Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybieram mlm

jaki mlm polecacie?

Polecane posty

Gość wybieram mlm
miło się to wszystko czyta :) bez zrozumienia świata towaru i pieniędzy możemy dyskutować w nieskończoność :) a co za różnica czy ja kupię nivea w tesco czy kosmetyk FM :) ja i tak zapłacę :) najważniejsza kalkulacja to mój czas :) bo on jest najwięcej wart :) dlatego pytałam o wskazówki doświadczonych z MLM :) dla ludzi, którzy w głowie mają trzymanie pieniędzy, a nie obracanie pieniędzmi jako narzędziem nigdy nie będą zrozumiałe motywacje tych drugich :) szkoda, że tak wiele w ludziach jadu :) róbmy to co przynosi radość :) a nie zaglądajmy sobie do ogródka czy portfela :) nieszczęście mojego sąsiada/mlmowca/przedsiębiorcy czy innych ludzi NIE JEST moim szczęściem :) trzymajcie się gorąco! i sukcesów każdemu na jego ścieżce!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Oczywiście, że nie płacę teraz składek ZUS, bo nie mam pieniędzy a jakbym miał pieniądze, to niestety żyje w Socjalistycznym kraju, w którym jestem zmuszany do płacenia składek ZUS i zabiera pieniądze innym, po to aby płacić innym nierobom w postaci: Zasiłku. . . @Gosc: Jeżeli dziś wpadniesz pod samochód, też niestety za moje składki do ZUS będą cię leczyć.@@ . Właśnie dlatego nie powinno być takiego chorego systemu. A jak wpadnę pod auto, to widocznie byłem na tyle głupi aby wyłudzić pieniądze od ciebie i pozostałych podatników. . ZUS to emerytura a nie NFZ :P . Kapitalizm to 100% odpowiedzialności za swoje czyny i słowa. Nie ma zmiłuj się. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram mlm
i nadal podaję adres :) fffoton@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oczywiście, że nie płacę teraz składek ZUS, bo nie mam pieniędzy a jakbym miał pieniądze, to niestety żyje w Socjalistycznym kraju, w którym jestem zmuszany do płacenia składek ZUS i zabiera pieniądze innym, po to aby płacić innym nierobom w postaci: Zasiłku." XXX Nie masz i na 100% miał nie będziesz dopóki nie zajmiesz się uczciwą pracą a nie żebraniem w emelemie. Niestety u nas panuje najbardziej pazerny, feudalny kapitalizm a Ty jesteś tu zwykłym pasożytem społecznym aczkolwiek żywicielem innych pasożytów w piramidzie. Takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Możesz nazywać MLM jak chcesz ale bez sprzedawców to nie masz szans zarobić pieniędzy :) Zresztą sprzedawca bez etatowca też nie zarobi :P Także jest to wybór albo stoisz przy taśmie produkcyjnej albo sprzedajesz :) . Każdy z nas jest pasożytem aczkolwiek żywicielem innych pasożytów w piramidzie. Czy tego chcemy czy nie :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Możesz nazywać MLM jak chcesz ale " Nazywam zgodnie z prawdą : PIRAMIDA ! Powtarzam, skończ te uwłaczające tobie prezentacje. Nie widzisz jakim jesteś tragikomikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każdy z nas jest pasożytem aczkolwiek żywicielem innych pasożytów w piramidzie." Tak więc widzisz synku, nie każdy!. Nigdy nie korzystałem z pieniędzy które wpłaciłem. Karmię tylko takie ofiary losu i indoktrynacji jak ty !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Piekarnia też jest piramida finansową. Klient jest pasożytem piekarni bo przychodzi kupić chleb za Pieniądze. Tak samo piekarz jest pasożytem bo musi wyprodukować chleb i sprzedać go za pieniądze. Wszystko tak samo przebiega w MLM :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory jesteś człowieku :(. Jestem 100% pewien, że skończysz na stołówce u Brata Alberta i w MOPS za moje podatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
O właśnie, wpadło mi coś do głowy...a wiecie, że w cenie chleba znajdują się takie koszty jak: Wynagrodzenie dla Prezesa Piekarni :D, Wynagrodzenie dla Piekarza, Woda Zimna, Prąd, Gaz, Węgiel, Ropa, Mąka Pszenna i Żytnia, Sól, Drożdże, Bakterie Mlekowe, Podatek VAT...hmmm....pominąłem coś ??.... chyba to wszy...Podatek Od Gruntu, teraz powinno być wszy....a jeszcze coś, Opłaty na Auta Do Transportu hehehe ale piramida...Toż To Szok !!!!! . pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
I kto za to wszystko płaci ??? Oczywiście Klient :) hahahaha . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@Gość - Jestem 100% pewien, że skończysz na stołówce u Brata Alberta i w MOPS za moje podatki !@ . To po co płacisz podatki ?? Jak przestaniesz płacić podatki to wtedy tam nie wyląduje i nie będziesz musiał mnie utrzymywać :D . Wybierz Kapitalizm...Wybierz Janusza K***in Mikke :D . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wybieram mlm: . Boś jest idiotką ;) Zobaczysz, jeszcze się na tym przejedziesz. Ale to już twój problem ;) . . @@@miło się to wszystko czyta @@@ . Nie widzę tu niczego miłego. MLM-owskie trolle obrażają innych i robią z siebie głupków ;) To jest smutne. . . @@@bez zrozumienia świata towaru i pieniędzy możemy dyskutować w nieskończoność a co za różnica czy ja kupię nivea w tesco czy kosmetyk FM ja i tak zapłacę@@@ . Różnica jest, choćby w cenie. A przede wszystkim w dostępności. FM nie kupisz w markecie, więc musisz go zamówić. Czekać aż kurier przywiezie i dodatkowo zapłacić za przesyłkę. Ale jeśli tak bardzo ci się to podoba, to sobie zamawiaj. Tylko nie wmawiaj nam jakie to jest z.a.j.e.b.i.s.t.e bo wiemy, że takie nie jest. . . @@@najważniejsza kalkulacja to mój czas usmiech.gif bo on jest najwięcej wart usmiech.gif dlatego pytałam o wskazówki doświadczonych z MLM@@@ . Jeżeli twój czas jest najcenniejsi to raczej powinnaś zastanowić się nad tym, czy bawić się w MLM. Siłą rzeczy zamawiając kosmetyki przez internet trzeba dłużej czekać, niżeli pójść po nie do sklepu ;) . . @@@dla ludzi, którzy w głowie mają trzymanie pieniędzy, a nie obracanie pieniędzmi jako narzędziem nigdy nie będą zrozumiałe motywacje tych drugich@@@ , Coś w tym jest, ale problem w tym, że MLM-owcy nie obracają żadnymi pieniędzmi. No chyba, że wirtualnymi ;) Oni w ogóle nigdy nie mają pieniędzy w rękach. Jedynie jak listonosz przyniesie im do drzwi przekaz pocztowy z zapomogą z MOPS-u, to mogą sobie zaszaleć :) . . . @gość: . @@@Sprawdź skrzynkę e-mail@@@ . Ty ruski gnoju, pod iloma nickami jeszcze napiszesz? Naprawdę rajcuje cię takie naciąganie ludzi? To smutne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne a do tego zalosne to są twoje komentarze i twoja osoba. co ty tutaj chcesz udowodnic ? bo juz jedno udowodniles na 100 %, a mianowicie to ze jestes kompletnym kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba głąbie sam nie wiesz co piszesz. Np tekst o tym ze ludzie z FM np. nie widza pieniedzy ktore zarabiaja. hahaha smiech na sali. Albo tylko prowokujesz albo naprawde jestes takim idiota. Ja mysle ze jedno i drugie. Prowokator idiota. Swietne polaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@Oczywiście, że nie płacę teraz składek ZUS, bo nie mam pieniędzy@@@ . Bo jesteś MLM-owskim żebrakiem, nieudacznikiem życiowym ;) Tacy jak ty nigdy nie zarabiają a jedynie żerują na innych. . W ogóle to w tym miejscu powinna skończyć się nasza dyskusja. Właśnie stwierdzeniem "nie mam pieniędzy". Dobrze, że się przyznałeś. Wmawiasz nam, że ten MLM jest taki z/a/j/e/b/i/s/t/y, że tyle można zarobić, operujesz tu wirtualnymi kwotami takimi jak choćby 1000000 zł rocznie, po czym sam przyznajesz, że nie masz pieniędzy. Jesteś żywym dowodem na to, że w MLM nie można zarobić, że to piramida finansowa, która ogłupia ludzi. Więc dlatego radzę ci skończyć to słodkie pierdzenie bo tylko robisz z siebie większego głupka i coraz bardziej zniechęcasz ludzi, do brania udziału w tej chorej zabawie zwanej MLM. Ale rób jak chcesz ;) Mnie bawią twoje posty, można sie przy nich zrelaksować po ciężkim dniu. Niezły kabaret jest na tej Kafeterii :D . . @@@ jakbym miał pieniądze, to niestety żyje w Socjalistycznym kraju, w którym jestem zmuszany do płacenia składek ZUS i zabiera pieniądze innym@@@ . Więc s/p/i/e/r/d/a/l/a/j z tego kraju, skoro jest taki zły. Nie potrzeba nam takich nierobów i żebraków ;) Najlepiej wyjedź do Rosji, do Putina :) On nie lubi takich pasożytów i żebraków. Trafisz do łagrów gdzieś na Syberii i tam zobaczysz, co to jest prawdziwa praca. Wybiją ci z głowy durne MLM-y :D Wtedy z łezką w oku będziesz wspominać ten niedobry polski socjalizm :) . . @@@po to aby płacić innym nierobom w postaci: Zasiłku.@@@ . Czegoś tu nie rozumiem. Przecież to ty jesteś takim śmierdzącym nierobem i pewnie pierwszy wyciągasz łapy po zasiłek. Problem w tym, że trafiłeś pod zły adres - ZUS jest dla tych, co płacą składki. Ty możesz żebrać co najwyżej w MOPS-ie. ;) . . @@@Właśnie dlatego nie powinno być takiego chorego systemu. A jak wpadnę pod auto, to widocznie byłem na tyle głupi aby wyłudzić pieniądze od ciebie i pozostałych podatników.@@@ . Jesteś głupi i bez tego ;) Wypadki chodzą po ludziach i zdarzają się nawet najmądrzejszym. Ale tępy mlm-ek tego nie zrozumie. Nie wiem gościu czy ty podpisujesz się swoim prawdziwym nazwiskiem ale jeśli tak, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko współczuć twojej rodzinie i znajomym, że mają w swym gronie takiego debila :( Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale swoimi durnymi wpisami robisz im straszny obciach. W ogóle ten wątek powinien przeczytać jakiś dobry psychiatra. Może dla ciebie jeszcze nie jest zbyt późno na leczenie :D . . @@@ZUS to emerytura a nie NFZ@@@ . Jaki odkrywca :D Ale na emeryturę nie masz co liczyć :( Jesteś śmierdzącym nierobem i nie odprowadzasz składek, więc skończysz w przytułku dla bezdomnych ;) . . @@@Kapitalizm to 100% odpowiedzialności za swoje czyny i słowa. Nie ma zmiłuj się.@@@ . Ale ty chyba za nie nie odpowiadasz. Inaczej nie pisałbyś takich głupot ;) . . @@@Możesz nazywać MLM jak chcesz ale bez sprzedawców to nie masz szans zarobić pieniędzy Zresztą sprzedawca bez etatowca też nie zarobi Także jest to wybór albo stoisz przy taśmie produkcyjnej albo sprzedajesz@@@ , Nieprawda, wcale tak się to nie dzieli. Gospodarka ma wiele sektorów a każda branża ma mnóstwo różnych stanowisk pracy. Nie rozumiesz tego, bo na szkoleniu w pizzerii wyprali ci mózg i myślisz, że cały świat kręci się wokół sprzedawania. . . @@@Każdy z nas jest pasożytem aczkolwiek żywicielem innych pasożytów w piramidzie. Czy tego chcemy czy nie@@@ . Nie mierz wszystkich swoją miarą. Jeśli sam jesteś nierobem i pasożytem, to wcale nie oznacza, że każdy musi taki być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@Piekarnia też jest piramida finansową. Klient jest pasożytem piekarni bo przychodzi kupić chleb za Pieniądze. Tak samo piekarz jest pasożytem bo musi wyprodukować chleb i sprzedać go za pieniądze. Wszystko tak samo przebiega w MLM@@@ . Co za debil :D Z przykrością stwierdzam, że w życiu nie spotkałem większego idioty. Nawet sam Folomeyev nie kompromituje się tak bardzo jak ty ;) Najpierw głupku sprawdź sobie co tak naprawdę oznacza słowo 'pasożyt' a dopiero później wylewaj tu swoje mądrości ;) . "Pasożytnictwo, parazytyzm – forma antagonistycznego współżycia dwóch organizmów, z których jeden czerpie korzyści ze współżycia, a drugi ponosi szkody. Termin ten stosowany jest w biologii – w odniesieniu do dwóch organizmów różnych gatunków – oraz w socjologii, gdzie pasożytnictwem nazywany jest próżniaczy tryb życia osoby zdolnej do pracy. Zbliżonymi do pasożytnictwa formami – spotykanymi w biologii rozwoju – są szczególne taktyki rozrodcze prowadzone przez parazytoidy, pasożyty lęgowe oraz niektóre gatunki tzw. pasożytów płciowych (np. matronicowate)." . Tak, z pewnością klient piekarni jest pasożytem. Tylko dlatego, że chce zarobione przez siebie pieniądze wydać na chleb ;) Te MLM-y naprawdę powinni zdelegalizować. One całkowicie ogłupiają społeczeństwo ;) . . @@@O właśnie, wpadło mi coś do głowy...a wiecie, że w cenie chleba znajdują się takie koszty jak: Wynagrodzenie dla Prezesa Piekarni , Wynagrodzenie dla Piekarza, Woda Zimna, Prąd, Gaz, Węgiel, Ropa, Mąka Pszenna i Żytnia, Sól, Drożdże, Bakterie Mlekowe, Podatek VAT...hmmm....pominąłem coś ??.... chyba to wszy...Podatek Od Gruntu, teraz powinno być wszy....a jeszcze coś, Opłaty na Auta Do Transportu hehehe ale piramida...Toż To Szok !!!!!@@@ . A słyszałeś idioto o czymś takim jak etapy produkcji? A wiesz, czym są algorytmy? Jeżeli to też jest piramida, to gratuluję "inteligencji". Wróć do szkoły nieuku! ;) Podpowiem ci jeszcze, że twoje ukochane kosmetyki z FM-ku na pewno nie wyrabia jedna osoba. I też nie ona je sprzedaje. ;) . . @@@I kto za to wszystko płaci ??? Oczywiście Klient@@@ . A jak myslisz debilu, kto ma za to płacić? Może sprzedawca ma dopłacać, żeby ludzie brali jego towar? :D W MLM jest jeszcze zabawniej: za wszystko płaci DYSTRYBUTOR (dla firmy to zwykły klient). I to płaci podwójnie, bo firma doi go na kosztach przesyłki, katalogach czy innych materiałach promocyjnych. Jednak najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że taki głupek i tak uważa się za wielkiego biznesmena :D . . @@@To po co płacisz podatki ?? Jak przestaniesz płacić podatki to wtedy tam nie wyląduje i nie będziesz musiał mnie utrzymywać@@@ . Może dlatego, żeby nie pójść do pierdla? Tępy mlm-ek może tego nie wiedzieć (bo na szkoleniach tego nie uczą), ale unikanie płacenia podatków to przestępstwo gospodarcze :) . . @@@Wybierz Kapitalizm...Wybierz Janusza K***in Mikke@@@ . hahahaha :D Przyszedłeś tu namawiać do głosowania na tego wariata czy wciągać ludzi do MLM? A może JKM teraz zacznie uprawiać politykę przez MLM? Ciekawe czy wie, że udzielasz mu takiego cichego wsparcia ;) Pewnie nie, bo sądzę że gdyby wszedł na to forum i zobaczył jakich ma "wyborców" to złapałby się za głowę i przestał kandydować. Tylko szkodzisz swemu idolowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@In West or: . @@@Ciekaw jestem, a z jakich pieniędzy ten pracownik dostanie wypłatę, jeśli nikt i nic nie kupi?@@@ . Gdybyś stary ruski capie wiedział czym jest budżet i znałbyś zasady jego planowania, to wtedy nie zadawałbyś takich głupich pytań :) . . @@@El debillo i tak tego nie zrozumie, ale dla bardziej kumatych napiszę. W każdym normalnym MLM prowizja zawsze wypłaca się bezwzględnie i żadnych zakupów robić nie trzeba@@@ . Chyba sam jesteś takim debilem ruski ćwoku, bo opowiadasz głupoty i jeszcze wierzysz, że ludzie w nie uwierzą ;) Przecież nawet w umowie dystrybutorskiej, którą zawierasz z FM zobowiązujesz się do sprzedaży ich kosmetyków. A żeby sprzedać, najpierw musisz je kupić. Chyba, że ukradniesz :D Pajac z mlm :) . . @@@ Inaczej sprawa jest z tak zwaną międzyprowizją czy też wynagrodzeniem z sieci. W większości firm do wypłaty tego typu wynagrodzenia jest wymagana tak zwana aktywność własna, czyli - minimalny zakup. Jej wysokość bywa bardzo różna: w Amway to jest coś koło 1000 zł, w "mojej" firmie jest to niecałe 300 zł, a w takim FM to w ogóle niecałe 50 zł, jak dobrze pamiętam. @@@ . To jest kolejny sposób na dojenie frajerów. Wydaj 50 zł miesięcznie na graty, których nie potrzebujesz a dostaniesz prowizję 100 zł :o . . @@@Tak, przy okazji, kiedy ta suma aktywności jest zbyt mała to jest to równie źle jak kiedy jest zbyt duża. A nawet trochę gorzej! Bo od tego wprost zależą dochody w biznesie MLM i powstaje w pewnym sensie dylemat: mieć małe wymogi aktywności oznacza potrzebę posiadania ogromnej sieci, duża aktywność, z kolei, to problem ze znalezieniem "wydolnych" uczestników sieci. Więc, moim zdaniem, najlepiej jest kiedy wymagany zakup jest w zasięgu możliwości zakupu przeciętnie zarabiającego człowieka.@@@ . No to sam byś się nie załapał, bo jesteś żebrakiem żyjącym dzięki zapomogom z MOPS-u :) . . @@@Z powyższego wynika bardzo prosty wniosek... Jeśli musisz dokupować do aktywności ponad swoje potrzeby i ewentualną sprzedaż w bliskim otoczeniu, to lepiej zmień firmę - zamachnąłeś się na zbyt wysokie progi! @@@ . Nie tyle zbyt wysokie progi ile po prostu wdepnąłeś w mlm-owskie gowno, z którego później ciężko jest wyleźć :) Każdy MLM charakteryzuje się krętactwem i złodziejstwem. Różnią się jedynie nazwy, badziewne produkty które sprzedają i plany marketingowe (które i tak zawsze są nierealne do wykonania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@Smutne a do tego zalosne to są twoje komentarze i twoja osoba. co ty tutaj chcesz udowodnic ? bo juz jedno udowodniles na 100 %, a mianowicie to ze jestes kompletnym kretynem. @@@ . Nie, udowodniłem coś zupełnie innego - że jesteście naciągaczami i oszustami. A ty jesteś totalnym debilem - fanatycznym mlm-kiem. ;) . . @@@ty chyba głąbie sam nie wiesz co piszesz.@@@ . Mylisz się debilny mlm-ku, wiem doskonale :) . .@@@Np tekst o tym ze ludzie z FM np. nie widza pieniedzy ktore zarabiaja. hahaha smiech na sali@@@ . No nie widzą, bo nie zarabiają. Żebrzą o zapomogi w MOPS. To jest ich pasywny dochód :P Powinieneś o tym wiedzieć, nieudaczniku życiowy ;) . . @@@Albo tylko prowokujesz albo naprawde jestes takim idiota. Ja mysle ze jedno i drugie. Prowokator idiota. Swietne polaczenie.@@@ . Możesz sobie szczekać jak tylko chcesz tępy mlm-ku ale nic ci to nie da. Prawdy nie oszukasz. Co najwyżej zrobisz z siebie jeszcze większego debila. Choć nie wiem, czy można być większym debilem od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo zamiast isc spac to spamuje forum swoimi madrosciami. hahah zalosne na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
No to Ludziska, jeśli chcecie zarabiać w MLM lub w innej firmie ale nie w MLM to: Znajdzie taką firmę w której El Camillo będzie przy taśmie produkcyjnej i niech zarobi około 2000zł/m a Wy Sprzedawajcie te produkty, które wyprodukuje El Camillo, innym ludziom. Pamiętajcie ile musicie sprzedać rocznie tych produktów aby mieć 100 000 zł na rok, tj: 20 000 sztuk :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo - jestes zwyciezca hahahahhahahahh zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
El Camillo jest zwycięzcą. Zarobi rocznie 24 000zł a my w tym samym czasie 100 000 zł :P . Patrząc na te liczby...20 000 sztuk produktu...hmmm...El Camillo będzie musiał mieć motorek w pupie aby wyrabiać hahahaha :P . A my znając marketing i sprzedaż będziemy wyrabiać się i to bez żadnego wysiłku :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawiedzeńcu zarób choć z 10 złotych zanim zaczniesz kozaczyć i nauczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Zarobiłem nawet więcej niż 10 zł, zarobiłem 58 zł w programie partnerskim Netigo a w GVO HTP zarobiłem 10$...niestety odpuściłem bo mnie się nie chciało dalej tego robić :P Leń ze mnie hehe . Można nauczać i to bez problemów. Trzeba się uczyć tylko od tych co już odnoszą sukcesy. No i się nie podawać :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O K/u/r/w/a, to żeś się chyba schlał za te 58 złotych :D :D :D Z rozpaczy, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Nie uchlałem się z rozpaczy :P. Chciałem zobaczyć czy to w ogóle działa... i działa :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×