Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybieram mlm

jaki mlm polecacie?

Polecane posty

Gość gość
dobrze ze napisal ze bedzie zarabial a nie zarabia hahahha :D kłąmie tylko w połowie :D i jeszcze moze w to żebrak wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty moze naucz sie czytac ze zrozumieniem glupi trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popros swojego tate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosiłem. skierował mnie do pewnego obciągacza z mlm - CIEBIE :D wiec czochraj mamuta. Dam ci 2 złote!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry wybór. Ostatnio za kupno perfumu FM obciągał mi pewien młody koleżka. Nawet nieźle mu to szło. Na koniec kopa w ryj dostał ale dziekował bo 50 gr mu rzucilem jeszcze. Mówił że zbiera na mercedesa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi ostatnio ssał bąka z d**y za 20 groszy jakiś viktor z oleśnicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pewnie, każdy kto nie wyznaje mlm-owskiej religii jest tylko głupim trollem oczko.gif Ile razy już to powtarzałeś tępy mlm-ku usmiech.gif" .. A ty ile razy powtarzasz na tym forum swoje brednie ? zastanow sie. W kazdym komentarzu glupoty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mit o wielkich zarobkach w MLM został obalony już dawno temu" .. I w tej chwili dziesiatki tysiecy ludzi na calym swiecie smieje ci sie w twarz. Mowie tu o ludziach ktorzy zarabiaja swietne pieniadze w MLM. Biorac pod uwage taki FM to wszyscy od poziomu perłowej orchidei smieja sie z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tu niczego nie trzeba wmawiać. To są fakty" .. fakty przez bardzo male f. A do tego z twojej d**y. inaczej brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Właśnie o to chodzi, że żebrzesz. Wyłudzasz od znajomych kasę za te śmieszne kosmetyki oraz próbujesz ich wciągnąć do piramidy. To jest żebractwo." .. To tylko twoje zdanie. Do tego nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wierzysz w mercedesy i cudowne plany marketingowe. Sam to przyznawałeś wielokrotnie. Dałeś się nabić w butelkę i za cholerę nie chcesz się do tego przyznać." .. Myslisz ze jak w kazdym komentarzu bedziesz wmawial mi klamstwo to inni ludzie tobie uwierza ? hahahah naiwniaku. Dalem sie nabic w butelke ? skoro zarabiam kase to jakim sposobem dalem sie nabic w butelke. Smieszny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Już widzę, te "bardzo dobre" pieniądze oczko.gif Gdyby tak było, to zajmowałbyś się tym a nie sterczał na Kafeterii i próbował wciągać kolejnych frajerów do tego interesu" .. Siedze na kafe bo chce i mam na to czas. Po drugie nigdy na kafe nikogo nie probowalem wciagnac do MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to sciema :D ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"MLM to sciema smiech.gif ludzie" . sam jestes sciema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@a ty moze naucz sie czytac ze zrozumieniem glupi trolu@@@ . Pewnie, każdy kto nie wyznaje mlm-owskiej religii jest tylko głupim trollem ;) Ile razy już to powtarzałeś tępy mlm-ku :) . . @@@skoro smiesza cie takie rzeczy musisz byc naprawde glupi i niedorozwiniety umyslowo. prawda cie boli. Smiej sie dalej ale to i tak nic nie da. Nadal ja bede zarabial a ty bedziesz nikim zwyklym forumowym frustratem@@@ . Będziesz żebrać a nie zarabiać ;) I to też nie żadne wielkie sumy, a jedynie grosze. Takie "kieszonkowe" :) Mit o wielkich zarobkach w MLM został obalony już dawno temu. . . @@@Tak sobie mysle ze zwyczajnie zazdroscicie ze ktos w MLM zarabia i z tego zyje a wy albo jestescie na bezrobociu albo harujecie jak dzikie woły w robocie ktorej nie lubicie hahahaha.@@@ . Tak sobie to tłumacz, mlm-owski pajacyku ;) Też jest czego zazdrościć. Bieganie po znajomych z jakimiś badziewnymi produktami i wciąganie ludzi do piramidy to rzeczywiście takie lukratywne zajęcie ;) . . @@@Nie. to ty sobie wmawiaj ze ja nie zarabiam w MLM hahahaha zwyczajny glupek jestes i tyle.@@@ . Tu niczego nie trzeba wmawiać. To są fakty ;) . . @@@skoro tak mowisz to niech ci bedzie. A ja dalej bede robil swoje i zarabial kase. I nic na to nie poradzisz szary czlowieczku.@@@ . Na pewno w końcu zarobisz na swojego mercedesa z komisu. Ty nie będziesz zarabiać a żebrać o kasę. A to jest spora różnica. . . @@@to tez nie prawda leszczu@@@ . Dla was jedyną słuszną prawdą jest to, że MLM jest z******ty. A spróbuj się z tym nie zgodzić to zaraz Folomeyev lub któryś z jego pachołków zacznie ubliżać. . . @@@No ja tez nie zebram wiec o co ci chodzi glupcze.@@@ . Właśnie o to chodzi, że żebrzesz. Wyłudzasz od znajomych kasę za te śmieszne kosmetyki oraz próbujesz ich wciągnąć do piramidy. To jest żebractwo. . . @@@zazdroscisz bo ty nie zarabiasz w zaden sposob ? hahaha@@@ . Tak jest, na świecie nikt nie zarabia, tylko MLM-owcy. 100 najbogatszych ludzi na świecie to też liderzy MLM z mercedesami od FM Group. Na szczęście mało kto daje się nabrać na te denne teksty produkowane przez forumowych trolli :) . . @@@Ale ja nigdzie nie napisalem ze wierze w cudowne MLMy i mercedesy. Ja tylko napisalem ze zarabiam w MLM bardzo dobre pieniadze i to wszystko. Tak ciezko ci to zrozumiec ?@@@ . Już widzę, te "bardzo dobre" pieniądze ;) Gdyby tak było, to zajmowałbyś się tym a nie sterczał na Kafeterii i próbował wciągać kolejnych frajerów do tego interesu :) W MLM wszyscy dobrze zarabiają, a przynajmniej wtedy, gdy próbują zrobić dobre wrażenie na swej przyszłej ofierze :) Wierzysz w mercedesy i cudowne plany marketingowe. Sam to przyznawałeś wielokrotnie. Dałeś się nabić w butelkę i za cholerę nie chcesz się do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@A ty ile razy powtarzasz na tym forum swoje brednie ? zastanow sie. W kazdym komentarzu glupoty piszesz.@@@ . Ja piszę prawdę, to ty opowiadasz brednie zasłyszane podczas szkolenia. . . @@@I w tej chwili dziesiatki tysiecy ludzi na calym swiecie smieje ci sie w twarz@@@ . Dziesiątki tysięcy :D hahaha 7 miliardów ludzi na świecie, więc tych mlm-owskich przygłupów jest tylko mała garstka :D Poza tym oni nie śmieją się w twarz tylko robią dobrą minę do złej gry :) Wdepnęli w gowno, więc nie chcą z niego szybko wyjść, żeby nie tracić twarzy przed znajomymi :) . . @@@Mowie tu o ludziach ktorzy zarabiaja swietne pieniadze w MLM. Biorac pod uwage taki FM to wszyscy od poziomu perłowej orchidei smieja sie z ciebie.@@@ . Chyba z ciebie się śmieją, że jesteś taki naiwny i w to wierzysz ;) Masz nieźle wyprany mózg podczas szkolenia. :D . . @@@fakty przez bardzo male f. A do tego z twojej d**y. inaczej brednie.@@@ . Możesz dalej przekłamywać rzeczywistość durny mlm-ku ale taka jest prawda. Dalej rób dobrą minę do złej gry :D . . @@@Myslisz ze jak w kazdym komentarzu bedziesz wmawial mi klamstwo to inni ludzie tobie uwierza ? hahahah naiwniaku. Dalem sie nabic w butelke ? skoro zarabiam kase to jakim sposobem dalem sie nabic w butelke. Smieszny jestes@@@ . Ja niczego nie wmawiam, po prostu piszę prawdę. Dałeś się wciągnąć w tej pseudo biznes i teraz pewnie tego żałujesz ale za cholerę nie chcesz się do tego przyznać ;) Mnie tam nikt nie musi wierzyć ale jak widać ludzie są w miarę ogarnięci i nie dają się nabrać na te wasze mlm-owskie bajeczki ;) . . @@@To tylko twoje zdanie. Do tego nieprawdziwe.@@@ . Chciałbyś, żeby tak było ale niestety musisz pogodzić się z prawdą ;) . . @@@Siedze na kafe bo chce i mam na to czas. Po drugie nigdy na kafe nikogo nie probowalem wciagnac do MLM.@@@ . Cały czas próbujesz, bo na tym polega ten pseudo biznes. Piramida finansowa MLM. Masz tyle czasu, bo jesteś bezrobotnym nieudacznikiem życiowym, szukającym szczęścia w MLM ;) . . @@@ gość "MLM to sciema smiech.gif ludzie" . sam jestes sciema :D@@@ . To jest właśnie podstawówkowy poziom MLM. A jeszcze wczoraj pewien akwizytorek próbował mnie wmówić, że ja tak robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty sie znowu plujesz elcamillo. Myslisz ze jestes w stanie mnie zagiąć jakimkolwiek komentarzem ? hahahaha chyba w twoich marzeniach. Ale probowac mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@wybieram mlm - jeśli już chcesz wybierać MLM to musisz znać zasady gospodarki, ekonomi i znać tok myślenia Przedsiębiorcy i ciągła nauka marketingu i sprzedaży, bez tego ani rusz. . Co do jakości produktów w jakimkolwiek MLM.....jak nie kupisz to się nie przekonasz. To wszystko. . Co do ceny tych produktów....ceny te są dla klasy średniej, nie dla biednych. Brutalne ale prawdziwe. . Nie muszę chyba wspominać, że nie trzeba lubić wszystkich produktów z danej firmy MLM, bo w końcu: "Dla Każdego Coś Dobrego" się znajdzie, weźmy np. BMW - przecież nie każdy model BMW nam się podoba i z tego powodu nie mówimy, że sprzedawcy są oszustami, kłamcami i naciągaczami. Co się dzieje w MLM tak jak @el camillo opisuje, że to kłamcy, złodzieje i oszuści a przecież nie wszystkie produkty będą wyśmienitej jakości tak samo jak produkty Oriflame, Avon, FM GROUP czy Lorealu i Nivei. Zawsze ale to zawsze znajdą się Perełki jak i Buble w tych firmach ale czy to powód aby mówić, że te firmy są takie czy inne ?? . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@hahahaha chyba w twoich marzeniach. Ale probowac mozesz.@@@ . Wybacz, ale moje marzenia to już moja prywatna sprawa :) I sięgają one znacznie dalej, niż dyskusje na kafeterii prowadzone z tępym mlm-owskimi trollami :P . . @@@a ty sie znowu plujesz elcamillo. Myslisz ze jestes w stanie mnie zagiąć jakimkolwiek komentarzem@@@ . Sam się plujesz mlm-owski cieciu :) Wcale tak nie myślę. Ja dobrze wiem, że ty będziesz tu siedzieć do usranej śmierci i spamować, bo jesteś nieudacznikiem życiowym i nie masz nic do roboty :) Opuścisz swoje stanowisko komputerowe jedynie w sytuacji, gdy ktoś odetnie ci kabel od Internetu lub PUP przestanie wysyłać zasiłek dla bezrobotnych bo stwierdzi, że jesteś śmierdzącym nierobem i naciągaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@jeśli już chcesz wybierać MLM to musisz znać zasady gospodarki, ekonomi i znać tok myślenia Przedsiębiorcy i ciągła nauka marketingu i sprzedaży, bez tego ani rusz.@@@ . Nie, wystarczy jedynie opowiadać ludziom bajki i liczyć, że ktoś się na to nabierze. To cała wasza mlm-owska "filozofia" :P . . @@@Co do jakości produktów w jakimkolwiek MLM.....jak nie kupisz to się nie przekonasz. To wszystko@@@ . I właśnie w ten sposób naciągacie ludzi. Jak chcecie przekonać do swoich produktów, to powinniście udostępniać darmowe próbki albo zatrudniać hostessy w marketach, niech prezentują ofertę. Ale mlm-owscy złodzieje wolą wyciągnąć jak najwięcej :) . . @@@Co do ceny tych produktów....ceny te są dla klasy średniej, nie dla biednych. Brutalne ale prawdziwe.@@@ . Czyli nie dla was, MLM-owskie żebraki :) . . @@@ "Dla Każdego Coś Dobrego" się znajdzie, weźmy np. BMW - przecież nie każdy model BMW nam się podoba i z tego powodu nie mówimy, że sprzedawcy są oszustami, kłamcami i naciągaczami.@@@ . A co ma piernik do wiatraka? :D Od kiedy to BMW dystrybuuje swoje samochody poprzez MLM? Wasze porównania są tak śmieszne, że aż żałosne :P Jak to mówią, tonący i brzytwy się pochwyci ;) . . @@@Co się dzieje w MLM tak jak @el camillo opisuje, że to kłamcy, złodzieje i oszuści a przecież nie wszystkie produkty będą wyśmienitej jakości tak samo jak produkty Oriflame, Avon, FM GROUP czy Lorealu i Nivei. Zawsze ale to zawsze znajdą się Perełki jak i Buble w tych firmach ale czy to powód aby mówić, że te firmy są takie czy inne ??@@@ , A kto powiedział, że powszechnie uważa się was za oszustów z powodu jakości produktów? Tu bardziej chodzi o wasze podstępne wciąganie ludzi do interesu, na zasadzie piramidy finansowej. Obiecujecie ludziom szukającym pracy (normalnej pracy, nie żadnych biznesów) dobrze płatną pracę, niezależność i inne cuda. Ogólnie powiecie wszystko, co taka osoba chce usłyszeć. A jak jej nie wyjdzie, to i tak usłyszy "widocznie coś źle robiłeś". Tu chodzi tylko o to, żeby wciągnąć kogoś do interesu, sprzedać mu starter i niech molestuje znajomych żeby od niego kupowali. Was interesują jedynie punkty, jakie za niego skasujecie. To jest właśnie oszustwo. Jak już piszecie te ogłoszenia na Gumtree, Tablica.pl czy innych darmowych portalach to nie piszcie o "fajnej i dobrze płatnej pracy", tylko napiszcie że chodzi o MLM. Ciekawe ile osób odpowie na takie ogłoszenie. Pewnie nikt, bo każdy wie, że MLM to gowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejne argumenty przeciwko MLM od el camillo. Az smiac sie chce. Jaki z ciebie expert jest wow. ksiazke napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@Rafał Ruszkiewicz: jeśli już chcesz wybierać MLM to musisz znać zasady gospodarki, ekonomi i znać tok myślenia Przedsiębiorcy i ciągła nauka marketingu i sprzedaży, bez tego ani rusz.@@@ . @El Camillo - Nie, wystarczy jedynie opowiadać ludziom bajki i liczyć, że ktoś się na to nabierze. To cała wasza mlm-owska "filozofia" jezyk.gif . . Odp RR - Mówisz o bajkach.... ale co robisz z pieniędzmi, które zarobisz na etacie ?? oczywiście wydajesz na rachunki, wyżywienie, ubrania, auto, dom i na wiele różnych rzeczy, tak samo jak w MLM. Bajkami właśnie są te rzeczy, które wymieniłem...wiem o co Ci chodzi, że zamiast powiedzieć w prost, że trzeba się uczyć marketingu, sprzedaży, toku myślenia przedsiębiorcy, gospodarki i ekonomi - to taki dystrybutor gada o tych wszystkich marzeniach...zgadza się El Camillo i to jest złe, jak najbardziej. Dlatego nie wszyscy dystrybutorzy w MLM robią tak jak należy :( . Z drugiej strony jak się dowie taki obywatel, że trzeba się uczyć: Marketingu, Sprzedaży, Gospodarki, Ekonomi, Toku Myślenia Przedsiębiorcy, to praktycznie większość jest przerażona, że trzeba się tyle uczyć, bo myśleli, że biznes to cud miód orzeszki. * * RR@@@Co do jakości produktów w jakimkolwiek MLM.....jak nie kupisz to się nie przekonasz. To wszystko@@@ . @El Camillo - I właśnie w ten sposób naciągacie ludzi. Jak chcecie przekonać do swoich produktów, to powinniście udostępniać darmowe próbki albo zatrudniać hostessy w marketach, niech prezentują ofertę. Ale mlm-owscy złodzieje wolą wyciągnąć jak najwięcej usmiech.gif . . Odp RR - i znów muszę się z tobą zgodzić El Camillo, że aby przekonać ludzi trzeba mieć jakieś darmowe próbki...niestety nie wszyscy w ten sposób działają :( i to jest dystrybutor, który jeszcze nie poznał zasad działania etycznego i biznesowego :/, są tzw = Zieloni Jak Trawa Na Wiosnę. Na hostessy niestety nikogo nie stać na samym początku działania w MLM, jest większy nacisk aby być taką hostessa osobiście (jeśli ktoś chce, Tzw - Akwizytor) . Duży nacisk w MLM jest na to aby te produkty używać na własny użytek. Jeśli ktoś sprzedaje to też może to robić. * * @@@ RR - "Dla Każdego Coś Dobrego" się znajdzie, weźmy np. BMW - przecież nie każdy model BMW nam się podoba i z tego powodu nie mówimy, że sprzedawcy są oszustami, kłamcami i naciągaczami.@@@ . @El Camillo - A co ma piernik do wiatraka? smiech.gif Od kiedy to BMW dystrybuuje swoje samochody poprzez MLM? Wasze porównania są tak śmieszne, że aż żałosne jezyk.gif Jak to mówią, tonący i brzytwy się pochwyci oczko.gif . . Odp RR - Nie chodzi o to, że BMW dystrybuuje auta w taki sposób, bo tak nie robi. BMW podpisuje kontrakt z jakąś firmą MLM na zasadach leasingu (tylko wtedy kiedy dystrybutora stać na spłatę leasingu) a potem firma jakaś z MLM podpisuje kontrakt z dystrybutorem, który będzie płacić leasing przez 4 lata. . Chodzi o to, że BMW ma Różne Modele aut i to co komu się spodoba, to to kupuje. Z tego powodu, że każdemu coś innego się podoba to kupuje BMW Kombi albo Hatchback, np: Podoba Ci się BMW Hatchback a Kombi Nie - to chyba z tego powodu nie wyzywasz Firmy BMW i Sprzedawców od oszustów, kłamców i złodziei ??. Z perfumami jest podobnie: kupujesz taki perfum jaki Ci się podoba :) a resztę perfum zostawiasz w spokoju. . CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Odp RR - Nie wiem kto powiedział, że powszechnie uważa nas się za oszustów z powodu jakości produktów. Pamiętajmy, że jakość produktów każdy z nas określa na swojej własnej opinii, np: Mnie się podoba zapach Wanilii, Tobie zaś może nie pasować ten zapach...dodajmy do tego dystrybutora = Zielonego Jak trawa Na Wiosnę i powie z lekkim oburzeniem...Ale jak Ci się może nie podobać zapach Wanilii ??...ty zaś już sobie pomyślałeś...Ha - co za patafian, próbuje mi wcisnąć to badziewie i do tego jest oburzony, zaraz mu powiem co myślę.... No i mówisz: Do widzenia panu, juz się nasłuchałem i tego badziewia nie kupie, Ż-E-G-N-A-M !!!!! (trzask drzwiami). . W ten oto sposób powstała negatywna opinia o MLM, bo dystrybutor się oburzył :P . Piramida Finansowa - Każda firma ma strukturę piramidy. Na szczycie Prezes na dole Etatowiec. Każda firma ma hierarchie a to znaczy, że im wyżej w hierarchii tym mniej ludzi, którzy zarabiają coraz więcej. Tak samo jest w MLM, dlatego w interesie Sponsora jest to aby wprowadzona osoba jak najszybciej osiągnęła zarobki. Najlepsze jest to, że jak ta osoba Niżej od sponsora nie zarabia to sponsor też Nie Zarabia :) . Odnośnie molestowania znajomych - dodajmy do tego dystrybutora MLM = Zielonego Jak Trawa Na Wiosnę: no i mamy katastrofę. Sponsor tego dystrybutora nie przekazał całej wiedzy jak to robić aby nikogo nie molestować. Często jest też tak, że dystrybutor nie słucha sponsora i robi po swojemu...no i mamy katastrofę :P . Odnośnie Pracy MLM: to jest praca ale nie na zasadach etatu. Owszem, MLM ma troche z Przedstawiciela Handlowego, niestety trzeba do tego dołożyć Tok Myślenia Przedsiębiorcy i mamy połączenie Chandlu z Biznesem. MLM jest fajny ale tylko dla nielicznych a dokładniej dla tych co już mają dosyć etatu i mają chęć uczenia się Marketingu i Sprzedaży przez całe swoje życie. . Zarobki MLM: Zarobki zaczynają się od "ZERA" (w dosłownym znaczeniu), ze względu na elementy biznesu a kończą się wtedy kiedy ustalisz próg, np: 100 000 zł/m. Potem możesz w 100% pomóc innym osiągnąć ten pułap albo "prawie" nic nie robić. To jest wybór. * * Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafal daremny twoj trud. El camillo i tak wie swoje. Od dawna karmi kazdego swoimi madrosciami. Az mnie smiech ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@Odp RR - Mówisz o bajkach.... ale co robisz z pieniędzmi, które zarobisz na etacie ?? oczywiście wydajesz na rachunki, wyżywienie, ubrania, auto, dom i na wiele różnych rzeczy, tak samo jak w MLM. Bajkami właśnie są te rzeczy, które wymieniłem...wiem o co Ci chodzi, że zamiast powiedzieć w prost, że trzeba się uczyć marketingu, sprzedaży, toku myślenia przedsiębiorcy, gospodarki i ekonomi - to taki dystrybutor gada o tych wszystkich marzeniach...zgadza się El Camillo i to jest złe, jak najbardziej. Dlatego nie wszyscy dystrybutorzy w MLM robią tak jak należy @@@ . Podstawowa zasada MLM - zawsze winny jest zły dystrybutor :) Nawet, jeśli oferta firmy jest do d**y to i tak winę za to ponosi niedobry konsultant ;) . . @@@Z drugiej strony jak się dowie taki obywatel, że trzeba się uczyć: Marketingu, Sprzedaży, Gospodarki, Ekonomi, Toku Myślenia Przedsiębiorcy, to praktycznie większość jest przerażona, że trzeba się tyle uczyć, bo myśleli, że biznes to cud miód orzeszki.@@@ . Tylko problem w tym, że oni wcale nie chcieli żadnych biznesów a normalną pracę. To wy podstępnie wabicie ludzi poszukujących pracy, zamieszczając ogłoszenia o pracę na darmowych portalach i nie informujecie o co chodzi. Napiszcie wprost, że chodzi o MLM - pewnie tylko 1% odpowiedziałby na takie ogłoszenie. A jak napiszecie "fajna praca, duże możliwości, wysokie zarobki" itd. to prawie każdy zadzwoni. . . @@@Odp RR - i znów muszę się z tobą zgodzić El Camillo, że aby przekonać ludzi trzeba mieć jakieś darmowe próbki...niestety nie wszyscy w ten sposób działają i to jest dystrybutor, który jeszcze nie poznał zasad działania etycznego i biznesowego :/, są tzw = Zieloni Jak Trawa Na Wiosnę@@@ . Znowu winny jest ten "zły" dystrybutor :) A dlaczego firma nie udostępni mu takich próbek i innych materiałów promocyjnych? Za wszystko trzeba płacić a przecież to powinno być w interesie firmy, żeby jak najlepiej przedstawić swoja ofertę. Firma doi swoich konsultantów na czym się tylko da a te głupki jeszcze się cieszą jak dzieci, że są dymani bez mydła :P . . @@@hostessy niestety nikogo nie stać na samym początku działania w MLM, jest większy nacisk aby być taką hostessa osobiście (jeśli ktoś chce, Tzw - Akwizytor@@@ . To dlaczego firma nie zatrudni takich dziewczyn do promocji? Przecież to właśnie firmie MLM powinno zależeć na sprzedaży swoich produktów. Dystrybutor jest tylko pośrednikiem. Firma sprytnie przerzuca odpowiedzialność za wyniki na dystrybutora. Jak coś nie idzie, to jego wina. To jest właśnie MLM-owskie złodziejstwo i krętactwo. . . @@@Duży nacisk w MLM jest na to aby te produkty używać na własny użytek. Jeśli ktoś sprzedaje to też może to robić.@@@ . Dziękuję za pozwolenie :P Normalnie nie śmiałbym o to prosić :P To jest właśnie manipulacja. Musisz kupować produkty, których normalnie byś nie kupił, tylko po to, żeby wyrobić sobie punkty. Temu właśnie służy pranie mózgu podczas szkolenia. . . @@@Nie chodzi o to, że BMW dystrybuuje auta w taki sposób, bo tak nie robi@@@ . No to po jaką cholerę tak piszesz? Śmieszne są te wasze porównania. Kompletnie nietrafione. . . @@@BMW podpisuje kontrakt z jakąś firmą MLM na zasadach leasingu (tylko wtedy kiedy dystrybutora stać na spłatę leasingu) a potem firma jakaś z MLM podpisuje kontrakt z dystrybutorem, który będzie płacić leasing przez 4 lata.@@@ . To jaki sens ma wasze słodkie pierdzenie, że rozdajecie mercedesy? Nic nie rozdajecie. Dystrybutor sam musi sobie spłacać to auto, więc nic na tym nie zyskuje. Jak bym chciał mieć mercedesa, BMW czy jakiś inny samochód to mogę pójść do salonu i wziąć go sobie a później spłacać raty przez określony czas. Nie potrzebuję do tego żadnej cudownej firmy MLM. To służy naciąganiu ludzi. Bajki o mercedesach z MLM są potrzebne, do mamienia naiwniaków, żeby uwierzyli w cudowne plany marketingowe. , , @@@Chodzi o to, że BMW ma Różne Modele aut i to co komu się spodoba, to to kupuje. Z tego powodu, że każdemu coś innego się podoba to kupuje BMW Kombi albo Hatchback,@@@ . Wow! :D Dopiero teraz to zauważyłeś? Jesteś spostrzegawczy :P Przecież każdy koncern samochodowy w swojej ofercie ma kilka modeli samochodów. Przecież nikt nie sprzedaje tylko jednego auta. To nie MLM, że oferują jakieś badziewne kosmetyki czy kawę i każdemu trzeba to wciskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@ Podoba Ci się BMW Hatchback a Kombi Nie - to chyba z tego powodu nie wyzywasz Firmy BMW i Sprzedawców od oszustów, kłamców i złodziei ??. Z perfumami jest podobnie: kupujesz taki perfum jaki Ci się podoba usmiech.gif a resztę perfum zostawiasz w spokoju@@@ . Nie ruszam waszych perfum, mam je gdzieś ;) I naprawdę nie rozumiem, co ci się ubzdurało z tym oskarżaniem sprzedawców BMW o kłamstwo i oszustwo. To chyba kolejne MLM-owskie urojenie. Ja niczego takiego nie powiedziałem. Wy zawsze uciekacie od odpowiedzialności za swoje słowa. . . @@@Nie wiem kto powiedział, że powszechnie uważa nas się za oszustów z powodu jakości produktów@@@ . Ty to powiedziałeś osiołku :) Ja tylko odpowiedziałem, że wcale nie chodzi tu o jakość produktów, tylko o wasze zachowanie. O podstępne werbowanie i mieszanie ludziom w głowach. To jest krętactwo. . . @@@Pamiętajmy, że jakość produktów każdy z nas określa na swojej własnej opinii, np: Mnie się podoba zapach Wanilii, Tobie zaś może nie pasować ten zapach...dodajmy do tego dystrybutora = Zielonego Jak trawa Na Wiosnę i powie z lekkim oburzeniem...Ale jak Ci się może nie podobać zapach Wanilii ??...ty zaś już sobie pomyślałeś...Ha - co za patafian, próbuje mi wcisnąć to badziewie i do tego jest oburzony, zaraz mu powiem co myślę.... No i mówisz: Do widzenia panu, juz się nasłuchałem i tego badziewia nie kupie, Ż-E-G-N-A-M !!!!! (trzask drzwiami).@@@ . Tu nie chodzi o to, co się komu podoba, a o upierdliwość MLM-owców. I o przekonanie, że należy sprzedawać tylko produkty jedynej słusznej firmy. . . @@@W ten oto sposób powstała negatywna opinia o MLM, bo dystrybutor się oburzył@@@ . Nie, tutaj nie chodzi o jakiegoś obrażonego dystrybutora a o całokształt i sposób dystrybucji w MLM. Gdybyście płacili swoim konsultantom nie za ilość sprzedanych produktów a np. stawkę godzinową to oni nie musieliby tak nachalnie molestować ludzi, żeby tylko sprzedać trochę towarów. I sama firma też zyskałaby na tym (przynajmniej wizerunkowo). Myślę, że ludzie chętniej sięgaliby po te produkty i też opinia o całej branży MLM byłaby znacznie lepsza. Ale skoro wy wolicie robić z siebie głupków i udawać, że nic się nie dzieje to już wasza sprawa. Życze powodzenia :D . . @@@Każda firma ma strukturę piramidy. Na szczycie Prezes na dole Etatowiec. Każda firma ma hierarchie a to znaczy, że im wyżej w hierarchii tym mniej ludzi, którzy zarabiają coraz więcej. Tak samo jest w MLM@@@ . Nieprawda. W każdej normalnej firmie pracownicy nie dopłacają do interesu (jak to się robi w MLM z katalogami czy starterami) i mają zagwarantowane miesięczne wynagrodzenie, więc nie ma ryzyka, że mimo pracy nic nie zarobią. Z kolei w MLM można pracować i starać się a mimo tego nic nie zarobić - bo np. nikt nie chce kupować oferowanych produktów. Taka różnica. . . @@@dlatego w interesie Sponsora jest to aby wprowadzona osoba jak najszybciej osiągnęła zarobki. Najlepsze jest to, że jak ta osoba Niżej od sponsora nie zarabia to sponsor też Nie Zarabia @@@ . I to jest właśnie oszustwo. Dlatego stosuje się te wszystkie szkolenia i spotkania żeby takiego dystrybutorka ogłupić, bo jak każdemu będzie wciskać te produkty, to jest większa szansa, że coś sprzeda. I nawet osoba nad nim zarobi jakieś punkty. . . @@@Odnośnie molestowania znajomych - dodajmy do tego dystrybutora MLM = Zielonego Jak Trawa Na Wiosnę: no i mamy katastrofę. Sponsor tego dystrybutora nie przekazał całej wiedzy jak to robić aby nikogo nie molestować. Często jest też tak, że dystrybutor nie słucha sponsora i robi po swojemu...no i mamy katastrofę@@@ . To nie jest żadna katastrofa tylko rzeczywistość. A molestowanie jest tylko metaforą. Wy w różny sposób manipulujecie ludźmi. Bo chyba nie wmówisz mi, że dzwonienie do osoby, której nie widziało się od ponad roku w celu wciągnięcia ją w jakiś "super biznes" nie jest nękaniem? :) . . @@@połączenie Chandlu z Biznesem@@@ . :D hahahaha To jest właśnie poziom MLM :D Widać, że tam idą same nieuki, które cudem ukończyły szkołę :) . . @@@Odnośnie Pracy MLM: to jest praca ale nie na zasadach etatu.@@@ . To się zdecydujcie. Raz mówicie, że to jest praca, innym razem że to współpraca a jeszcze innym że MLM to biznes. Jednym słowem każdemu wmówicie to co on chce usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@ Owszem, MLM ma troche z Przedstawiciela Handlowego, niestety trzeba do tego dołożyć Tok Myślenia Przedsiębiorcy i mamy połączenie Chandlu z Biznesem.@@@ . Oj nie, bycie dystrybutorem MLM jest znacznie gorsze od przedstawiciela handlowego. Tu nic nie jest gwarantowane a wszystko ryzykujesz swoimi własnymi pieniędzmi. I do tego brak jakichkolwiek świadczeń. To takie bycie bezrobotnym i struganie wielkiego biznesmena ;) . . @@@MLM jest fajny ale tylko dla nielicznych a dokładniej dla tych co już mają dosyć etatu i mają chęć uczenia się Marketingu i Sprzedaży przez całe swoje życie.@@@ . Czyli dla tych, którym się bardzo nudzi i nie mają co ze sobą zrobić. Normalny człowiek w pewnym wieku planuje się ustatkować, mieć zapewniony byt. Choćby po to, żeby nie musieć uczyć się przez resztę życia. No ale jak się jest podatnym na manipulacje, to wpadnie się w sidła MLM-u i później udaje się zadowolonego z życia żebraka mieniącego sie biznesmenem :D . . @@@Zarobki MLM: Zarobki zaczynają się od "ZERA" (w dosłownym znaczeniu@@@ . I to jest właśnie zasadniczy powód, dla którego nie warto zaprzątać sobie głowy tym biznesem a la Ferdynand Kiepski. Poświęcisz swój czas, wydasz pieniądze a później i tak nic z tego nie masz. . . @@@ze względu na elementy biznesu a kończą się wtedy kiedy ustalisz próg, np: 100 000 zł/m. Potem możesz w 100% pomóc innym osiągnąć ten pułap albo "prawie" nic nie robić. To jest wybór.@@@ . 100 000 zł miesięcznie w MLM-ku :D hahaha większych głupot chyba nawet nie opowiadają na szkoleniach :) 100 kawałków to ty nie zarobisz w tym pseudo biznesie nawet przez 5 lat a nie mówiąc o jednym miesiącu. Może źle dosłyszałeś, być może nie chodziło o pieniądze a o jakieś punkty, które możesz wymienić na darmowe kosmetyki czy inne szajsy. Takich punktów możesz zarobić nawet milion a i tak gowno z tego masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@ Jaki z ciebie expert jest wow. ksiazke napisz. @@@ . Sam napisz książkę pt. "Jak zrobić z siebie głupka przed znajomymi.Biznesmeni z MLMczyli ". To będzie historia z życia wzięta :) . . @@@ I kolejne argumenty przeciwko MLM od el camillo. Az smiac sie chce. @@@ . Możesz się śmiać, ale z własnej głupoty tępy mlm-ku ;) Wiesz, że mam rację ale strasznie cię to boli i nie chcesz tego przyznać. . . @@@Rafal daremny twoj trud. El camillo i tak wie swoje. Od dawna karmi kazdego swoimi madrosciami. Az mnie smiech ogarnia.@@@ . A ty ciągle próbujesz nas nakarmić swoimi mlm-owskimi wypocinami, choć my ciągle konsekwentnie odmawiamy przyswojenia tych bujd. Słabo wychodzi ci to ogłupianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne brednie el camillo. Pewnie nie warte uwagi. Szkoda tracic czas na czytanie tych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×