tym temacie? Byłeś z obcokrajowcem? To podziel się szczegółami ;) nie ma się czego wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać dziury was nadal swędzą szmaty. Lubicie lizać męskie jajca. Na zdrowie zdziry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też lubisz lizać. Inaczej by cię tu nie było. A teraz wracaj na taśmę bo jak cię ciapacki kierownik zobaczy z komórką w ręce to przetrzepie ci dupsko. To będzie zaraz po tym jak przestanie się dziwić że taki zlepek komórek jak ty w ogóle umie używać telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tego właśnie chcą kobiety! Związek to nie tylko seks i seks. Ja mam 26 lat i jeszcze sobie trochę poszaleję do 30tki (z głową oczywiście) ale juz powoli właśnie zaczyna mi brakować kogoś kto by po prostu ze mną był. Seks jest ważny ale nie najważniejszy. Bliskość. To cenie w partnerze. A tego oszoloma co tutaj pisze radzie ignorować bo nic nie wnosi do dyskusji a widać ze są tu kobiety które pisza sensownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubicie mieć przetrzepane dziury szmaty. Lizcie męskie jajca i myślcie, ze jesteście fajne. Szmaciury przebrzydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowiec czy nie, wszyscy (zazwyczaj) maja penisy oraz język i tylko od doswiadczenia zależy czy wiedza co z nimi zrobić ;) w większości przypadków faceci są wprowadzani w błąd przez kobiety które nie chcą ranić ich uczuć i wymawiają im ze robią cos dobrze. Potem idzie taki jeden z drugim do następnej kobiety i myśli ze jest boski a tak naprawdę to śmiech na sali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie ma znaczenia kto z jakiego kraju jest slyszalam, ze hiszpanie sa dobrzy w lozku , nie wiem nie mialam przyjemnosci mysle ze kazdy jest inny mam spore doswiadczenie z polakami, jedni byli bardzo dobrzy , wiekszosc srednia a trafil sie tez i beznadziejny to samo tyczy sie innych nacji robilam to z 5 obcokrajowcami najgorszy calkiem nie radzacy sobie w lozku byl Niemiec, o przepraszam fajnie sie calowal i dobrze, dlugo robil minete reszta-tragedia, niepporadny, nie umial nawet wsadzic, konczyl po kilku min za to byl przystojny i bardzo zadbany ale to bylo dobre przy 1 razie z nim, pozniej zaczelo mi zwyczajnie brakowac dobrego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My faceci takie jak wy wywłoki, to tylko walimy i potem przy piwku sie z was nabijamy. Po co dziurawce dorabiacie sobie ideologie, ze facetom na was zalezy, ze mysla o was. Słuzycie tylko za dziury w które sie wsadza fiuty. Łachudry lubiące lizać męskie jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×