Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybieram mlm

jaki mlm polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Uwazajcie na el camillo. To nawiedzony przeciwnik MLM. Do tego wsiowy burak i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez spamujesz. Kazdy twoj komentarz jest taki sam. Nawet nie musze tego czytac zeby to wiedziec. Debilem bedziesz juz zawsze na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Uwazajcie na el camillo. To nawiedzony przeciwnik MLM.@@@ . Nawiedzony to jesteś ty, sekciarzu z MLM. Twój fanatyzm jest przytłaczający ;) Jak i głupota. Już mówiłem, że nie jestem żadnym przeciwnikiem MLM. Ja tylko przedstawiam sytuację jak ona wygląda. A nie tak, jak ci naopowiadali na szkoleniu. . . @@@Do tego wsiowy burak i prostak.@@@ . Twoje słownictwo świadczy o twoim niskim poziomie intelektualnym, tępy mlm-ku. Jesteś takim naiwnym głupkiem, durniem, który uwierzy we wszystko, co wmówią mu jego liderzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Tak, winę ponosi zły dystrybutor :) Dlatego trzeba uważnie słuchać każdego dystrybutora i każdego z osobna szufladkować :) * * MLM to: Praca, Współpraca i Biznes w jednym. Nie występuje tu albo/ albo. MLM jest też jednym ze sposobów dystrybucji produktów firmy i ze względu na elementy Biznesu nie ma tu mowy o zatrudnianiu Hostess na etat. Oczywiście, że firma przerzuca odpowiedzialność za wyniki na dystrybutora bo w końcu są tu elementy Biznesu i tu się nie stęka i jęczy. . Mówisz aby pisać na portalach Tablica.pl itp., że to MLM i słusznie ale z drugiej strony może się ktoś skusi i spróbuje swoich sił :) Przecież może odpowiedzieć taka osoba zainteresowana: Nie Dziękuje :) * * Dlaczego firma nie udostępnia mu takich próbek: Nie wiem jak jest w innych firmach MLM ale wiem jak jest w FM GROUP. Próbki są, materiały do promocji są, darmowe to one nie są... jednym z elementów w Biznesie jest to, że Się Nie Stęka i Jęczy, że coś kosztuje bo wiemy, że te rzeczy jak: próbki, piórniki itp rzeczy, ktoś na świecie musi zrobić i tą osobą jest etatowiec, dlatego nie śmiemy się przeciwstawiać i płacimy za te rzeczy po to aby wynagrodzić etatowca, który robi te: próbki, piórniki itp rzeczy :) Oczywistym jest też, że prezes firmy za te materiały promocyjne też dostaje część kasy, proszę sobie złudzeń nie robić, że nie bierze...Tak na pewno jest w każdej firmie MLM....zresztą tak samo jest w przypadku etatowca: Przedstawiciel Handlowy. Może PH za to nie płaci bezpośrednio jak MLM'wiec ale płaci PH wtedy, kiedy sprzeda produkt danej firmy :P, jednym słowem musi na te próbki zarobić sprzedając produkty firmy. * * @El Camillo: Musisz kupować produkty, których normalnie byś nie kupił, tylko po to, żeby wyrobić sobie punkty. Temu właśnie służy pranie mózgu podczas szkolenia.@@ . Są ludzie, którzy tak robią a Nie Powinni. Kupują produkty tylko po to aby robić punkty, to nie jest zgodne z MLM. Te osoby robią ze swojego domu Magazyn :/ Idiotyczne podejście. . Dlatego trzeba się przekonać co do produktów i kupować wtedy kiedy się jest w 100% pewnym, że się je chce kupować ale na własny użytek. Po drugie: elementy Biznesu wymagają aby przyszły dystrybutor trochę myślał jak Prezes Firmy, co mam na myśli: "Wybudowałem Firmę z Perfumami, to przecież chcę aby te produkty były jak najlepszej jakości...no oczywiście, że nie będę kupował perfum u konkurencji, to by było debilnym posunięciem, to by świadczyło o tym, że moje produkty są do Kitu a przecież tak nie jest, więc bd swoje produkty wykorzystywał." O tym między innymi się mówi na szkoleniach, to jest tok myślenia Przedsiębiorcy. Co się przekłada na to, że trzeba korzystać z produktów tylko z tej jednej firmy. . Przekonanie, że jakaś firma MLM jest jedynym słusznym wyborem. Troszkę w tym prawdy i nieprawdy. Jeśli troszkę nie potraktujesz MLM jak swojej własnej firmy - co oczywiste jest, że to jedyna "słuszna" firma - to nic nie zarobisz. Z drugiej strony można znaleźć "fanatyków MLM" i ich trzeba się wystrzegać. * * Auta w MLM: nie powiedziałem wszystkiego o autach...mianowicie jest tak: leasing, który płacimy tylko przez 4 lata. W tych 4 latach znajduje się 20% całkowitej kwoty za auto, zaś firma płaci 80% ceny auta, oprócz tego płaci Ci ratę leasingową, a do tego jeszcze dodaje Ci bonus około 100 zł miesięcznie przez okres 4 lat. Czyli w przypadku FM GROUP i Mercedesa Klasy "A" firma płaci Ci za całe auto plus około 10%. Oto cała Prawda :) Możliwe, że coś poknociłem...w najgorszym przypadku firma zapłaci Ci 95% całej ceny za auto. . Wcześniej przytaczałem tylko przykład z BMW. Poczytaj jeszcze raz aż zajarzysz o co kaman :) * * Produkty wciskają tylko ci dystrybutorzy, którzy nie umieją przyjąć do wiadomości: Spadaj Dziadu !! :P hehehe . To dobrze, że Masz produkty MLM gdzieś, w końcu dla każdego coś dobrego. Dlatego ktoś się znajdzie, komu się spodobają produkty z MLM :) * * Tak, podstępne werbowanie jest Mocno Tępione w MLM ale z drugiej strony mamy dystrybutora = Zielonego Jak Trawa Na Wiosnę i jest ich naprawdę dużo. Dlatego trudno jest wszystkich kontrolować i szkolić ich tak aby to robili Tak Jak Należy, niestety większość chce robić to po swojemu i zaczyna się chorror czyli tak jak powiedziałeś: Podstępnie i Mieszanie W Głowach :( * * CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Pracownik etatowy, który pracuje 8h dziennie, nie tylko musi zarobić na siebie ale też na wszystkie koszty związane z prowadzeniem firmy. A zarobek jest tylko wtedy kiedy się sprzeda produkt danej firmy. Co z tego, że wyprodukujesz jakiś perfum i on zalega w magazynie, przecież tego produktu nie sprzedałeś innej osobie i nie zarobiłeś. Jeśli się z tym nie zgodzisz, to troszkę nie wiesz o co kaman :P . Owszem są potrzebni ludzie, którzy produkują towar i sprzedawcy, którzy sprzedają produkt. . Jednym z elementów Biznesu jest: Sprzedaż = Dochód i nie ważne jak bardzo wam się to nie podoba nie ma innego sposobu zarobienia. . Załóżmy, że chce zarobić na sprzedaży jakiegoś produktu 5 zł czystego dochodu (już po zapłaceniu podatków) w prowizjach, to muszę sprzedać 200 000 tysięcy tego produktu w ciągu roku aby zarobić czystego dochodu 1 000 000 zł. Prosta kalkulacja, pominąłem wszystkie rzeczy związane z ZUS, NFZ irp rzeczami. I co, da się to zrobić ?? . Powtórzę jeszcze raz: Są Potrzebni Ludzie Na Taśmie Produkcyjnej i Sprzedawcy. I tylko Sprzedawcy Generują Dochód. * * Kolejnym elementem w Biznesie jest: Zarabianie Na Efektach, czyli Sprzedaż = Dochód...system wynagradzania w "prowizjach". To wszystko. * * Kolejny element Biznesu: Pełna Odpowiedzialność Za Słowa I Czyny. Bez Stękania I Jęczenia. To Jest Biznes. Biznes to nie etat, zapomnijcie o tym stwierdzeniu :) Przeczytaj sobie jeszcze raz co to jest MLM, to: Praca, Współpraca i Biznes. Bez Stękania I Jęczenia. 100% Odpowiedzialności za Słowa i Czyny. Odpowiedzialność za Emeryturę I Zdrowie. Biznes to 100% Odpowiedzialności za Swoje Życie :) Jedyną osobą która ma się zająć swoimi interesami, czyli: Zarobek, Emerytura, Zdrowie, Nauka Dzieci, Nauka Żony, Nauka Samego Siebie...wszystko to co wymieniłem spoczywa na NAS. . Owszem ludzie chcą się ustatkować i mieć zapewniony byt. W Kapitaliźmie (m. in. MLM) tym bytem Osobiście się tym zajmujesz w 100% a w Socjaliźmie (m. in. Demokracja) dba o Ciebie ktoś inny np: ZUS, NFZ i inne instytucje żądowe. * * Wiem, że metaforami operujesz dlatego też ja operuje metaforami :) Nie bój się umie odróżnić metaforę od rzeczywistości :) * * Nękanie występuje wtedy, jak taka znajoma osoba dzwoni co jakiś czas na spotkanie biznesowe. Jak dzwoni po raz pierwszy, po 1 roku lub kilku latach nie widzenia się to przecież nic się nie stanie, a posłuchać co tam u tej osoby się dzieje i co robi to żadna ujma...z drugiej strony, rzeczywiście to bardzo nieetyczne podejście aby tak robić aby się spotkać niby na pogadankę a tu tylko biznes a potem wsiąka taka osoba (dystrybutor) jak "kamfora" :/ * * Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, to jest chore. Te nawiedzone przygłupy emelem nawet w święta nie próżnują tylko żebrają. I to między innymi dlatego wszyscy omijają was szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Owszem ludzie chcą się ustatkować i mieć zapewniony byt. W Kapitaliźmie (m. in. MLM) tym bytem Osobiście się tym zajmujesz w 100% a w Socjaliźmie (m. in. Demokracja) dba o Ciebie ktoś inny np: ZUS, NFZ i inne instytucje żądowe." XXX Ot "byznesmen" :D :D :D. Zanim zaczniesz nauczać to wpierw naucz się poprawnie pisać nieuku !. ZUS tobą się nie zajmie żebraku, bo niby jak, skoro nigdy nie płaciłeś składek !. Tobą niestety zajmie się MOPS, tylko niestety za moje podatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki "byznesmen" nie odpoczywa nigdy. Doskonałe miejsca prezentacji tek okazji "byznesowej" to: - Kolacja wigilijna u szanownego dziadka. - Śniadanie wielkanocne u teściowej. - Setne urodziny szacownej prababci. - Pierwsza Komunia siostrzenicy. - Stypa po dziadku. - Grill piwny u kumpla z etatowej pracy. - Przyjęcie weselne własnej siostry. - itd. itp. etc. Z taki jaki temat byś nie zaczął, czy to ryby, grzyby, dziewczyny, motocykle, filmy, mecze, to i tak po dwu zdaniach usłyszysz : "ale ty wiesz jaki to "byznes" !, a u nas w "byznesie"... itd. itp. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
No cóż z polskiego nie jestem expertem :P hehehe . . Gość: No właśnie, ty pracujesz i ZUS Ci d**ę liże, mówiąc: Będziesz miał godną emeryturę :P Co zresztą sam wiesz jaką emeryturę będziesz mieć :P . To tak jakbyś powiedział, że sam nie potrafisz odkładać pieniędzy na konto oszczędnościowe i ktoś za Ciebie musi to robić, bo uważa, że za "głupi" jesteś na to. Poza tym jak ktoś się tobą zajmuje to zawsze ten ktoś jest mądrzejszy od tej osoby, którą się zajmuje :P . . A ja sam sobą się zajmę i będę bogaty :) Zajmowanie się swoimi interesami powoduje taki skutek: Pełną Odpowiedzialność Za Swoje Czyny I Słowa I Nie Pozwoli Sobie Aby Ktoś Mu Wchodził W "D**ę" jak np ZUS :) . . Prezentacje, które zostały wymienione: fakt to już zahacza o fanatyka MLM :/ hahaha ojojojjj szkoda mi tych fanatyków :P hehehe * * Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@Tak, winę ponosi zły dystrybutor :D Dlatego trzeba uważnie słuchać każdego dystrybutora i każdego z osobna szufladkować@@@ . To jest właśnie MLM-owska filozofia. Dobrze, że przynajmniej nie kłamiesz, tylko przedstawiasz mlm-owskie złodziejstwo :D . . @@@MLM to: Praca, Współpraca i Biznes w jednym. Nie występuje tu albo/ albo. MLM jest też jednym ze sposobów dystrybucji produktów firmy i ze względu na elementy Biznesu nie ma tu mowy o zatrudnianiu Hostess na etat. Oczywiście, że firma przerzuca odpowiedzialność za wyniki na dystrybutora bo w końcu są tu elementy Biznesu i tu się nie stęka i jęczy.@@@ . A kto tu mówi o zatrudnianiu na etat? Może być umowa-zlecenie. Dla takiej studentki czy licealistki to dobry sposób na dorobienie sobie we wakacje czy w innym wolnym czasie. Ale złodziejskie MLM-y chcą się więcej nachapać i jak najbardziej wydoić swoich dystrybutorów. A skoro tym głupkom to się podoba, to już ich problem ;) . . @@@Mówisz aby pisać na portalach Tablica.pl itp., że to MLM i słusznie ale z drugiej strony może się ktoś skusi i spróbuje swoich sił ;) Przecież może odpowiedzieć taka osoba zainteresowana: Nie Dziękuje@@@ . No właśnie, to jest to mlm-owskie wciąganie. "Może ktoś się skusi". Dlatego tak podstępnie werbujecie i mieszacie ludziom w głowach. . . @@@Dlaczego firma nie udostępnia mu takich próbek: Nie wiem jak jest w innych firmach MLM ale wiem jak jest w FM GROUP. Próbki są, materiały do promocji są, darmowe to one nie są... jednym z elementów w Biznesie jest to, że Się Nie Stęka i Jęczy, że coś kosztuje@@@ . Z tym, że to nie jest żaden biznes, tylko pośredniczenie. Sprzedajesz produkty pewnej firmy i jeszcze do tego dopłacasz. Nie stękasz i nie jęczysz, bo tak ci wyprali mózg podczas szkolenia, że każdą, nawet największą głupotę przyjmiesz z dziką radością. . . @@@o wiemy, że te rzeczy jak: próbki, piórniki itp rzeczy, ktoś na świecie musi zrobić i tą osobą jest etatowiec, dlatego nie śmiemy się przeciwstawiać i płacimy za te rzeczy po to aby wynagrodzić etatowca, który robi te: próbki, @@@ . Jaki słodziutki :) Troszczy się o los pracownika znienawidzonego etatu :) Nie martw się, ten pracownik na pewno dostanie swoje wynagrodzenie, nawet jak żaden durny mlm-ek nie zakupi startera czy próbek :) To jest właśnie wasze poryte mlm-owskie myslenie. . . @@@Oczywistym jest też, że prezes firmy za te materiały promocyjne też dostaje część kasy, proszę sobie złudzeń nie robić, że nie bierze...Tak na pewno jest w każdej firmie MLM...@@@ . Więc dlatego uważam, że wszystkie te firmy są złodziejstwem, molochami nastawionymi na dojenie frajerów. I nie zmieni tego żadne słodkie pierdzenie jakiegokolwiek konsultanta MLM ;) . . @@@zresztą tak samo jest w przypadku etatowca: Przedstawiciel Handlowy. Może PH za to nie płaci bezpośrednio jak MLM'wiec ale płaci PH wtedy, kiedy sprzeda produkt danej firmy , jednym słowem musi na te próbki zarobić sprzedając produkty firmy@@@ . Ty chyba nie czytasz tych swoich bredni przed wysłaniem ;) Jak to możliwe, że przedstawiciel płaci, że sprzedaje ;) Ty musiałeś pomylić to ze zbiórkami pieniędzy typu WOŚP :) . . @@@Są ludzie, którzy tak robią a Nie Powinni. Kupują produkty tylko po to aby robić punkty, to nie jest zgodne z MLM. Te osoby robią ze swojego domu Magazyn :/ Idiotyczne podejście.@@@ . Tu nie chodzi, żeby robić magazyn, ale ci dystrybutorzy są zdesperowani, że kończy się miesiąc a oni jeszcze nie wyrobili punktów i boją się, że nie dostaną prowizji. Gdyby nie te wasze złodziejskie plany marketingowe nastawione głównie na wyzysk, to ludzie nie robiliby z siebie głupków. . . @@@Dlatego trzeba się przekonać co do produktów i kupować wtedy kiedy się jest w 100% pewnym, że się je chce kupować ale na własny użytek. @@@ . Czyli trzeba się zmuszać do kupna produktów, których normalnie nigdy by się nie wzięło. Ciężko to zrobić, no ale na szczęście są szkolenia, gdzie każdemu mogą zrobić darmowe pranie mózgu i będzie wyznawał tylko jedną firmę :D . . @@@Po drugie: elementy Biznesu wymagają aby przyszły dystrybutor trochę myślał jak Prezes Firmy, co mam na myśli: @@@ . Ale to jest największa głupota jaką słyszałem. Ty nigdy nie będziesz prezesem żadnej firmy. Jesteś jedynie pośrednikiem. Sprzedajesz kosmetyki jakiegoś kolesia spod Wrocławia i jeszcze płacisz mu za tą możliwość dopłacając do tego pseudo biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: . @@@"Wybudowałem Firmę z Perfumami, to przecież chcę aby te produkty były jak najlepszej jakości...no oczywiście, że nie będę kupował perfum u konkurencji, to by było debilnym posunięciem, to by świadczyło o tym, że moje produkty są do Kitu a przecież tak nie jest, więc bd swoje produkty wykorzystywał."@@@ , Ale prawdy nie oszukasz, one są do d**y. I nie zmieni to nawet jeżeli zmusisz się do ich kupowania. . . @@@O tym między innymi się mówi na szkoleniach, to jest tok myślenia Przedsiębiorcy. Co się przekłada na to, że trzeba korzystać z produktów tylko z tej jednej firmy.@@@ . Nie, szkolenia są po to, żeby zawrócić ludziom w głowach i nastawić ich na bezwzględnie służenie danej pseudo firmie. A niezdecydowanych przekonać, że robią słusznie. Takie sekciarskie podejście. . . @@@Przekonanie, że jakaś firma MLM jest jedynym słusznym wyborem. Troszkę w tym prawdy i nieprawdy. Jeśli troszkę nie potraktujesz MLM jak swojej własnej firmy - co oczywiste jest, że to jedyna "słuszna" firma - to nic nie zarobisz. Z drugiej strony można znaleźć "fanatyków MLM" i ich trzeba się wystrzegać.@@@ . Większość z was to fanatycy, więc znacznie bezpieczniej będzie unikać wszystkich :) No właśnie, jeśli nie dasz się ogłupić to "nic nie zarobisz". Kupując te badziewia gwarantujesz, że nawet jeśli sam nic nie sprzedasz (i tym samym nie zarobisz) to przynajmniej firma zyskuje. Trzeba być niezłym naiwniakiem, żeby dać się tak zmanipulować ;) . . @@@Auta w MLM: nie powiedziałem wszystkiego o autach...mianowicie jest tak: leasing, który płacimy tylko przez 4 lata. W tych 4 latach znajduje się 20% całkowitej kwoty za auto, zaś firma płaci 80% ceny auta, oprócz tego płaci Ci ratę leasingową, a do tego jeszcze dodaje Ci bonus około 100 zł miesięcznie przez okres 4 lat. Czyli w przypadku FM GROUP i Mercedesa Klasy "A" firma płaci Ci za całe auto plus około 10%. Oto cała Prawda Możliwe, że coś poknociłem...w najgorszym przypadku firma zapłaci Ci 95% całej ceny za auto.@@@ . Chyba zgubiłeś się w tych swoich bajeczkach. Skoro firma płaci 80% + 10% to chyba jest 90% a nie cała cena auta i jeszcze 10% ;) Poza tym to nie jest zbyt korzystne, żeby być umoczonym w kredycie przez 4 lata. Przez tak długi okres czasu wiele może się zmienić, np. można już nie pracować w tej firmie. Firma płaci leasing dopóki im sie podobasz. Tak jest, nie wyrobisz odpowiedniego progu punktowego i nie zapłacą, kolejne raty spłacasz sobie sam. To jest właśnie mlm-owska "uczciwość" :) . . @@@Produkty wciskają tylko ci dystrybutorzy, którzy nie umieją przyjąć do wiadomości: Spadaj Dziadu !!@@@ . Nie, wciska większość, bo tego od nich wymaga firma. . . @@@Tak, podstępne werbowanie jest Mocno Tępione w MLM ale z drugiej strony mamy dystrybutora = Zielonego Jak Trawa Na Wiosnę i jest ich naprawdę dużo. Dlatego trudno jest wszystkich kontrolować i szkolić ich tak aby to robili Tak Jak Należy, niestety większość chce robić to po swojemu i zaczyna się chorror czyli tak jak powiedziałeś: Podstępnie i Mieszanie W Głowach@@@ . Znowu zwalasz na dystrybutorów a to nie ich wina. Ryba zaczyna psuć się od głowy i tak samo MLM jest przegniły od samej góry. . . @@@Pracownik etatowy, który pracuje 8h dziennie, nie tylko musi zarobić na siebie ale też na wszystkie koszty związane z prowadzeniem firmy@@@ . Kolejne głupoty. Przecież jeden pracownik nie zarabia na całą firmę. Cały zespół generuje przychód swemu pracodawcy jak i pozwala opłacić koszty. Te wasze bajki o złym etacie są całkowicie oderwane od rzeczywistości. . . @@@A zarobek jest tylko wtedy kiedy się sprzeda produkt danej firmy. Co z tego, że wyprodukujesz jakiś perfum i on zalega w magazynie, przecież tego produktu nie sprzedałeś innej osobie i nie zarobiłeś. Jeśli się z tym nie zgodzisz, to troszkę nie wiesz o co kaman @@@ . Właśnie chyba sam nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Pracownika produkującego perfumy nie interesuje ile osób je kupi. On wykonał swoją pracę i oczekuje zapłatę za nią. Tym "martwić" będzie się pion sprzedażowy danej firmy. Nie wiem, w jakim celu opowiadacie takie brednie. Chyba, żeby odwrócić uwagę od swoich oszustw. . . @@@Jednym z elementów Biznesu jest: Sprzedaż = Dochód i nie ważne jak bardzo wam się to nie podoba nie ma innego sposobu zarobienia.@@@ . Nieprawda. Przecież wszyscy ludzie nie mogą być sprzedawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Załóżmy, że chce zarobić na sprzedaży jakiegoś produktu 5 zł czystego dochodu (już po zapłaceniu podatków) w prowizjach, to muszę sprzedać 200 000 tysięcy tego produktu w ciągu roku aby zarobić czystego dochodu 1 000 000 zł. Prosta kalkulacja, pominąłem wszystkie rzeczy związane z ZUS, NFZ irp rzeczami. I co, da się to zrobić ??@@@ . A kto powiedział, że trzeba zarobić 1000000 zł? To jest właśnie to mlm-owskie bajdurzenie o bajecznych zarobkach i pasywnych dochodach. Nikt o zdrowych zmysłach zakładając firmę nie przyjmuje założenia, że od razu na jednym produkcie zarobi milion złotych. Tak pierniczą jedynie durne mlm-ki, żeby całkowicie zamydlić ludziom oczy. . . @@@Powtórzę jeszcze raz: Są Potrzebni Ludzie Na Taśmie Produkcyjnej i Sprzedawcy. I tylko Sprzedawcy Generują Dochód.@@@ . Nieprawda, gdyby nie ludzie produkujący towar, to sprzedawca nie miałby czego sprzedawać. Robicie z siebie takich wielkich biznesmenów a na każdym kroku robicie się jeszcze bardziej zabawni :) . . @@@Kolejnym elementem w Biznesie jest: Zarabianie Na Efektach, czyli Sprzedaż = Dochód...system wynagradzania w "prowizjach". To wszystko.@@@ . I to jest właśnie złodziejski system, który zmusza ludzi do takiego desperackiego żebrania, że później nikt nie bierze na poważnie tego waszego MLM-u. . . @@@Kolejny element Biznesu: Pełna Odpowiedzialność Za Słowa I Czyny. Bez Stękania I Jęczenia. To Jest Biznes. Biznes to nie etat, zapomnijcie o tym stwierdzeniu@@@ . Oj, gdyby was pociągnąć do odpowiedzialności za swoje słowa, to biedni byście byli :) Za te wszystkie bajki nieźle byście beknęli :D . . @@@Przeczytaj sobie jeszcze raz co to jest MLM, to: Praca, Współpraca i Biznes. Bez Stękania I Jęczenia. 100% Odpowiedzialności za Słowa i Czyny. Odpowiedzialność za Emeryturę I Zdrowie. Biznes to 100% Odpowiedzialności za Swoje Życie@@@ . Nie wiem, po jaką cholerę powtarzasz w kółko te same brednie. Poza tym emeryturą nie musisz się przejmować - i tak jej nie dostaniesz. Jesteście MLM-owskimi żebrakami, więc nie odprowadzacie składek za swoje żebry i nic z tego mieć nie będziecie. , , @@@Jedyną osobą która ma się zająć swoimi interesami, czyli: Zarobek, Emerytura, Zdrowie, Nauka Dzieci, Nauka Żony, Nauka Samego Siebie...wszystko to co wymieniłem spoczywa na NAS@@@ . Nauka Dzieci, Nauka Żony, :) hehehe to się uśmiałem :D Ciekawe jaka idiotka chciałaby być z takim żebrakiem. Chyba tylko jakaś d****** która sama zarabia na życie własnym ciałem :P Nie mydl nam oczu odpowiedzialnością, bo wszyscy dobrze wiemy, na czym to polega. Facet, który chce być odpowiedzialny za swoją rodzinę, nie bawi się w jakieś śmieszne obwoźne handelki typu MLM, tylko szuka sobie jakiejś porządnej pracy, takiej, która zapewniłaby byt jemu, i jego rodzinie. Tylko życiowi nieudacznicy szukają szczęścia w MLM-ach, ale to już ich problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Owszem ludzie chcą się ustatkować i mieć zapewniony byt. W Kapitaliźmie (m. in. MLM) tym bytem Osobiście się tym zajmujesz w 100% a w Socjaliźmie (m. in. Demokracja) dba o Ciebie ktoś inny np: ZUS, NFZ i inne instytucje żądowe.@@@ . Kolejny raz udowodniłeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz. NFZ nie zajmuje się zapewnianiem bytu rodzinom tylko odpowiada za świadczenia zdrowotne. Ale czego ja wymagam, od tępego mlm-ka, który podczas szkolenia w pizzerii nauczył się jedynie jak oszukiwać ludzi ;) . . @@@ękanie występuje wtedy, jak taka znajoma osoba dzwoni co jakiś czas na spotkanie biznesowe. Jak dzwoni po raz pierwszy, po 1 roku lub kilku latach nie widzenia się to przecież nic się nie stanie, a posłuchać co tam u tej osoby się dzieje i co robi to żadna ujma...z drugiej strony, rzeczywiście to bardzo nieetyczne podejście aby tak robić aby się spotkać niby na pogadankę a tu tylko biznes a potem wsiąka taka osoba (dystrybutor) jak "kamfora"@@@ . Nie, jeśli firma zmusza ludzi do dzwonienia po znajomych, którzy na 100% nie będą chcieli uczestniczyć w tym interesie, to chyba jest nękanie. Co innego jest zadzwonić żeby pogadać o różnych głupotach a co innego jest podstępne wabienie ludzi na spotkania w celu przedstawiania im pseudo biznesów, o których oni na pewno nie będą chcieli słuchać. . . @@@No cóż z polskiego nie jestem expertem@@@ . To widać :D "instytucje żądowe, chorror" czy inne kwiatki. Do tego dochodzi stawianie wielkich liter w środku zdania. :D Widać, że szkołę omijałeś szerokim łukiem a braki w wykształceniu próbujesz nadrabiać szkoleniami w MLM ;) . . @@@Co zresztą sam wiesz jaką emeryturę będziesz mie@@@ . Przynajmniej jakaś będzie. W waszym przypadku to jedynie zasiłek dla bezrobotnych i zapomogi z MOPS ;) . . @@@To tak jakbyś powiedział, że sam nie potrafisz odkładać pieniędzy na konto oszczędnościowe i ktoś za Ciebie musi to robić, bo uważa, że za "głupi" jesteś na to. Poza tym jak ktoś się tobą zajmuje to zawsze ten ktoś jest mądrzejszy od tej osoby, którą się zajmuj@@@ . Już to widzę, jak wy sobie odkładacie kasę na konto oszczędnościowe. Przecież wy z tego mlm-owskiego żebrania nie macie nawet na życie. Gdyby nie mieszkanie z rodzicami, to wszyscy już dawno zdechlibyście z głodu :P . . @@@A ja sam sobą się zajmę i będę bogaty Zajmowanie się swoimi interesami powoduje taki skutek: Pełną Odpowiedzialność Za Swoje Czyny I Słowa I Nie Pozwoli Sobie Aby Ktoś Mu Wchodził W "D**ę" jak np ZUS@@@ . Już widzę, jaki będziesz bogaty :D Chyba sam w to nie wierzysz. Gdyby ci wszyscy MLM-owcy faktycznie zarabiali takie bajeczne sumy, o jakich się tu rozpisują, to raczej nie musieliby tak desperacko żebrać na Kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
hahaha Oj El Camillo. Pewnego dnia zobaczysz jak Cię rzeczywistość w niektórych rzeczach zweryfikuje. Mam nadzieję, że dobrze na tym wyjdziesz :) * * Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby czasem was nie zweryfikowała ;) Jak wylądujecie w przytułkach dla bezdomnych. Wielcy "biznesmeni" z MLM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
A kto Ci każe działalność zakładać ?? Przecież możesz się rozliczać z tytułu: Umowa o Dzieło :) Tzw = Umowa Śmieciowa. . Obowiązek płacenia ZUS został wprowadzony za czasów Socjalistów, którzy uważają, że obywatel nie potrafi zadbać o swoje interesy, bo uważają tego obywatela za "głupka", który sam nie potrafi się zająć swoimi interesami. . Czyli jeśli potrafisz żyć be ZUS'u to jesteś mądry a jeśli nie potrafisz to żeś głupi. To wszystko. To jest właśnie przerażające :( . Przypomnijcie sobie z lekcji historii, czasy w których nie było żadnych systemów jak ZUS, OFE, NFZ itp. Wtedy ludzie musieli o siebie zadbać i właśnie w tych czasach było widać kto jest odpowiedzialny w 100% za swoje życie a kto nie. . Działalność jest dla ludzi, którzy chcą uczyć: Marketingu, Przedsiębiorczości - innych ludzi. Jeśli tego nie chcesz robić to płacisz większy trochę podatek, chyba podatek belki i cieszysz się życiem :) . Zobaczymy kogo zweryfikuje rzeczywistość :) Może mnie a może was :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A kto Ci każe działalność zakładać ?? Przecież możesz się rozliczać z tytułu: Umowa o Dzieło usmiech.gif Tzw = Umowa Śmieciowa." XXX A liczyć to ty potrafisz ?, mam na myśli zakres młodszych klas szkoły podstawowej. Czyli twierdzisz, że jeśli zarobisz nieregularne grosze na umowę zlecenie, to nie płacisz podatku i ZUS, tak ? __ "Obowiązek płacenia ZUS został wprowadzony za czasów Socjalistów, którzy uważają, że obywatel nie potrafi zadbać o swoje interesy, bo uważają tego obywatela za "głupka", który sam nie potrafi się zająć swoimi interesami." XX I dlatego z pod kościołów zniknęli żebracy, którzy masowo występowali za II RP. Ale ty pewnie nie znasz historii bo do szkoły było ci nie po drodze, prawda ? Dlatego też jeśli już o interesach mowa, to przy takiej wiedzy lepiej zajmij się swoim interesem w spodniach :D XX "Przypomnijcie sobie z lekcji historii, czasy w których nie było żadnych systemów jak ZUS, OFE, NFZ itp. Wtedy ludzie musieli o siebie zadbać i właśnie w tych czasach było widać kto jest odpowiedzialny w 100% za swoje życie a kto nie." XX Jak wyżej. Ciekawe jak sobie poradzisz jak poważnie zachorujesz albo ulegniesz wypadkowi. Przy twoich "dochodach" z emelema to stać cię może na tabletki przeciw grypie a nie długotrwałe koszty leczenia. Powtarzam : nie kompromituj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Oczywiście, że płacisz podatek, nazywa się: Podatek Belki albo inny podatek o jakiejś innej nazwie :) . Owszem nie płacisz ZUS na: Umowie O Dzieło. Sam się tym zajmujesz. Jak nie umiesz to szkoda. . Jakiej klasy szkół podstawowej ?? Chodzi Ci o normalną szkołę w której się uczysz przedmiotów jak, Matematyka, polski, Geografia, Biologia itp ?? A niech się uczą :) Nauka To Potęgi Klucz.....tylko niczego nie uczą w szkole na temat: Gospodarki i Ekonomi :/ . Żebracy znikli bo ty im "d/u/p/ę" podcierasz. Jednym słowem: Dajesz im na zasiłek i robisz z nich jeszcze większych fajtłapów. No bo jak ktoś nie umie o siebie zadbać to idzie żebrać :/ Od kiedy jest tak, że jak ktoś potrafi o siebie zadbać to żebra ?? No nie da rady tak zrobić :) . Jak zachoruje lub ulegnę wypadkowi. Do tego czasu mam zarobić tyle pieniędzy aby było mnie stać na ewentualne leczenie :) Cała prawda :) . Wcześniej podałem przykład 1 miliona zł na rok. Jak za dużo to zmniejszę kwotę roczną do...100 000 zł rocznie. Sprzedaję jakiś produkt na którym zarobię 5 zł czystego dochodu. Dlatego w ciągu roku muszę sprzedać: 20 000 produktu, czyli muszę obsłużyć 20 000 ludzi i na nich zarobić :) Oczywiście jest mi potrzebny etatowiec przy taśmie produkcyjnej, który wyprodukuje produkt :) No i obydwoje jesteśmy happy :) Ja zarobiłem swoje 5 zł i etatowiec zarobił swoją kasę :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak zachoruje lub ulegnę wypadkowi. Do tego czasu mam zarobić tyle pieniędzy aby było mnie stać na ewentualne leczenie usmiech.gif Cała prawda usmiech.gif . Wcześniej podałem przykład 1 miliona zł na rok. Jak za dużo to zmniejszę kwotę roczną do...100 000 zł rocznie." XXX Widzę, że kolega jest świeżo bo bardzo intensywnym praniu mózgu :D A co zrobisz jak wypadkowi ulegniesz dziś ??? 100 tys. hahaha ale chyba Indyjskich Rupii. Kompromitacji ciąg dalszy. No ale ok, powiedz więc ile zarabiasz obecnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Jak ulegnę wypadkowi dziś...będę liczyć na wsparcie rodziny :) I na pewno się nie poddam i będę kroczył w stronę sukcesu :) Bo ludzie, którzy stękają i jęczą, niczego nie osiągają. . Nie wiem czemu nie wierzysz w 100 000 zł rocznie....owszem na etacie to nie wyciągniesz tyle...chyba, że jesteś w kadrze zarządzającej w firmie albo jakimś gościem, który prowadzi Fakty w TVN albo kimś podobnym w innym programie :) . Nie zarabiam nic bo nie mam partnerów na których mógłbym zarobić no i jeszcze MLM nie robię na 100%. Od razu mówię: Ludzie na Ludziach Zarabiają = jedna z zasad Ekonomi i Gospodarki. Nie ważne jak bardzo Ci się to Nie Podoba ale tak jest i nie uciekniesz przed tym :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Ja znam MLM i zasady Gospodarki i Ekonomi od 4 lat. Fakt nie pracuje na etacie i zapewniam Cię, że już nie jeden raz słyszałem o MLM'cach, którzy mają rozgrzane głowy i zapewniam Cię, że ja nim nie jestem. Prawa Gospodarki i Ekonomi istniały wcześniej niż ja czy Ty się urodziliśmy czy nawet nasi dziadkowie i pradziadkowie. . Jest tylko pytanie: Jak długo jeszcze masz zamiar udawać, że te prawa Gospodarki i Ekonomi nie istnieją ?? . Rozpalony byłem tak jak mówisz przez pierwszy rok od kiedy poznałem MLM, Gospodarkę i Ekonomię. Wtedy mogłem rzeczywiście się zachowywać jak przysłowiowy "Rozpalonym Meteorem MLM'a" hehehe Na szczęście minęło to i jestem happy :) Na potwierdzenie istnienia Gospodarki i Ekonomi możesz posłuchać Janusa K***in Mikke albo innego mądrego polityka albo tego gościa:https://www.youtube.com/watch?v=X8_PfyWYwsI&list=TLlv-YhmwGXBopppTe5IWBGInZ3mTa3hk1 . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jest tylko pytanie: Jak długo jeszcze masz zamiar udawać, że te prawa Gospodarki i Ekonomi nie istnieją ??" A co ma piernik do wiatraka. Co ma rządząca banda z bandą tworzącą piramidy MLM ?. Chyba wspólna wiąże ich cecha : gigantyczne zakłamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
A to ma piernik do wiatraka, że każdy z nas jest w tej wielkiej machinie, która się zwie: Gospodarka i Ekonomia :) . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istotnie, odkrycie na miarę Kolumba :D. A ty jesteś w niej naiwnym akwizytorem zasuwającym za free, dla cwaniaków, którzy za twoje pieniądze wyprali ci mózg. Zasuwasz za darmo, płacisz za manipulowanie tobą i jeszcze z tego się cieszysz. Szczyt szczytów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Skoro wiesz, że jesteś w tej wielkiej machinie, to czemu jej nie wykorzystasz na swoją korzyść ?? Nie musisz odpowiadać :) . Świat finansów, którą wymyślili ludzie nie jest fer. I nie zmienisz tego przeciwstawiając się temu. . Dobrze, że mi wyprali mózg, przynajmniej teraz wiem jak to wszystko działa. . Już nie wspomnę o tym jak ludziom wyprali mózgi, że jest im potrzebny ZUS i że ludzie nie mogą sami o siebie dbać. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skoro wiesz, że jesteś w tej wielkiej machinie, to czemu jej nie wykorzystasz na swoją korzyść ?? Nie musisz odpowiadać " XXX Chcesz zapytać dlaczego nie jestem akwizytorem emelema ?. Odpowiem ci, bo to jest przeciwieństwo wykorzystywania na swoją korzyść :). XXX "Dobrze, że mi wyprali mózg, przynajmniej teraz wiem jak to wszystko działa." XXX :D :D :D. Bez komentarza XXX "Już nie wspomnę o tym jak ludziom wyprali mózgi, że jest im potrzebny ZUS i że ludzie nie mogą sami o siebie dbać." XXX Bo tak synuś działa cywilizowane społeczeństwo zapewniające byt i bezpieczeństwo swoim obywatelom. To że w Polsce wszystko jest chore, to inna sprawa. Nie zmienia to jednak sensu stricte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Troszczy się o los pracownika znienawidzonego etatu usmiech.gif Nie martw się, ten pracownik na pewno dostanie swoje wynagrodzenie, nawet jak żaden durny mlm-ek nie zakupi startera czy próbek" / Ciekaw jestem, a z jakich pieniędzy ten pracownik dostanie wypłatę, jeśli nikt i nic nie kupi? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Cywilizowane społeczeństwo nigdy nie powinno pomagać w taki sposób aby jednym odbierać a drugim dawać za nieróbstwo. To nie jest cywilizowane społeczeństwo tylko dbanie o d**ę kogoś innego. Mowa tu o bezrobotnych o sprawnym ciele i umysłu. . Widziałem na YT gościa, który nie ma rąk i nóg a jest bogaty :) Oto Link: https://www.youtube.com/watch?v=Nq6awN-Sya4 . Jak się do tego odniesiesz ?? . Fakt, inni ludzie mu pomagają ale na pewno nie w taki sposób jak w Socjaliźmie, Demokracji. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tu nie chodzi, żeby robić magazyn, ale ci dystrybutorzy są zdesperowani, że kończy się miesiąc a oni jeszcze nie wyrobili punktów i boją się, że nie dostaną prowizji." / El debillo i tak tego nie zrozumie, ale dla bardziej kumatych napiszę. W każdym normalnym MLM prowizja zawsze wypłaca się bezwzględnie i żadnych zakupów robić nie trzeba. Inaczej sprawa jest z tak zwaną międzyprowizją czy też wynagrodzeniem z sieci. W większości firm do wypłaty tego typu wynagrodzenia jest wymagana tak zwana aktywność własna, czyli - minimalny zakup. Jej wysokość bywa bardzo różna: w Amway to jest coś koło 1000 zł, w "mojej" firmie jest to niecałe 300 zł, a w takim FM to w ogóle niecałe 50 zł, jak dobrze pamiętam. Tak, przy okazji, kiedy ta suma aktywności jest zbyt mała to jest to równie źle jak kiedy jest zbyt duża. A nawet trochę gorzej! Bo od tego wprost zależą dochody w biznesie MLM i powstaje w pewnym sensie dylemat: mieć małe wymogi aktywności oznacza potrzebę posiadania ogromnej sieci, duża aktywność, z kolei, to problem ze znalezieniem "wydolnych" uczestników sieci. Więc, moim zdaniem, najlepiej jest kiedy wymagany zakup jest w zasięgu możliwości zakupu przeciętnie zarabiającego człowieka. / Z powyższego wynika bardzo prosty wniosek... Jeśli musisz dokupować do aktywności ponad swoje potrzeby i ewentualną sprzedaż w bliskim otoczeniu, to lepiej zmień firmę - zamachnąłeś się na zbyt wysokie progi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cywilizowane społeczeństwo nigdy nie powinno pomagać w taki sposób aby jednym odbierać a drugim dawać za nieróbstwo. To nie jest cywilizowane społeczeństwo tylko dbanie o d**ę kogoś innego. Mowa tu o bezrobotnych o sprawnym ciele i umysłu." XXX No cóż kolego, biorąc pod uwagę twój fanatyzm i skrajną odporność na argumenty prędzej czy później zostaniesz beneficjentem MOPS lub innej tego typu organizacji na której budżet składam się całe życie ja i inni płacący podatki. Ty jak sam piszesz nie płacisz, lecz nie dlatego że tak możesz, tylko dlatego, że nic nie zarabiasz. Jeżeli dziś wpadniesz pod samochód, też niestety za moje składki do ZUS będą cię leczyć. Ponawiam prośbę : skończ się kompromitować !. Na prawdę nie widzisz tragikomizmu jaki tu swoją postacią przedstawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×