Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkanie z councilu w uk

Polecane posty

Gość Kapitan statku widmo
nietety na tym "foo room" sa osoby ktore sa troszke inaczej niz zwykle i wydaje im sie ze cos tam niby wiedza i szerza to wiedze jak im sie podoba. niech bedzie ze jest wolnosc slowa, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może mi ktoś powiedzieć jak mamy ubiegać się o mieszkanie z councilu? Byliśmy już tam z 3 razy za każdym razem nas odsyłają i dają listę agencji które zezwalają na DSS. Jak możemy złożyć podanie o takie mieszkanie. Puki co agencja mieszkaniowa w której wynajmujemy dała nam wymówienie i mamy wyprowadzić się we wrześniu, ale puki co nie stać nas na wynajem 2 bed ponieważ tylko mąż pracuje i ma za małe zarobki zeby jaka kolwiek agencja wynajęła nam 2 pokojowe mieszkanie. Dwojka kosztuje teraz 8.50-900£ do takiego mieszkania trzeba zarabiać minimum 24 tys rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych co im nie pasują mieszkania socjalne, a płacą "prawie tyle" co przez agencje - zawsze możecie dopłacić i mieć wyremontowane mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie należy wam się mieszkanie socjalne, idź do pracy to będzie was stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie jedno po przeczytaniu wiekszosci komentarzy....naprawde jedno. Co wam zawinily dzieci, ze nazywacie je bekartami?. Wejdzie do pokoju swoich dzieci i pomyslcie, ze ktos wasze tak nazywa. Ja bym jezor urwala i w supe wsadzila jkby mi ktos sziwci tak nazwal. Reszta jakos nie przykola mokej uwagi bo przez wiekszosc z Was orzemawia zazdrosc i zawisc , a sami skladacie pewnie o takie domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie urwij przebrzydłą swinio. Jestes tam gdzie kurz na moich butach. Przebrzydłe garomyje ze stertą zdjec z majorki na fejs zbuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majorka jest tania i przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Boże - chroń mnie przed "rodakami" za granicą - to już ze wszystkim dam sobie radę. Jak wygląda wasz angielski (zwłaszcza w piśmie) - skoro wasza polszczyzna woła o pomstę do nieba! Za to każda przekonana o swej wyższości i dupę nosi wyżej niż spalone farbą 'blond' kudły... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość egon
A ja mam pytanie odwrotne bede rezygnowal i oddawal dom ktory z councilu dostalem jakie formalnosci trzeba w takim wypadku dopelnic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×