Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SunnyMen

sytuacja niepełnosprawnych na naszym rynku pracy

Polecane posty

Gość SunnyMen

Jaka jest? Moim zdaniem beznadziejna, bo wciąż nie mogę dostać pracy mimo, że mam wykształcenie, ale niestety brak doświadczenia. Czy są tu jacyś inni niepełnosprawni, którzy borykają się z tym problemem? Pomoglibyście mi i wypełnilibyście anonimową 2 minutowa ankiete? Jest mi potrzebna, by zdobyć kolejny papierek w życiu, zwany szumnie tytułem magistra ;) zobaczymy co mi on pomoże w życiu. Ankieta jest skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i/lub z niezdolnością do pracy https://docs.google.com/forms/d/1kyYuRaWH_HtF4md52sENZ07nbds5yFlvimmVxjsuUq0/viewform Dziękuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobione :-) wesołych !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ty masz wykształcenie ośle, skoro nie wiesz, że pisze się "mimo że", tam nie ma przecinka kretynie po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że sytuacja bezrobotnych jest całkiem niezła. Odkąd państwo dopłaca dla zatrudniających takie osoby (bądź też daje inne korzyści, jak np. mniejszy ZUS czy ograniczenie zbędnych formalności) to pracodawcy coraz chętniej sięgają po niepełnosprawnych. Wystarczy wejść na Gumtree czy inne serwisy z ogłoszeniami. Tam aż się roi od wpisów zapraszających osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności lub posiadających którąś grupę inwalidzką. Wiadomo, chodzi o mniejsze koszty pracownicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×