Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 200 300 zł na komunię wystarczy?

Polecane posty

Gość gość
Dla przykładu nasz brat, w ogóle nie przyleci na komunię. Oficjalnie powiedział, że go nie stać, a zadłużać się nie ma zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli masz potrzebę daj te 300 zł i nie przejmuj się. Nie wiem, jakie macie układy z siostrą, ale powinna się domyślić, że wyjazd to dla Ciebie wydatek (wg mnie, skoro Cię zaprasza, powinna pokryć koszty przejazdu), a prezent jaki zasugerowała tym bardziej. Wprawdzie w Polsce nadal świetnie funkcjonuje zasada "zastaw się a postaw się" ale naprawdę nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co autorko ja bym w ogole na twoim miejscu nie jechala na taka uroczystosc, sorry ale twoja siostra jest bardzo egoistyczna. Zaprasza rodzine - fajnie tylko tak jak wyzej niech zafunduje bilety wtedy kupisz prezent jaki oczekuje a nie jedno I drugie, no wybacz. Twoj brat dobrze zrobil, ze odmowil. Dla porownania powiem ci ze moja siostra wyszla za obcokrajowca I wymyslila sobie slub na egzotycznej wyspie (na stale mieszka w Szwecji - on Szwed) I oczyswiscie zaprosila cala rodzine, kazdy sie popukal w glowe! to jest narzucanie komus swoich widzimisi. Mogla wziasc slub w PL, mogla nawet w Szwecji a nie takie glupoty, efekt nikt sie nie stawil - ona fochy, acha oplacala tylko hotel chyba na 3 dni, a gdzie lot? a gdzie prezenty? ubrania? to jest czysty egoizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×