Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się zabrać do seksu z kobietą po 30 tce

Polecane posty

Gość gość

jak się zabrać do seksu z kobietą po 30 tce ?? nigdy tego nie robiłem. Nie wiem jakie potrzeby ma kobieta po 30 tce. To nie młoda kobieta która podnosi nogi i czeka aż ją przelecisz. Moje podniecenie i strach jest na tyle duże że za nim bym zaczął, już będzie po wszystkim. Jak sprawdzić czy kobieta ma ochotę na sex ? może to jest tylko z jej strony - flirt lub zabawa ? może ona przeczuwa że nigdy z kobietą tego nie robiłem i bawi ją to ? Ogólnie wstydzę powiedzieć jej prosto w oczy że nigdy tego nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj, nawet ci przy starej babie nie stanie, a ty się boisz że się spuścisz za wcześnie... To jak seks na 30 stopniowym mrozie, pałka ci się jeszcze skurczy a nie stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie mów że 30 jest lepsza od 20, że to jak z winem i skrzypcami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi że mi staje chyba zbyt szybko i zanim bym wszedł było by po wszystkim. Stara baba mnie nie podnieca aczkolwiek zadbana 40 latka bardzo Nigdy nie wkładałem penisa do pochwy więc trudno stwierdzić jak by się zachował. Ale przy kontakcie cielesnym z kobietą pierwsze objawy wytrysku są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że rozchełtana psita to sama korzyść dla faceta, już dotarta i rozluźniona cały czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie oceniać która lepsza jak nigdy tego nie robiłem z 20tką i 30tką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja pacze? 30-letni facet to wapniak, 40-letni dziad... a kobiety 30-40 to sama słodycz, lepsza od 20 i na dodatek kulturalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile razy kobieta musi współżyć żeby nie miała ciasnej pochwy czy kobieta po 30 zawsze musi mieć szeroką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uczuciem ;) Nie wiem jak to jest z męskiego punktu widzenia. On był doświadczony ja nie. i Mu o tym nie powiedziałam :P Nie wiem czy się domyślił czy pomyślał że to TYLKO stres. Z uczuciem ;) Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-3 tyś razy :P ...bo nie mów że to to samo co 2-3 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czuciem :-) ale jak sprawdzić czy ona tego chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie!! Dobry temat, musze ci napisac, ze kiedy mialem 20 ona 34 i bylo z***biscie! Widziala ze sie nia interesowalem ,na poczatku ja to bawilo,ale potem to juz jak w najlepszym zyciowym p****lu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie nie wiem czego kobieta oczekuje ? stres to jest z mojej strony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( gość 7.20. to ja ) Jak sprawdzić ? Żartujesz ? Przecież nie sypia się ( dobre określenie chociaż przewrotne - mało snu :) ) z kimś ot tak... Czy chodzicie już na randki ;) tak wiem to staromodne ale to lubię. Poza tym jestem zdania że gdyby MAŁŻONKOWIE również chodzili od czasu do czasu na randki byłoby mniej problemów. Przyjdzie czas...będziesz wiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego oczekuje??? Napewno nie jakiegos gamonia tylko powaznego faceta, reszta nabije sie sama:) hehe. One tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałeś 20 a ona 34 to najzwyklej ona cię przeleciał niejednokrotnie. Która kobieta 34 letnia chciała by głupiego 20 latka do czegoś innego jak nie do ************ głupi napalony to będzie pchał w każdą dziurę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja pacze? 30-letni facet to wapniak, 40-letni dziad... a kobiety 30-40 to sama słodycz, lepsza od 20 i na dodatek kulturalna Stare, zgorzkniałe i chamskie :D nikt nie chce tego ****** i dlatego tak się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeleciała niejednokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jak się zabrać do seksu z kobietą po 30 tce ?? nigdy tego nie robiłem. xxxx Najpierw to się chłopczyku umyj , bo brudasa żadna do łóżka nie wpuści :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe moze i mnie przelatywala ale zawsze byla zadowolona :) i bez obrazania do kolesia bo z kad wiesz ze on sie nie myje?? Chyba czas sie zalogowac ??? Co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pierwszy a ja zaraz za tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( gość 7.20. to ja ) Czego oczekuje kobieta ? Tego samego co mężczyzna :) To że się spotykacie ma Wam sprawiać radość i przyjemność. Lubicie ze sobą rozmawiać. Czeka się z niecierpliwością na kolejne spotkanie. A dotyk...ale to już zupełnie inna historia ;) A w sytuacji intymnej czego oczekuje...? Nie może się czuć zagrożona ;) A reszta to improwizacja Naprawdę Poczytaj w necie co nam kobietom sprawia przyjemność Ja tak zrobiłam. A poza tym pomyślałam że będę całować Go i dotykać tak żeby i mnie i Jemu było dobrze. Nie narzeka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co lajdaki logujemy sie bo jak juz napisalem dobry temat a za duzo tu juz gosci a wyczulem jakas kobiecine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie jedno ? każdy z was jest doświadczony a nie potrafi nic powiedzieć sensownego. Ty zapewne z przyzwyczajenia się nie myjesz tylko od razu jedziesz perfekcyjną panią do seksu, a plemniki odskakują na 2 metry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haaa! A widzisz autorze wyczulem tu plec przeciwna:)!!! Nie moze chyba spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( gość 7.20. to ja ) Tak nie może spać ;) Mam małe kłopoty ze snem a dodatkowo tęsknię za Nim gdyż był wyjechał ;). Temat niezły a nietrafne chamskie komentarze po prostu trzeba omijać i tyle. Autorze powiedz ;) chodzicie na te randki czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz gosciowo z 7 20 cos narobila??? Wystraszylas faceta i uciekl,babo jedna:) A ile ty masz lat :)@):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ten co mial kiedys 20 to dzisiaj juz 35 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo trzeba omijac. Autora chyba juz niema a ja z gowniarami:) tracil czasu nie bede :) Kawa:)!!! Rozpuszczalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×