Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minionekmaly

Praca w Żabce we Wrocławiu

Polecane posty

Gość minionekmaly

Witam! Jest na tym forum ktoś z Wrocławia kto pracował, pracuje lub będzie pracował w żabce? Interesuje mnie czy ktoś z pracowników dostał od swojego ajenta normalną umowę o pracę czy pracuje non stop na zleceniówce. Wiem że praca jest ciężka i się z********a ale stoi za kasą pachnie, pracowałam już tak i tonie raz, ciężkiej pracy się nie boję. Zależy mi najbardziej na uczciwym zatrudnieniu. Umowa zlecenie to dla mnie żadna umowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrugio12
ja pracowalem w zabce w warszawie fajne miejsce jak lubisz splacac czyjes dlugi na zalozenie marki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem jak moja znajoma robiła to tylko na zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz roboty??? a byłaś na mają pod przejściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minionekmaly
Wybacz gościu z godz. 07:23:49 a nie napisz dokładnie o co ci chodzi bo nie idzie zrozumieć tego co napisałeś. i tak szukam pracy ale cenię swój czas i swoje umiejętności wiec że tak napiszę - przebieram w ofertach, byłam już na kilkunastu rożnych rozmowach i jak na razie wszędzie odmówiłam ponieważ ani rodzaj umowy ani wynagrodzenie nie było adekwatne do obowiązku jakie miałam wykonywać. stażu pracy mam ponad 15 lat, wiem może dlatego poszłam po rozum do głowy i nie łapię się każdej rzucanej mi pod nos oferty. O Żabkę się pytam ponieważ mam okazje pracować w sklepie w mojej dzielnicy, wiem że większości kasjerów zarabia niecałe 5zł. na rękę, ja utargowałam sobie znacznie więcej, jedynie co mnie dalej powstrzymuje przed powiedzeniem TAK to rodzaj zatrudnienia....zastanawiam się czy jak się jednak zdecyduję to czy mój przyszły szef dotrzyma słowa i po 3 miesiącach da mi normalną umowę czy raczej mi podziękuje albo będzie kręcił..... Wolałabym jednak nie marnować swojego czasu dla kogoś takiego. Ajent niby wydaje się być konkretny, uczciwy etc. ale wiadomo że inaczej to wygląda na rozmowie a inaczej w rzeczywistości. Ogólnie zawsze mogę te 3miesiące potraktować jak nowe doświadczenie, przygodę etc. chodź nie ukrywam że wolałabym bardziej zahaczyć się gdzieś na dłużej. Po prostu jak chyba większość ludzi w moim wieku szukam stabilizacji. Znalazłam sporo negatywnych opinii o pracy w tej sieci zarówno od strony pracowników jak i samych ajentów ale są tez i dobre opinie. Stąd ten wątek i moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbadur
Wiele zależy tez od ajenta, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,256587 masz kilka przykładów zarobków w żabce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×