Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym jest MLM

Polecane posty

Marketingowcu ciulowcu, zdanie rozpoczyna się od WIELKIEJ LITERY ty niedouczony ćwoku :) Wróć do szkoły śmierdzący nierobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@suplementy_bydgoszcz_pl: . . Jeśli to gowno w ogóle można nazwać "pracą" to jest to praca cholernie nierentowna. Żeby cokolwiek zarobić, to trzeba się mocno nabiegać. Tak więc te wszystkie opowiastki mlm-ków o nienormowanym czasie pracy można sobie wsadzić między bajki ;) Taki mlm-ek może sobie mówić, że pracuje ile chce, ale jeśli nikogo nie wciągnie do tego "byznesu" to NIC NIE MA. Pozostaje mu jedynie zgrywanie wielkiego biznesmena, który wydostał się ze szpon etatowych wyzyskiwaczy :) huurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty el camillo zazdroscisz ze inni cos robia a ty nie robisz nic i nic nie masz ? jestes nieudacznikiem i zeby poczuc sie lepiej to wyzywasz ludzi na forum. hahahahah zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam wam czego zazdrościć. Takiego bezwstydnego żebractwa :D Tak, według mlm-owskich mędrców jestem nieudacznikiem, bo mam wykształcenie, w miarę dobrą pracę, którą lubię i znajomych, z którymi mogę zawsze pogadać w wolnych chwilach. Pewnie bym ich stracił, gdyby zaczął bawić się w te pseudo biznesiki ;) A wy mlm-ki co takiego macie? Katalogi z perfumami, które wciskacie ludziom na każdym kroku no i perspektywę z mercedesem w garażu :D Dalej żyjcie iluzją. Bawcie się dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty el camillo juz dawno rozum straciles. Widac po twoich chorych komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el zapowietrzone imbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się zapowietrzyłeś. A nawet zachłysnąłeś tym mlm-owskim szajsem, durny akwizytorku z wypranym mózgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejny inteligentny komentarz od el camillo. Dziekujemy ze podzieliles sie z nami swoja wiedzą. I znowu durny akwizytorek, wyprany mozg. Zapomniales jeszcze dodac debil, żebrak i nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el, bambo...zapamietało z podstawówki, że zdanie rozpoczynamy wielką literą, ale ze "zeczywiscie" piszemy przez rz i " nie prawda" razem, tego już bambo nie wie....hahahaha cześć bambo! przyszłam tu sobie pryknac, jak już wiesz i poza tym jeszcze sobie sikne. to do następnego, bambo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. bambo musi miec cisnienie od szefostwa na etacie i konkurencja wyprzedza, dlatego szuka ujscia dla swojej żółci. chyba czas, zeby zrozumiec bambo, nie wstydz sie. tu, na baskim forum mozesz napisac o wszystkim. wiem, ze ci nie idzie, ale tu nie musisz udawac. wyjdz z cienia. nie chowaj sie juz dłuzej za ta agresja w stosunku do ludzi sukcesu. co z tego masz? no, g...o. lubisz sie nuzac w g...e, które sam zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ty to lubisz, mlm-owski wieprzu, akwizycyjny dewiancie :P Tarzasz się w g*****e, bo to dla ciebie są kosmetyki @ @ @ musi miec cisnienie od szefostwa na etacie i konkurencja wyprzedza, dlatego szuka ujscia dla swojej żółci. @ @ @ I znowu pokazujesz, że nie masz pojęcia o czym piszesz tłusta świnio ;) Tam nie ma żadnej konkurencji. Każdy wykonuje swoja pracę. Nie ma żadnych wyścigów szczurów, jak tępe mlm-ki które spinają duupy, żeby jak najwięcej wyżebrać :D Widać, że nigdy nie pokalałeś się uczciwą pracą, durny świniaku i dlatego tak pieprzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el, bambo...zapamietało z podstawówki, że zdanie rozpoczynamy wielką literą, ale ze "zeczywiscie" piszemy przez rz i " nie prawda" razem, tego już bambo nie wie....hahahaha@ @ @ A ty wieprzu chyba jeszcze nie ukończyłeś tej podstawówki, bo nadal nie wiesz jak się pisze "siwiecie" czy "wirzyć" :D Tępy ciul jesteś i do tego upośledzony. Żal mi twojej rodziny, bo pewnie wstydzą się, że mają w domu takiego śmierdzącego nieroba ;) - - - @ @ @ cześć bambo! przyszłam tu sobie pryknac, jak już wiesz i poza tym jeszcze sobie sikne. @@ @ To super wieprzu, i jeszcze nasraj sobie na ryj :P Będziesz miał swoje kosmetyki z FM-u, coś wspaniałego dla durnego wieprza z mlm :P Wysmaruj się tym gowienkiem i będzie mlm-owski dewiancik w pełnej krasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ I kolejny inteligentny komentarz od el camillo. Dziekujemy ze podzieliles sie z nami swoja wiedzą. I znowu durny akwizytorek, wyprany mozg. Zapomniales jeszcze dodac debil, żebrak i nieudacznik. @ @ @ Po co, przecież wiesz dobrze kim jesteś ;) Mogę napisać, że jesteś debilem i żebrakiem ale przecież sam to wiesz najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo debillo ale ty na tym anonimowym forum mozesz pisac co chcesz. Co mnie to obchodzi leszczu. Wyzywaj ile chcesz, wisi mi to frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz pajacu, że ja choć trochę przejmuję się tymi twoimi pyskówkami? Wypchaj się głąbie, nie pochlebiaj sobie ;) Ja tu wchodzę dla rozrywki i mam niezły ubaw z mlm-owskich akwizytorków, czyli m. in. ciebie deklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el debilu, mnie tez wisi. smieszny taki jestes, ze sobie tu przyszłam na ciebie popatrzec. hehehehehe, ale wieczor przyjemnie sobie spedzasz, haha. to co? praca bez stresu, a ty tu taki wsciekły, jak dzika wsza? el bambo, wez sobie tabletke, te na sex, moze ci na łeb dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo fajna masz ta rozrywke. Bardzo na poziomie. hahaha Zalosny jestes. Juz nie chce wiedziec jak wygladaja inne twoje rozrywki bo pewnie umarlbym ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno umrzesz, gdy wreszcie zrozumiesz jak wielkim debilem jesteś i jak głupie są teksty które tu wypisujesz :) Ale na razie działa na ciebie jeszcze pranie mózgu, które zaserwowały ci mlm-ki podczas sekciarskiego spotkania w kawiarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el debilu, mnie tez wisi. smieszny taki jestes, ze sobie tu przyszłam na ciebie popatrzec. hehehehehe, ale wieczor przyjemnie sobie spedzasz, haha. to co? praca bez stresu, a ty tu taki wsciekły, jak dzika wsza? el bambo, wez sobie tabletke, te na sex, moze ci na łeb dobrze zrobi @ @ @ Nie wieprzu, nie potrzebuję tych tabletek :) Ale ty pewnie tak a poza tym sprzedaje twój mlm-owski koleżka, to może taniej będzie ;) Pokochacie się razem i jeszcze wazelinka z FM :P Śmierdzący wieprzu, jest niedziela więc nie pracuję. Ale co tym możesz o tym wiedzieć nierobie, przecież wciskasz ludziom te szajsy na okrągło, bo jak nic nie wyżebrzesz to nie masz ani grosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo to ty masz wyprany mozg, tylko tego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, akwizytorek z wypranym mózgiem próbuje mi wmówić, że ja też mam wyprany mózg :) Prawie w to uwierzyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ty el camillo juz dawno rozum straciles. Widac po twoich chorych komentarzach. @ @ @ A co można powiedzieć o tobie dewiancie? Swój rozum straciłeś na szkoleniu w kawiarni, gdzie wyprali ci mózg i uczynili mlm-owskim zombie, które każdego próbuje zwerbować do tej piramidy finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz sie juz tępaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzisz trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest ciekawy opis działalności Amwaya - protoplasty FM Group. www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorcy_biznesmeni/nie-polecam/mlm-oszustwo,1476808 To tak na wypadek, gdyby jakiś tępy akwizytorek jeszcze twierdził, że MLM to nie jest piramida finansowa ani oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry El Camillo :) Widzę, że dzielnie prowadzisz codzienną krucjatę przeciwko oszustom z piramid finansowych. Ale weź pod uwagę taką zwyczajną prawidłowość, że niektórzy nie chcą uczyć się na cudzych błędach i sami muszą się na własnym tyłku [ i kieszeni] przekonać w co wdepnęli. O tym, że w zwykłe goowno przekonają się gdy zaczyna porządnie śmierdzieć. Jest takie stare przysłowie czy raczej powiedzenie, które tu przytoczę dla określenia sytuacji : " Jak ratować takie jagnie, które samo zguby pragnie?" :D:D:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM oszustwo ? Niby w jaki sposob. Widac jacy z was znawcy tematu. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×