Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym jest MLM

Polecane posty

Gość gość
Juz pomyslalem. MLM to zadne oszustwo. Teraz ty pomysl nad tymi bredniamy ktore tutaj wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze pomyslalem. Nie widze w MLM zadnego oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz już tak bardzo wyprany mózg, że nie odróżniasz fikcji od rzeczywistości :) To bardzo niedobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camilolo, nauczyłes sie juz pisac rzeczywistosc przez rz? hahahahaha. to dobrze hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty tępy ciulu wiesz jak już napisać "Zwierzentom"? hehehehe Czy może nauka jednak poszła w las? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo wez sie za jakas robote a nie trollujesz na forum załosna kupo gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa g****a hahahahahaha dobre el camillo ty nawet nie wiesz z kim rozmawiasz a co? zwierzętom piszesz zwierzętą? hahahahaha czemu mnie to nie dziwi głupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, z upośledzonym żebrakiem z MLM :P Tak ciemna istoto, rozumiem, że wszędzie piszesz zwierzENtom :D Wracaj do szkoły nieuku z mlm :P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el cmaillo skonczyly ci sie pomysly to teraz czepiasz sie błedów w pisowni ? ale ty jestes zalosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ El camillo wez sie za jakas robote a nie trollujesz na forum załosna kupo gowna @ @ @ Znalazła się bezrobotna mlm-owska sraczka :P Lubisz gowna dewiancie seksualny? W końcu w MLM wszyscy są porąbani :) Pewnie w waszym FM-ku są dostępne perfumy o zapachu gowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie dziwi mnie fakt, że wspierasz tego po.j.e.b.a. W końcu to taki sam złodziej jak i ty :) Może lepiej jego byś przecwelił? Użylibyście wazelinki z FM Group i już byłyby punkciki na mercedesa z komisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ale po co mamy uswiadamiac jakiegos tam el srylo? a niech sobie zyje tym swoim trollowaniem, przynajmniej tyle jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mongolski wieśniaku, sam sobie zaprzeczasz ;) Wcześniej twój wierny giermek usiłował lansować teorię, że nikt mnie tu nie słucha. Skoro żadne z forumowiczów Kafeterii nie bierze na poważnie mojego zdanie, to dlaczego nie chcą wstąpić do tej waszej piramidy finansowej? No właśnie, mlm-owskie głupki znowu padły ofiarą własnego błazeństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie byłoby to fajne :) A już tym bardziej z taką obleśną ruską świnią :) Trafiłeś pod zły adres mongolski capie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camollo ty serio jestes deklem:D niby gadasz z sensem ale mozg to ty masz na poziomie gimbazy:D zero samodzielnego myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah dobre :D za to mlmki głupie mają samodzielne myslenie :D powtarzają to co im ktoś "bogaty" powie :D hahah tępy po.je.b :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ El Camollo ty serio jestes deklem :) niby gadasz z sensem ale mozg to ty masz na poziomie gimbazy :) zero samodzielnego myślenia... @ @ @ Toś do.je'bal jak Legia Celticowi :D A na jakim poziomie może być goguś, który uważa że kieszonkowe zarobione na kosmetykach uczynią go milionerem? Ja tylko ustosunkowuje się do spamu tych trolli. A że oni są na bardzo niskim poziomie, to ja też staram się go zbytnio nie zawyżać, żeby ich nie zamęczyć :) Jeśli tego nie rozumiesz, to chyba jesteś takim samym tępakiem jak oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ hej, ale po co mamy uswiadamiac jakiegos tam el srylo? a niech sobie zyje tym swoim trollowaniem, przynajmniej tyle jego. @ @ @ Bo niby w czym ty byś mógł mnie uświadomić tępy marketingowcu pedałowcu? Masz sieczkę zamiast mózgu, więc niczego konkretnego nie mógłbym się od ciebie dowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×