Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Również zauważyłam, że polscy mężczyźni mają krótkie szyję (oczywiście, nie wszyscy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktorkie szyje i krotkie palki buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha lepiej byc samemu niz zmarnowac zycie z jakas kierda :D i wyladowac pezez to na cmentarzu w wieku 50 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sa leniwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu w miejscowości gdzie mieszkam mam od roku taką sąsiadke co przyprowadza jakiegoś przystojnego arabusa czy turasa i słysze jak ją posuwa w nocy ale najlepsze jest to że ona ma męża i dzieci które do niej od czasu do czasu przyjeżdżają w odwiedziny i wyglądają na wzorową rodzine :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny, to największe szmaty Europy. Wystarczy ten temat poczytać, by stwierdzić, ze to sciery. Ja pamiętam jak na studiach, w drodze powrotnej posuwalismy w kolejarza jedna taka szmatę, gdy przyjezdzalismy do jej miejscowości, to na przystanku czekał na nią maz z dziećmi. Normalnie rzygac się chce na te sciery. Nikt je nie szanuje. Czarnuchy wyzywają je od najgorszych, a one myślą, ze są fajne jak im obciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla twojej mamusi, ktora jest jedna z najwiekszych szmat europy :D tylko blagam, nie pisz, ze twoja matka sie nie liczy. jak wszystkie to wszystkie synu szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie dzifki tfuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matke tez masz dziwke i szmate? Zal mi cie kundlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to sie jej nie dziwie bo ten arab czy turek to musze przyznać mimo że jestem facetem przystojny i zadbany facet wysoki szczupły schludny czasem z kwiatkami przyjeżdża a ten jej mąż to taki chłopek roztropek jakby od pługa oderwany czerwony na twarzy wyłysiały z brzuchem niski i chyba za kołnierz też nie wylewa.Szkoda mi chłopiny bo jakby sie dowiedział że jego ładna zgrabna żonka daje innemu to chyba skoczyłby z dachu tego budynku gdzie ona mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny to największe dziury Europy, do tego śmierdzą kapusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi kochankowie i najprzystojniejsi faceci to Włosi.Jak byłam w Rzymie to flirtowałam z takim przystojniakiem że śni mi sie po nocach i niedługo spotkamy się w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba, mój ma włoskie korzenie. Możecie się pierdolić w ścianę biedni polacy wiecznie ciułajacy każde Euro / funcik. Albo kozy macie do dyspozycji ;) tzn. ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci są bardzo charakterystyczni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zanim wyemigrowałam miałam kilku kochanków w Polsce. Byli przeciętni pod każdym względem. Teraz spotkam się z chłopakiem z pół persem pół francuzem. Jest boski. Seks z nim jest idealny. Ma cudnego penisa. Wcześniej moim kochankiem był Szwed, Anglik, Włoch, Hiszpan, Portugalczyk, Nowo Zelandczyk oraz Czech. Byli lepsi od Polaków ale obecny kochanek jest najlepszy. Kręci mnie egzotyka to też swoje robi. Tak czy siak na męża lepszy Polak na Kochana obcokrajowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badjaduz
Mieszkałam w Anglii. Moim chłopakiem jest Polak. Ale w łóżku jest nudny do bólu. Wiele razy rozmawiałam z nim o tym jednak bez skutku... Na kursie angielskiego poznałam Hiszpana, Włocha, Persa, Afgańczyka oraz Pół Hiszpana Pół Brazylijczyka. Wszyscy obłędnie przystojny i młodsi od 1-5 lat ode mnie. Początkowo nawet nie miałam że będą moimi kochankami. Jednak po roku z każdym z nim byłam po kilka razy w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ja dalej te bajki piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama prawda. Polacy sa beznadziejni w lozku i to w wiekszosci golodupcy. Nie polecialabym tez na Pakoli, innych brudasow z Azji i brzydszych Brazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnainteligentnasubtelna
Osobnik z dużym brzuchem,z łysym łbem z zakolami,czerwoną facjata,śmierdzący potem i wódką i w dodatku bez zembów... I z takim "ogierem" miałabym iść do łóżka ? To jakiś żart! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim wygladem to do obory polaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet z innych krajów taki typ urody też nie jest pożądany dlatego polscy faceci nie mają brania za granicą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokladnie. Polscy faceci zwykle nie maja brania u kobiet innych niz Polki. Za to Polskie kobiety maja branie u kazdego i pewnie stad te pelne jadu komentarze naszych Polskich kolegow. Tyle, ze, sorry...kogo na dluza mete obchodzi brak powodzenia innych(?). Takie zycie. Jedni to maja, inni nie. Zeby lepiej naswietlic 'problem', to na przyklad ci Arabowie, na ktorych tak wieszacie psy, maja tak, ze to ich kobiet nikt nie chce , za to faceci ciesza sie sporym powodzeniem u kobiet roznych narodowosci (nie tylko u Polek). A na przyklad Wloszki ciesza sie takim samym powodzeniem jak Wlosi. Niestety macie chlopaki pecha, bo jesli chodzi o nasza nacje to kobiety maja znacznie lepiej i wyzywanie od k***w ani nie jest adekwatne a juz tym bardziej w niczym waszemu powodzeniu nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny, a jak was te Araby walą, to chociaż golicie te wasze śmierdzące i rozciągnięte jak wiadro psity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://pokazywarka.pl/cznk3i/ e tam gadanina i gnioty szkaradnych polczyn,chca usprawiedliwic ze sa worami na sperme ciapatego zwierza i inkubatorem do malpolizacji Europy sami zobaczcie jakie maja powodzenie hehe +18 only

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
to prawda ze wiekszosc polskich mezczyzn to egoisci w lozku, mialam ich troche kiedys ale sa tez fajne wyjatki. Kiedys mialam polaka we Wloszech, dobry byl. pozniej byli wlosi, ahhh jaki sex. Mialam Macedonczyka super bylo, namietniak. nastepnie przenioslam sie do UK gdzie poznalam Czechow, zboczki ale z***bisci, cudowny sex kocham xxx No i mam meza Slowaka ideal:-D taki jak czesi ale lepszy, uwielbia lizac cipke, moglby to robic godzinami, a jak na mnie wchodzi to potrafi super namietnie sie poruszac jednoczesnie calujac sutka a drugiego szczypiac, najwazniejsza jestem ja dla niego i moje orgazmy, on uwielbia jak dochodze. tego nie maja zazwyczaj polacy. plus tak milutko sie odzywa cod miod ciesze sie ze wyszlam za Slowaka! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaokocimspojrzeniu
Dobrze trafiłaś.Miałam Polaka może niezbyt przystojny ale był naprawdę dobry dla mnie.Rzuciłam go bo za często zaglądał do kieliszka.Rozumiem można napić się wódki w weekend w klubie po pracy ale nie codziennie.W dodatku straszny gołod***ec bo co dorywczo zarobił na remontach to przepił z kolegami i nawet na pizze nie miał i ja musiałam kupować. Teraz mam Czecha - przystojny,dobry w łóżku no i przy kasie więc czego chcieć więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mialam Słowaka kiedyś - no lepszy był niż ci Polacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×