Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damianface

Ekskluzywna alternatywa dla Avon i Oriflame

Polecane posty

Gość Damianface

Na Polskim rynku pojawiła się, nowa firma przeciera szlaki więc można byc jednym z pierwszych którzy tworzą ta firmę a to gwarantuje wysokie zarobki przy minimalnym nakładzie pracy Będziecie na szycie drzewka dochodów i dzięki temu zarabiać pasywnie. Podajcie adres sklepu klient sobie sam zamawia a wy zgarniacie prowizje 40% albo kupujecie sami po niższych cenach a po cenach katalogowych odsprzedajecie dalej. https://expert.wellu.eu/ Jak coś piszcie na maila chętnie odpowiem na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@więc można byc jednym z pierwszych którzy tworzą ta firmę a to gwarantuje wysokie zarobki przy minimalnym nakładzie pracy@@@ . Znowu te same bajki :) Każde mlm-owskie opowiastki zaczynają się od bajecznych zarobków, małej ilości pracy i wielkiej satysfakcji ;) Wymyślcie coś nowego. . . @@@Będziecie na szycie drzewka dochodów i dzięki temu zarabiać pasywnie.@@@ . Tfu, piramida finansowa! Spierniczaj z tym mlm-owskim s**tem! A pasywny dochód w MLM jest jak yeti - wszyscy o nim słyszeli ale nikt go nie spotkał :P . . @@@Podajcie adres sklepu klient sobie sam zamawia a wy zgarniacie prowizje 40% albo kupujecie sami po niższych cenach a po cenach katalogowych odsprzedajecie dalej.@@@ . Wow! Normalnie geniusz biznesu :D Gdyby to było takie proste, to wszyscy ludzie na świecie byliby milionerami :) Ale pomyśl, że mało kto kupi ten szajs, nawet jak spuścisz z ceny. A kupowanie dla siebie? Sklepowe odpowiedniki są tańsze, nawet uwzględniając ten 40-procentowy rabat. Więc to żadna oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a el camillo znowu świruje. Te twoje madrosci sa nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu te same stare texty. dochod pasywny jest jak yeti i inne p*****ly tego typu. Wez sie camilek ogarnij bo glupoty pierniczysz jak swiadkowie jehowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@ogarnij bo glupoty pierniczysz jak swiadkowie jehowy.@@@ . Ale przecież to nachalni MLM-owcy są jak świadkowie Jehowy. A nawet gorsi, bo świadkowie wiedzą kiedy się wycofać, żeby nie dostać po ryju ;) A tępe mlm-ki będą nudzić aż wkurzą człowieka do czerwoności ;) . .. @@@ a el camillo znowu świruje. Te twoje madrosci sa nic nie warte. @@@ . A jak nazwać waszą gloryfikację tego obwoźnego handelku? To już fanatyzm ;) . . @@@ i znowu te same stare texty. dochod pasywny jest jak yeti i inne p*****ly tego typu.@@@ . Strasznie cię boli, że to prawda. No ale nic nie poradzisz, musisz się z tym pogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie boli mnie bo wiem ze to nie prawda. Od samego poczatku gadasz glupoty. . A najbardziej mnie smieszy to ze wszystkich ludzi z MLM wrzucasz do jednego worka i nazywasz tepymi akwizytorami. Nie wiem czego to jest przejaw ale na pewno nie inteligencji. bardziej bym powiedzial ze glupoty i ignorancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy są akwizytorami. Tylko 99 procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@nie nie boli mnie bo wiem ze to nie prawda. Od samego poczatku gadasz glupoty.@@@ . Nie gadam głupot. To wszystko prawda. Tylko nie możesz się z nią pogodzić. . . @@@A najbardziej mnie smieszy to ze wszystkich ludzi z MLM wrzucasz do jednego worka i nazywasz tepymi akwizytorami. Nie wiem czego to jest przejaw ale na pewno nie inteligencji. bardziej bym powiedzial ze glupoty i ignorancji. @@@ . Raczej wyczulenia i posiadania głowy na karku ;) Gdybym był podatny na manipulacje, to już dawno uwierzyłbym we te wasze bajeczki o cudownych biznesach ;) Masz rację, w MLM oprócz akwizytorów są jeszcze naciągacze jak Folomeyev. Ale naprawdę nie ma się czym chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" El Camillo @gość: . @@@nie nie boli mnie bo wiem ze to nie prawda. Od samego poczatku gadasz glupoty.@@@ . Nie gadam głupot. To wszystko prawda. Tylko nie możesz się z nią pogodzić." .. Tak dlugo juz sobie to wmawiasz ze uwierzyles ze to prawda. Zal mi cie. Sam sobie wyprałes mozg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Tak dlugo juz sobie to wmawiasz ze uwierzyles ze to prawda. Zal mi cie. Sam sobie wyprałes mozg.@@@ . :D Hahahahaha :P No tak, sam sobie wyprałem mózg :) To szkoda, że jeszcze nie sprzedałem sobie startera, bo już byście mnie mieli w grupie :P Ja niczego sobie nie wmawiam, mówię to jak jest. A że prawda jest dla ciebie przykra, więc trudno ci jest się z nią pogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś co jest tandetne może mieć ekskluzywną alternatywę? Przeczytałeś to, co napisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni się z tym zgadzam, mlm-owskimi szajsami nie ma co sobie zawracać głowy. Avon jakościowo jeszcze jest w miarę niezły (choć cenowo odstrasza) ale Oriflame to już totalna padaka. Wiem co mówię, bo moja koleżanka podczas nauki w liceum związała się z tą firmą na jakiś czas. Po prostu zamawiała kosmetyki dla siebie i koleżanek ze szkoły czy internatu. I miała niemałe utrapienie z tym gownem. W Oriflame z każdym nowym katalogiem zmieniają się kody produktów, więc bardzo często przychodzi nie to, co zamawiasz. Dodatkowo kiedyś w paczce wylały się perfumy i zalały całe zamówienie. Firma nie chciała uznać reklamacji, bo twierdzili że to wina transportu. Tak to jest, bulisz im za przesyłkę a te gnoje jeszcze nie ubezpieczą paczki. Długo musiała walczyć z tymi ch***ami o zwrot pieniędzy. Po tym incydencie skończyła z tym gownem. Nie polecam MLM. To wszystko szajs nie wart ani chwili uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszd
MLM to normalny biznes. Koniec i kropka, Dużo w nim jednak bajkopisarzy i ludzi którzy sami nie wiedzą co mówią i piszą. Tacy ludzie psują tylko wizerunek mlm i prawdziwych liderów. (Manipulanci i sprzedawcy drogich starterów to też niechlubna część naszej branży.) W przeciwieństwie do klasycznego biznesu może tu "wystartować" każdy bo nie ma bariery finansowej inwestycji. MLM to potężna dźwignia finansowa. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią firmę, linię sponsorską i zasuwać ostro. Wtedy za 7-15 lat można mieć stabilny biznes i pasywny dochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może by tak nowa firma MLM? - firma jeszcze nie wystartowała więc jeszcze przez kilka tygodni można budować grupę bez inwestowania. - ciekawy produkt - tabletka na kaca i lepszy sex - jest to pierwsza w europie firma z takim produktem. http://www.twoje.życie.org.pl nie zmieniaj z adresu Ż na Z ! Polecajacy - staszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletka na kaca i lepszy sex? hahahahahaha Co za debil :D Tobie mlm-owski frajerku żadne tabletki nic nie dadzą, bo porządne dziewczyny olewają takich frajerów akwizytorków :D hehehehe lepszy sex :P To musi być mlm. Tylko tam można znaleźć takich pajaców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lukaszd: Żaden biznes, zwykła piramida finansowa. I do tego ci upierdliwi akwizytorzy, którzy każdego próbują wciągnąć do tego szajsu. Wciskaj wszystkim kosmetyki przez 15 lat, a zobaczysz tej pasywny dochód jak świnia niebo, gdy obuchem w łeb dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo ty nigdy pasywnego dochodu mial nie bedziesz chociazbys bardzo chcial. Jesli chodzi o dziewczyny to tez pewnie zadnej nie masz bo dziewczyny unikaja takich tępakow jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się pajacu, mam i jesteśmy bardzo szczęśliwi. To takich mlm-owskich durniów unikają jak ognia, bo kto normalny chciałby mieszkać z takim nierobem? Ty też nie będziesz miał żadnego pasywnego dochodu. No chyba, że zgłosisz się do MOPS-u po zapomogę dla ubogich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo i dochod pasywny ? hahahah usmialem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty i pasywny dochód? Buehehehehehe :D Chyba jak wyłudzisz jakąś rentę inwalidzką od ZUS albo zapomogę z MOPS-u :P Śmierdzący nierób jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym dochodem pasywnym to bylo do ciebie. Nie pisalem o sobie. Widze ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem hahahah Ale widze ze temat zusu i mopsu nie jest ci obcy. Pewnie korzystasz z ich pomocy hahahahah zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci odpowiedziałem debilu i oceniłem twoje szanse na taki dochód :) Nie głąbie, nie korzystam z ich pomocy. Ale znam żebraków twojego pokroju i wiem w jaki sposób się utrzymujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie utrzymywalem sie z zadnego mopsu czy czegos takiego. Ale co ty mozesz o tym wiedziec. przeciez jestes tylko glupim trollem ktory szczeka na forum bo zycie go skrzywdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie nie skrzywdził tępaku. Nie mierz wszystkich własną miarą. Ty jełopie nawet nie umiesz pisać poprawnie po polsku, bo jesteś niewyedukowanym głąbem z MLM. To jasne, że żebrzesz w MOPS bo ze swojego obwoźnego handelku w życiu byś nie wyżył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×