Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilya25

Powiększanie pośladków tłuszczem w Warszawie

Polecane posty

Gość emilya25

Polećcie kogoś kto robi powiększanie pośladków tłuszczem w Warszawie albo bardzo blisko Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka111
właśnie ja też jestem zainteresowana tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? z choinki się urwałaś? teraz w chirurgii plastycznej wszystko jeat możliwe. a tłuszczem powiększą Ci albo wymodelują już całe ciało podobno, od twarzy, przez piersi do pośladków i to z fajnymi efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankapisanka2
Jak dobrze pamiętam to na Polsat Cafe były takie metamorfozy - chyba Fabryka Piękna sie to nazywało, to jakaś lekarka - chirurg plastyczny- tam robiła takie rzeczy- na pewno wstrzykiwała tłuszcz w twarz - to pamiętam - tylko nazwiska lekarki nie kojarzę, może sobie poszukajcie w necie, pewnie gdzieś to można jeszcze znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chodzi o dr Monike Grzesiak , faktycznie zajmuje sie "tłuszczem" i ponoć jest w tym dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisze wogóle tu ktoś kto gdziekolwiek miał wstrzykiwany ten tłuszcz? i jak ak taki zabieg wygląda i na ile utrzymuje się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam artykuł o przeszczepie tłuszczu pod oczy żeby zlikwidować cienie i to robi ta drGrzesiak co piszecie tu na kafeterii jest gdzieś taki artykuł o pośladkach nic nie wiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Osobiście korzystałam z pomocy dr Boligłowy z Krakowa w tym temacie - pośladki mam o wiele ładniejsze, a efekt utrzymuje się całkiem długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Ja robiłam podobny zabieg również w Krakowie, z tym że u dr Pabianczyka. Efekty bardzo ładne i bardzo cieszę się że się zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×