Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile na wesele dla siostry

Polecane posty

Gość gość

Hej! Ile wypada dac siostrze na wesele? Bede swiadkowa i tak sie zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
wypada tyle ile możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za miesiac mamy weslee brata meza. i co. nie mamy kasy na nic. maz nie ma w co sie ubrac. ja tez nie. niewiem co zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tyle ile was tsac i tak na kazde wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to było moje wesele i moja siostra byłaby swiadkową - nie wymagałabym od niej nie wiadomo jakich prezentów czy sum pieniężnych. Najwazniejsze dla mnie byłoby ze uczestniczy z nami w tym dniu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej rodzinie rodzenstwo daje sobie po 1000 zł, gdybym byla swiadkowa dalabym 1500, ale oczywiscie wszystko zalezy od tego czy mozesz sobie na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w uk
Tu w Anglii mój znajomy na slub przyjaciela dal w kopercie £20. Tylko Polska to kraj wystaw sie a pokaz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dałam bratu z 300zł na tyle było mnie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w uk
Uważam, że takie imprezy jak ślub, powinny byc organizowane do uczczenia zawarcia małżeństwa a nie do zbierania darowizn w wysokosci miesięcznej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby powyżej mieszkającej w UK: nie porównuj wesela w UK do polskiego wesela. W UK to po prostu przyjęcie, gdzie nawet drinki kupują goście w własnym zakresie - żałosne :P więc nie dziwię się, że prezenty są skromniejsze. A wiadomo jak wyglądają polskie wesela: tony jedzenia, hektolitry alkoholu, często impreza dwa pełne dni i dwie noce, więc chyba zwyczajowo powinno się dać więcej w kopercie. Do autorki: mieliśmy wesele we wrześniu 2013 i od brata męża (był świadkiem) i jego partnerki otrzymaliśmy 600zł. hmmm myślę, że to minimum, ja bym dała 1000 zł minimum - w końcu to najbliższa rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od rodzeństwa dostałam po 1000 zł. Od chrzestnego 1500, od chrzestnej 500. Kwota miała w tym przypadku bezpośrednio związek z ich sytuacją materialną, chrzestna jest samotną matką i rozumiem, że to i tak było dla niej dużo. Jak cię stać, to myślę, że ww. kwoty są OK. Jak nie - to daj ile możesz, w końcu to rodzina, wszyscy mniej więcej wiedzą jak komu się wiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bliskiej rodziny siostra kilka lat temu dala drugiej siostrze 50 euro na weselu w PL (ta dajaca mieszka zagranica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przyszla z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×