Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy pierwszy okres po porodzie przy kp?

Polecane posty

Gość gość

Drogie panie, czy mozecie mi powiedziec jak to u was wygladalo? Ja z niecierpliwosvia czekam na okres a tu nic. Od 2 miesiecy mam wrazenie ze mnie rozsadza tak jak przed okresem. Wiem ze poczulabym sie duzo lepiej fizycznie gdy by juz przyszedl a tu nic. Moj synek ma juz 6 miesiecy i karmie tylko i wylacznie piersia. Probuje my rozszerzac diete ale nie sa to jakies znaczne ilosci ktore moglyby zastapic posilek wiec piers jest wciaz glownym zrodlem pozywienia mojego dziecka. Czy jest jakis sposob na przyspieszenie miesiaczki przy kp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie 14 miesięcy i jeszcze nie mam okresu. Raczej nie przyspieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam2014
czyli kochacie się bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabezpieczamy sie, nie jestem az taka ryzykantka wiec ciaza jest wykluczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie niedługo dostaniesz, nie ma na to zasady...ja karmiłam tylko i wyłącznie piersią i dostałam już 2,5 miesiąca po porodzie, mój gin twierdził że to niemożliwe, a jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam jakos 4 tyg po porodzie.wtedy młody zaczynal przesypiać już prawie cala noc.a karmiłam piersią jeszcze 2 l i 2m.wszystko zal co ile karmisz.jesli jest to co 2 h w miare,,to okres nie nadchodzi szybko.jesli jak ja omijasz nocne karmienie może nadejsc jak u mnie w 4 tyg życia maluszka.nie wiem dlaczego tęsknisz za okresem,,,ja wolałam bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do końca tak jest, ja karmiłam często (czasem i co godzinę, najczęściej max. 2 h) ale czasowo krótko po kilka minut i okres dostałam już po 2,5 miesiącach, w nocy karmiłam ok. 2 razy...to wszystko kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostałam jak skonczylam karmic czyli po 7 czy 8 miesiacach od porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nasuwa się myśl,ze każdy indywidualnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 miesiącach, podobno szybko, a karmię nadal już 5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ja dostałam jakos 4 tyg po porodzie.wtedy młody zaczynal przesypiać już prawie cala noc.a karmiłam piersią jeszcze 2 l i 2m.wszystko zal co ile karmisz.jesli jest to co 2 h w miare,,to okres nie nadchodzi szybko.jesli jak ja omijasz nocne karmienie może nadejsc jak u mnie w 4 tyg życia maluszka.nie wiem dlaczego tęsknisz za okresem,,,ja wolałam bez.. " Ja się również z tym nie zgodzę. Karmiłam często i regularnie, bo mały miał żółtaczkę. Ciągnął też długo. Okres dostałam po 3 miesiącach i mam regularnie. Karmię pół roku tylko piersią pomijając rozszerzanie diety. Ale ja akurat wolałabym nie dostać. Natomiast nie wiem, czy odczucia jakie masz (domyślam się że są to objawy PMS) związane są z tym, że nie miesiączkujesz. Może to westia zmian hormonalnych jeszcze po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×