Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocia i psia mama

JAK ZAPRZYJAZNIC PSA Z KOTEM?????

Polecane posty

Gość kocia i psia mama

kocia i psia mama prosze o porady jak przyzwyczaic koty do psa. wzielismy 8 etnia sunie ze schroniska na marmurowej w lodzi, jest z nami od kilku dni. poki co mieszka w jednym pokoju a wdrugim wiekszym sa 4 kotki. podczas wizyty u weterynarza byl w klatce kot i psinka obwachala go ale nie wykazala agresji. poki co siedzi grzecznie w pokoju i nie weszy pod drzwiami mimo ze wiem ze za sciana sa koty. koty sa tez niby zrelaksowane ale gdy otwieram drzwi i widza psinke troche sie jeza i uciekaja pod stol. kontaktu bezposredniego poki co nie bylo, staram sie poki co wolno zaczynac z ich "przyjaznia". kto ma doswiadczenie i cos doradzi? dziekuje!!!! Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cholerę Ci tyle zwierząt w domu? Może lepiej załóż rodzinę zamiast bawić się w domowe schronisko dla zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś straszna idiotką , co masz w głowie ? jak można przyprowadzic dorosłego psa ze schroniska do domu w którym są koty ? mysl poj***e męczysz tylko zwierzęta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musza sie przyzwyczaic do swojej obecnosci.ja mam dwa pieski i jednego kota i tak sie lubia i przytulaja sie i czesto kotek lize po grzbiecie pieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×