Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tolas

Zabawne sytuacje łóżkowe

Polecane posty

Gość Tolas

Temat w którym można by wypisywać zabawne doświadczenia związane z naszym życiem erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynaj więc od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolas
Moja dziewczyna chciała spełnić moją zachciankę i połknąć spermę po wytrysku. W internecie wyczytała, że najlepszym sposobem jest aby wzięła penisa jak najgłębiej do ust i szybko połknęła, albo do gardła i nawet nie będzie musiała przełykać. Nie wiem dlaczego, ale gdy doszedłem sperma nie trysnęła jej bezpośrednio do gardła ale znaczna jej część wytrysnęła jej nosem, reszta była w ustach. Wówczas nie było mi do śmiechu, ale teraz ilekroć sobie o tym przypomnę uśmiech rysuje się na mojej twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam historię związaną z wytryskiem. Kochałam się z moim narzeczonym, nie miał na sobie gumki, gdy powiedział, że dochodzi szybko z niego zeskoczyłam, chwaciłam za penisa, chciałam jakby go zasłonić by złapać tryskającą spermę. Nie udało mi się to jednak, za szybko trysnął, przechyliłam penisa w stronę jego brzucha, przez co tryskająca sperma trafiła w jego twarz. Nie mogłam powstrzymać się od śmiechu widząc jak się krzywi, on jednak nie był specjalnie zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wypadków z kłopotliwą spermą przypomniałam sobie taką sytuację - nocowaliśmy u znajomych. tacy bardzo porządni, a mojego faceta naszło i się do mnie dobierał. Lubię takie nietypowe sytuacje, troszke udawałam że nie chcę bo nie wypada ale w gruncie rzeczy ochotnie wypinałam pupcię do łyżeczkowej akcji. Miał uważać bez finału ale pomimo, że nie było energicznych ruchów, bardzo się nakręciliśmy przy tym długim i spokojnym ale głębokim i bardzo starannie poprawianym zespoleniu. W końcu poczułam że zbliża się wytrysk. Niewiele myśląc nakierowałam jego armatę na pupkę, lekko się wsunął i zrobił mi cudowny gorący jakby zastrzyk. Pierwszy raz takie coś zrobiliśmy, on zaskoczony i rozbawiony a dla mnie było to całkiem przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.21, nie rozumiem? Wlozylas go sobie do o***tu gdzie doszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jedne straszne wspomnienie :D byliśmy ze znajomymi na wakacjach. wróciliśmy z plaży do hotelu, wszyscy poszliśmy się umyć i później mieliśmy iść coś zjeść. weszłam z mężem pod prysznic*****eściliśmy się, nie mieliśmy pojęcia, że moja siostra weszła do naszego pokoju bo nie zamknęliśmy drzwi. ona wyszła na balkon się rozejrzeć więc gdy wyszliśmy spod prysznica nie zdawaliśmy sobie sprawy, że ona jest u nas. mąż zamknął drzwi do pokoju i zaczęliśmy się całować i pieścić na łóżku, zupełnie nago. trwało to dobre dwadzieścia minut, później zaczęliśmy się szykować do wyjścia na obiad, dopiero gdy mój mąż był gotów wyszedł na balkon gdzie spotkał moją siostrę. ja wciąż okupowałam łazienkę. usłyszałam pukanie do naszych drzwi, które otworzył mąż, była to reszta naszych znajomych. niczego nieświadoma poszłam z nimi na obiad. dopiero wieczorem mąż powiedział o tym, że moja siostra cały ten czas musiała być na balkonie oraz, że udawał wówczas, że nic się nie stało. moja siostra wygadała mi się o tym dopiero kilka tygodni po powrocie z wakacji, że stała na balkonie i nie wiedziała co ma ze sobą zrobić, starała się wiec ukryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×