Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ope

Orgazm a seks

Polecane posty

Gość Ope

Cześć, jestem młoda bo mam 18 lat, od miesiąca współżyję i zastanawia mnie dlaczego nie potrafię dojść ani podczas seksu ani podczas minetki. Mój chłopak jest moim pierwszym mężczyzną, ale naprawdę jest w tym dobry. Jest mi bardzo przyjemnie, jednak nie potrafię dojść. Moje pytanie jest następujące, czy może to być spowodowane tym, że wcześniej sama dużo się masturbowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę.. twój chłopak musi znależć twój czuły punk jesli wiesz o co mi chodzi i w tedy juz z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby był w tym dobry, to miałabyś orgazm, to chyba oczywiste! A tak to co najwyżej możesz powiedzieć że się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes za gruba pewnie i sie wstydzisz... sama pomoz sobie reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ope
Denny komentarz gościa. Jest w tym naprawdę dobry.. to mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, też jestem młody bo miałem kiedyś osiemnaście lat :) Cholera nie pamiętam co wtedy robiłem :P Ale pamiętam czego nie zrobiłem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się aby twoja niemoc była spowodowana nadmierną masturbacją,kobiety z tego powodu raczej nie miewają zaburzeń. Wydaje mi się że wspólnie ze swoim partnerem musicie wypracować i znależć taką pozycję która da ci zadowolenie,spróbuj po prostu sama naprowadzić partnera lub postaraj w trakcie aktu sama stymulować łechtaczkę jak podczas masturbacji. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×