Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

może ktoś polecić dobry szampon do koloryzacji włosów

Polecane posty

Gość gość

Tzw szamponetke nie chce trwałej farby tylko coś co po kilku razach się zmyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowalam szampony koloryzujace z loreala i bylam zadowolona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę kolor się zmywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rossmanie kupię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupisz. Casting to na prawde fajny szampon do koloryzacji. Wlasnie czekam aby zmyc czekolade bo nalozylam dziś :-) ciekawa jestem efektu ale samo nakładanie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak kolor ? :-) bo ja też chce taki albo ciemny brąz . A po ilu myciach zmywa się kolor ? I jaka cena tego szamponu? To jest w pudełku czy saszetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co jestem bardzo zadowolona z efektu :-) wyszedł taki czekoladowy brąz jak na opakowaniu i są takie fajne ciepłe refleksy. cena to chyba ok 25zł już nie pamiętam dokładnie. nie wiem jaki masz wyjściowy kolor włosów ja miałam naturalny ciemny blond taki mysi jakby :-) Nie powinnaś się chyba zawieść, bo jeśli chodzi o brązy to jest sporo odcieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szampon koloryzujący jest w takim dużym pudełku, także starcza na dosyć długie włosy, dodają też odżywkę z proteinami miodu która spokojnie starczy na trzy użycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego polecacie szampon koloryzujący, a nie jak chce autorka szamponetkę? Szamponetki do 8 myc produkuje Palette, włosy po nich sa ładne, odżywione, bo sa na bazie henny. Można kupić samą hennę w formie szamponetki w różnych kolorach. Widziałam dwie firmy, siostra używa Henna i jest zadowolona. Ja w tej chwili farbuję włosy szamponem z Palette do 24 myć, ale niestety nie zmywają się do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat palette to jedna z najgorszych firm produkujących farby i szampony. casting to jest szampon koloryzujący, utrzymuje się do 28 myć może jest drogi ale na pewno lepszy niż palette. ja sobie włosy zniszczyłam przez to badziewie! henna to całkiem inna bajka i prawdziwą henne oczywiście polecam ale nie tą zwykłą z drogerii a Naturalnę Hennę Khadi z Indii. Koszt około 40zł ale działa świetnie i wcale nie niszczy włosów a wręcz odżywia, jednyny minus taki że są tylko trzy kolory i co najwyżej można kombinować i mieszać no i zmywa się bardzo szybko ale to najmniej inwazyjny kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat stosuję szampon palette schwarzkopf. I nie ma dla mnie lepszego szamponu. To kwestia poznania szamponu, włosów i odpowiedniego jego stosowania. Kolorystyka kasztana mi odpowiada, a trzymam go na włosach do 5 minut, zazwyczaj 3 minuty. Piękne złociste refleksy na moich ciemno -brunatnych włosach dodają mi uroku. Moja mama ten sam szampon [ i też w krótkich 5 minutowych seansach ] stosuje na swoje, siwawe już włosy.Efekt niesamowity... a cena? szampon kosztuje ok 10-12 zł, cztery razy w odstępach ok, 6 tygodniowych zużywa się opakowanie. I najważniejsze - nie ma okropnych odrostów!!! Szampon się dość powolnie zmywa na całej linii włosów i zawsze , choć może nieco przyblakły kolor dobrze się prezentuje. Ja szamponem traktuję włosy raz na ok. 3 miesiące [nie mam siwych] i to wystarcza. Chyba nie ma nic gorszego jak siwe odrosty na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaa12342
Casting to nie szampon koloryzujący tylko farba. Nigdy nie zmyje się do końca, do 28 dni trwa tylko blask i głębia koloru. Jak zafarbujesz na ciemny brąz to wypłucze się do jaśniejszego, ale nigdy nie do końca. Mimo tego jeśli chodzi o farby chemiczne, polecam Casting za gamę kolorów i 'trójwymiarowośc" włosów po farbowaniu. Jeśli zależy Ci na naturalnym farbowaniu to polecam jak osoba wyżej prawdziwą hennę Khadi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się Ola. No zobaczymy ile mi ten Casting potrzyma na włosach mam nadzieję, że wypłucze się jakoś ładnie. jednakże palette nigdy nie użyję bo się sparzyłam i to bardzo. A henna Khadi cudowna! Szkoda tylko, że tak krótko trzyma na włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam szamponetki Joanny , są świetne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Khadi wcale nie taka cudowna . Jak przestaniesz koloryzowac tym wlosy to potem przez długi czas wybija czerwień na wlosach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×