Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkanie z councilu w uk

Polecane posty

Gość gość
Tez zostałam rozwódka po kilkunastu latach. I nie ukrywam, ze wrzuca sie wszystkich do jednego worka. Tez jestem patologia, bo moj ex maz zakochał sie w innej? Plujecie jadem na wszystkich dookoła a nie wiecie co bedzie jutro, za tydzien miesiac. Zycie pisze rożne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na hooj wy tam siedzicie wy cygany europy. Nie stac was na wynajem czy kupno mieszkania to speerdalajcie tam skad przyjechaliscie. Zebracy i patole ze glowa mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha.... mimo ciężkiego zapieprzaniapo 12h u prywatnego właściciela w polsce tez nie było mnie stać na wynajem a tymbardziej na kupno więc o czym ty bredzisz człowieku. a tutaj nie raj ale pewne podstawowe sprawy są osiągalne - nie to co w polsce. tak wiem - zaraz ktos napisze ze pewnie jestem nikim bo nie mam studiów i pracuję na zmywaku. może i tak ale juz sie nie martwię czy mi do pierwszego wystarczy. nie pluje jadem ani na Polskę ani nie mowie ze uk to raj. wszystko ma swoje lepsze i gorsze strony a kazdemu zycie inaczej sie uklada ale jak czytam to forum to rece opadaja. ide mnie krótki komentarz tylko. od kiedy jestem w uk nie musze sie tak szarpać z kasa praca opłatami itd... mieszkanie tez mam z councilu mimo iz nie mam dzieci z prostej przyczyny ze byla taka możliwość a dwa wole placic rzadowi uk a nie ciapakom zydom i polakom za pokoj i ich smieszne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie mam zamiaru nikomu podnajmowac no zadna ze mnie cwaniara. zadnych innych benefitow nie posiadam i pracuje na pol etatu ze wzgl. na obecny stan zdrowia. w polsce zdychalabym z głodu i byla na lasce lub nie łasce swojej pseudorodziny (pamiętajcie zanim kogos skrytykujecie że nie każdy ma tak jak wy). tak wiem trzeba bylo sie uczyc robic magistra doktora i huj wie co jeszcze. niestety to nic nie daje moi drodzy w obecnych czasach jak sie znajomosci nie ma. wole spokojnie sobie pracować i zyc (co to tez zalezy jakie kto ma wymagania finansowe ja niewielkie) niz sie szarpać ze wszystkimi o wszystko. no i niestety polacy sa wredni. czy w pl czy za granicą. ot taka polska cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:09 nie pluj jadem bo monitor spalisz swoim kwasem nienawiści. nie wiesz co Ciebie w zyciu czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafilbym jeszcze zrozumiec tych co nie moga kupic domu czy mieszkania w Londynie, bo bardzo drogie etc. Ale gdzies indziej, zeby mieszkac w councilowskim mieszkaniu, to trzeba byc ostrym lewusem i nieudacznikiem. I niech nikt nie sapie ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona POLKA
Jak czytam co piszecie to az mi zal ze jestescie Polakami.. jak mozna swoj na swojego tak pisac. Gwiazda kupila sobie dom i nie pozwoli zeby jej dzieci bawily sie z biedniejszymi dziecmi??!! Kup sobie k****a wyspe i na niej zamieszkaj z mezem i gromada dzieci zeby nie musialy przebywac w otoczeniu innych! To ze ktos ma dom z counsilu nie zawsze znaczy ze jest biedny i bezrobotny k****a ludzie!! Patologia to ci angole ktorym nie chce sie pracowac i siedza na garnuszki panstwa, przecpany jeden lepszy od drugiego, brudasy. Wiec zanim zaczniecie sie wypowiadac to najpierw sie zastanowcie. A jak komus zal ze musi placic wiecej za swoj niz za councilowski to trzeba bylo nie unosic sie duma!! Boli was ze ktos moze mieszkac tak samo za mniejsze pieniadze i tyle!! Popieprzony narod zamiast Polak Polakowi pomagac to za granica wbilby kazdy kazdemu noz w plecy zeby k****a tylko jemu bylo dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hola, hola ale angole sa u siebie. A nasze patole robia kwas na emigracji. W sumie dobrze bo przynajmniej do Polski nie wroci ta holota nieudacznikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie biegaja nie gwalca wszystkiego co sie rusza tak jak te ciapate swinie!! To ze angol jest u siebie tzn ze moze robic syf a innym juz nie wolno?! Nie kazdy jest taki sam pamietajcie!! Poza tym raczej wiekszosc z was przyjechala tu bo nie wiodlo sie w Polsce wiec to ze ktos korzysta z domu councilowskiego i zachowuje sie normalnie to zaden wstyd. Co niektorzy zazdroszcza ze inni maja glowy na karku i potrafia zaoszczedzic np na domie. Wolalabym odlozyc pieniadze i wrocic do Polski niz pakowac sie tu w kredyt i kupowac tu dom. Ale jak kto woli. Poza tym dom z councilu tez mozna wykupic i co poki ktos wynajmuje z councilu to jest patola ale jak juz go wykupi to bedzie gosc?! Macie nasrane w glowach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2017 zmienia sie prawo i ludzie , ktorzy mieszkaja w council accommodation i housing association, jesli oboje pracuja- to uwaga zostana im zwiekszone oplaty (rent). Ja mam mieszkanie z housing association , 3 pokoje , wielka kuchnia , ogrod i parking i bedzie nam czynsz zwiekszony , bo oboje pracujemy. Mieszkamy w bardzo spokojnej dzielnicy, bo to sa domy i mieszkania dla niepelnosprawnych ( ja jestem niepelnosprawna fizycznie). Wiec po co tak linczujecie nas Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie wstyd wam??? Ambicji ani honoru nie macie? Mieszkanie z councilu to zycie na koszt podatnika, czyli po prostu pasozytnictwo spoleczne. I nie piszcie, ze przeciez wy tez placicie podatki, to macie prawo do takiego "darmowego" lokum. Inni za was placa duzo wiecej (ja i moj maz miedzy innymi, i jesze wielu innych, wlacznie z tak przez was pogardzanymi "ciapatymi" jak ich pieknie i z szacunkiem nazywacie). A ile innych benefitow dostajecie??? Im dluzej tu jestem, tym bardzej jest mi wstyd za duza czesc rodakow: brak znajomosci jezyka i niechec do jego nauki, (uporczywa) praca ponizej kwalifikacji, by dostac upragniony kontrakt przy jakiejs goownianej i zle platnej robocie, rasizm i pogarda dla kazdego, kto jest choc troche inny niz wy i WIELKA LAPA wyciagnieta po pieniadze innych ciezko pracujacych ludzi BO MI SIE NALEZY BO JESTEM Z UNII Na wymioty sie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.03.26 piszesz totalne bzdety za te mieszkania trzeba płacić normalny czynsz miastu plus podatek lokalny więc nie są to mieszkania za darmo lecz wynajem od city councilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona Polka
Dokladnie tak! Placisz za wynajem i wszystko inne wiec nie widze powodu zeby sie wstydzic wynajmowac dom z councilu. Roznie w zyciu bywa i jesli naleza sie benefity to zaden wstyd z nich korzystac! Raczej szkoda mi tych "dumnych" ktorzy wola pracowac po 20h na dobe i nie miec czasu dla rodziny. Zero czasu dla dzieci! Mozna pracowac normalnie, dostac co sie nalezy i zyc normalnie. Za pieniadze wszystkiego nie kupicie!! Czasami lepiej schowac dume do kieszeni albo poprostu nie ponizac tych ktorzy w legalny sporob potrafia sobie inaczej ulozyc zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantor
Ależ tu niektórzy jadem pluja,ale to właśnie jest polska natura. Nie rozumiem jednej kwesti,mianowicie dlaczego ludzi którzy posiadaja mieszkanie z caunsilu nazywacie tu biedota,patologis etc? Przecież wiekszość z Was mieszka w takich wlasnie domach tylko tzw "private rent " sam tak mieszkalem i placilem 550£-600£ za rent. Pracujemy razem z żona od lat na full time,mamy 5 letnia córe,nie pobieraliśmy i nie pobieramy żadnych benefitów i po 14 miesiacach bidowania dostalismy dom 2bed z ogrodkiem przed i sporym za domem za 300£ miesiecznie.Mieszkanie jest teraz remontowne przez caunsil tzn wymiana kuchni,calego systemu ogrzewania,łazienki,elektryki itp.Zdziwiłem sie ze caunsil takie remonty robi a robotnicy ktorzy tam byli uświadomili mnie tylko że "rudery cansilowskie" powoli odchodza w zapomnienie.Przed podpisanoem umowy poprosilismy od caunsilu o jakikolwiek raport na temat tej dzielnicy czyli rozboje,kradzieże itp ,dostalismy wszystko nawet średnia wieku,ile domow jest prywatnych etc.wszystko jest ok. Po 5 latach otwiera sie możliwość kupna na własność tego domu z 50% zniżka. Opisuje tutaj swój przypadek ale pewnie takich rodzin jest wiele. Powiem tylko tyle ze nie sluchajcie pseudo doradców ktorzy często powtarzaja zasłyszane historie od innych nie znajacych tematu cansilu. Sasiadow sie nie wybiera , dzisiaj sa Ci a jutro moga być inni i to nie ma wplywu gdzie mieszkamy w cansilu czy swoim " własnym" czy wynajmowanym prywatnie domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie "caunsil" tylko COUNCIL - tłuku! nawet nie potrafisz napisać poprawnie nazwy instytucji od której żebrzesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to lepiej Dac prywaciarzowi zarobić wynajmując mieszkanie , niż płacić na rzecz miasta . W UK to jest normalne że można się starać o mieszkanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie niedlugo wam skoncza mieszkana councilowskie pazdzierze. Alez sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrócimy do PL a ty wtedy stracisz pracę. Bo przecież nikt nie zatrudni matoła z niepełnym podstawowym. Dostaniesz kopa w doope!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nikt nie straci pracy bo teraz idzie rynek pracownika. W uk odwrotnie idzie kryzys po brexicie i angile beda zwalniac a pazdzierze wracacie do domu:D dosc wyludzania z councilu i benetitow cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie wstyd wam??? Ambicji ani honoru nie macie? Mieszkanie z councilu to zycie na koszt podatnika, czyli po prostu pasozytnictwo spoleczne. I nie piszcie, ze przeciez wy tez placicie podatki, to macie prawo do takiego "darmowego" lokum. Inni za was placa duzo wiecej (ja i moj maz miedzy innymi, i jesze wielu innych, wlacznie z tak przez was pogardzanymi "ciapatymi" jak ich pieknie i z szacunkiem nazywacie). A ile innych benefitow dostajecie??? xxx Wreszcie ktos prawde napisał o tych eebanych oszustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danie 1990
Jak jesteście wszystkie takie mądre to ja się trochę wtrącę . Przyjechałem do angli dwa lata temu po trzech miesiącach dostałem dom z councilu .remontuje pracuje zbieram sobie pieniądze na nowe auto do dwóch lat wykupie tem dom za 30000 funtów będzie już wyremontowany lepszy niż te nowe klitki które kupujecie , dwa poziomy trzy sypialnie , wielki piękny ogród + wyjście na wielki balkon z salonu . A wy co k***a będziecie mieć konskie zwisy .p********e długi do końca waszego z***banego życia zanim spłacisz te swoje 90000tysiecy wredna zazdrosna p**do to pewnie prędzej zdechniesz z tej swojej zawiści ty krowi placku mój słownik w twoim kierunku wynika z tego ze nie obraza się małych dzieci twoich mi żal bo pewnie wyrosną na takie same wredne suki jak ty pozdrawiam panią odważną która nawet nie umie się przedstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Ciszewicz
Mam mieszkanie z councilu i planuję je wykupić w przyszłym roku. Jestem wykształconą osobą, mam mały biznes, mąż pracuje na etacie. Kiedy ubiegalam się trzy lata temu o lokum od miasta nie mieliśmy takich możliwości finansowych żeby wynająć flat czy też dom a mieliśmy malutkie dziecko. Wypowiedzi od rodaków, że mieszkania z councilu zamieszkuje tylko patologia jest żenujące i nieprawdziwe. Moimi sąsiadami są Anglicy, m.in. pani pielęgniarka która zarabia 25£ na godzinę a także pan który ma swój warsztat samochodowy. Segregacja ludzi wg miejsca zamieszkania to nienajlepszy pomysł. PS. Zakompleksionych ludzi odsyłam do psychologa. Może pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz patologio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na hooj wy tam siedzicie wy cygany europy. Nie stac was na wynajem czy kupno mieszkania to speerdalajcie tam skad przyjechaliscie. Zebracy i patole ze glowa mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra piszesz tak jakbys miala sama kompleksy nie mysisz sie tlumsczyc dlaczego i z kim tam mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemogość
Jak czytam czy mnie nie stac na wynaj to, az od tego mój pies przewraca sie ze śmiechu. Pany z Londynu i spółka płacisz 120-140 za pokój utrzymanie i dojazdy do pracy 80 telefon i inne wydatki 60 i zarabiasz na budowie 320-370 to kiedy kupisz to mieszkanie Pany Europy. Dla ofukanych zarabiasz 450 + twoja kobieta 350 to kiedy kupisz ten dom za 450.000 . Opluwacie tych co troche głowy na karku mają, a wy jak w Polsce gołodupcy tam i tu . O przepraszam szczytem uniesienia jest dla tubylca za mieszkanie zapłacić , a jakie piękne i czyste a jakie widoki i nawet gwożdzia w ściane nie mogę wbić. Dla jasnosci Einstein-y mam flat z council-u 6 rok wykonczony tak, że jak wchodzą to mowę odbiera hihi złożylem wniosek o wykup , spłace i emeryturka z wynajmu będzie, a wy wymoczki rzudcie teraz jadem , nieudaczniki nawet tak prostej sprawy jak mieszkanie nie potraficie załatwić niedorajdy a zapomogi pozostawiam dla was jak robota na budowie sie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaa
ECH ,WIDAĆ JACY Z WAS EMIGRANTY TYPOWE. ANGIELSKIEJ TELEWIZJI NI PRASY NIE CZYTAJĄ . właśnie idą zmiany i nikt do końca życia nie będzie z was mieszkał w kansylowskim gniazdku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze dobieraja sie nieudacznikom do doopy. Beda placic wiecej az sami beda speerdalac z tych spelun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewaaaaaaaaaaaa doczytaj sobie Premier David Cameron chce ograniczyć dostęp imigrantom do tych świadczeń – pierwsze w kolejce mają być osoby zamieszkałe lokalnie, a obcokrajowcy będą mogli się ubiegać o lokal socjalny dopiero po czterech latach pobytu na Wyspach. W manifeście wyborczym z 2010 roku pojawił się też inny projekt: wprowadzenia umów czasowych. Zdaniem premiera, „przyczyni się to do większej mobilności społecznej”. Projekt nie został zrealizowany ze względu na sprzeciw rządowego koalicjanta. Pojawił się w nowym projekcie ustawy o mieszkalnictwie i planowaniu przestrzennym. Projekt tej ustawy znajduje się na etapie czytania w komisjach – ostatnie odbyło się 10 grudnia br. I nagle okazało się, że pojawiła się tam wcześniej nie dyskutowana z pozoru drobna poprawka: zawierając umowę z nowym lokatorem władze samorządowe będą określały okres jej obowiązywania – nie może być dłuższy niż pięć lat, a może zostać skrócony do nawet dwóch. Po tym okresie urzędnicy będą analizować sytuację rodziny i podejmować decyzje o przedłużeniu umowy lub jej zakończeniu. Przepisy te obowiązywać będą tylko nowych najemców. Dotychczasowi lokatorzy mogą spać spokojnie – dla nich nie będzie nowych warunków wynajmu. Jednak ci, którzy odziedziczą mieszkania po najbliższej rodzinie, nawet jeśli w nich mieszkają, będą traktowani jako nowy najemcy. Projekt ma być poddany pod obrady Izby Gmin już w pierwszych dniach stycznia 2016 r. i prawdopodobnie zostanie przyjęty. Przepisy mają dotyczyć tylko osoby wynajmujące mieszkania komunalne (tzw. councilowskie) Widziałas prawo dzialajace wstecz. Jak w dowc***e Idzie Pan Bog przez ziemie i spotyka Polaka patrzacego na gospodarstwo sąsiada i pyta co chciałbys tez miec tak duzo świn ten odpowiada nie chcialbym by mu wszystkie zdechły. Tacy jestescie niedouczone zazdrosne ćwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troszeczkę po czasie , ale nie mogę już czytać tych głupot. 1.5 roku temu dostaliśmy 2 bedroom flat. W bloku , w którym mieszkamy są mieszkania counsilowskie ii bezpośrednio przez agencję. Wprowadzając się musieliśmy wyremontować wszystko . Od podłóg po sufit. Osoby mieszkające przez agencję mają na "dzień dobry " wszystko zrobione a na pewno nie płacą dużo więcej za czynsz. Ja płace 700 £ plus oczywiście wszystkie opłaty. Wiec nie uważam ze mieszkania socjalne są dla biedaków. Jasne wiem ze są tacy co płacą max 400£. Tylko pozazdrościć. Nie dam się obrażać komuś tylko dla tego że ma swoje jakieś dziwne poglądy i jest przeciwko swoim rodakom. Nie uważam też żeby moje dziecko było jakąś ppatologia. Zwracając się do Pani która kupiła sobie dom : Pani się udało , najpierw kupiła Pani dom a dopiero potem planowała Pani dziecko wiec do tej pory nie miała Pani zmartwień co z dzieckiem jak pójdzie Pani do pracy itp. Poza tym są ludzie którzy zerzra spod siebie tylko po to żeby było jak najwięcej funciakow na koncie. Bez przesady. My z narzeczonym przyjechaliśmy tu po to żeby pracowac i normalnie żyć . Są benefitowcy , którzy tylko żerują na państwie i są ludzie ,którzy potrzebowali pomocy. Wiec nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×