Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta337

Krem do cery dojrzałej który działa

Polecane posty

Gość Marta337

Szukam jakiegos dobrego kremu prosze o nazwe jakiegos dobrego kremu najlepiej przetestowanego na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seetka
Może to zabrzmi śmiesznie, bo składnik nie jest popularny, ale ja używam kremu z wyciągiem ze śluzu ślimaka Exclisive Cosmetics i jestem nim zachwycona, bo drobne zmarszczki zniknęły, a cała cera jest jędrniejsza. Krem jest co prawda 40+, a ja mam 35, ale na spokojnie można go używać i polecam. Do niego stosuję maseczki też z serii Exclusive Cosmetics Spa dla twarzy, z kwasem hialuronowym i to jest moja kompleksowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa. Ale dodam, że moje zmarszczki nie były duże i głębokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta337
Jest do kupienia w drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który działa NA CO i w jakim zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta337
Działający na ujędrnienie skóry i moze troche rozświetli cere., nawilży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy z wit. C (5-10%) i niacynamidem, np. Biochemia Urody, ROC plus coś z retinoidami i kwasami (Biochemia Urody, Neostrata, Avene ystheal...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonik z pietruszki - zalać posiekaną natkę szklanką wody, odstawić po kilku g. przecedzić i do lodówki. - oleje - lniany, kokosowy, ryżowy - co komu posłuży - sól fizjologiczna, zielona herbata do przemywania twarzy jak najmniej parabenów, a one są w gotowych kremach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie z tymi parabenami... one wcale nie szkodzą tak, jak to się demonizuje, a ich wykluczanie skutkuje tym, że do kremów są dodawane o wiele bardziej niebezpieczne (np. bardzo alergizujące) konserwanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ummm... parabeny to właśnie konserwanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie o to chodzi, że to konserwanty, i że przez tą nagonkę są zastępowane dużo nieraz gorszymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie parabeny to jedne z lepiej poznanych i przebadanych konserwantów. Najmniej szkodliwy jest butylo ... i metylo... Dla mnie najorsza opcja to jak widzę na opakowaniu 7 różnych parabenów. A odnośnie najlepszego kremu do krem z krzemem - thalgo silicium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powodu problemów ze skóra twarzy musiałam zrezygnować z kremów. Prze pierwsze 2 miesiące czułam sie z tym fatalnie - skóra była sucha i ściągnięta. Teraz chyba sie przyzwyczaiła - nie używam ŻADNEGO kremu, cerę i twarz mam w lepszym stanie niż kiedykolwiek w życiu. Chyba sama sie nawilża, a drobniejsze zmarszczki poszły precz :) Mam 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz zmarszczek, bo wzrok Ci się pogorszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seetka
Marta, kremy Exclusive są do kupienia w sieciach różnych drogerii oraz w Carrefoure i Realu, albo na stronie producenta jak lubisz zakupy przez net. Ja też widziałam je raz w aptece. A te maseczki Exclusive Spa są na bank w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie stosuje zadnych kremow, nigdy nie stosowalam. kremy rozleniwiaja skore i ona sama przestaje pracowac i wydzielac swoje wlasne olejki, ktore dzialaja odmladzajaco. mam 43 lata i skore mam w lepszym stanie niz niejedna trzydziestka - potwierdzone u dermatolog estetycznej, do ktorej poszlam 1 raz wypelnic policzki, z oplakanym skutkiem zreszta. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa kremów nie stosuje ale wypełnia policzki, śmiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co takiego? nie wypelniam systematycznie, tylko raz poszlam, ale nie jestem zadowolona. dodam jeszcze. ze olej lniany lub oliwa z oliwek + owoce z witamina C to u mnie obowiazkowe dzienne "dania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden nie dziła zrób botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta337
Dziękuję za wypowiedzi. Zastanawiam sie czy kremy z retinolem i kwasami mozna stosować o tej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wbrew obiegowej opinii, oczywiście stosując filtry. Zresztą jak chcesz spowalniać starzenie to przecież i tak krem z filtrem 50+ jest obowiązkowy, bo to podstawa ochrony młodości skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta337
Masz moze jakis sprawdzony? W zeszłym roku stosowałam Pharmaceris ale pod makijaz nie zdawał egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy Toucher Sec bezapelacyjnie, nałożony ilości rekomendowanej wchłania się absolutnie do matu i niemal nie bieli :) Tu masz nad nim więcej zachwytów: www.laboratoriumurody.pl/forum/vichy-capital-soleil-matujaca-emulsja-do-twarzy-spf-50,t12408.html www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babydream Rossman filtr 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleria44
Najlepszymi kremami dla kobiet dojrzałych są kremy z matisa(nie wiem czy dostępne w Polsce).Ale musicie pamietać że po odstawieniu kremu cera znowu będzie jaka była:-) Ja od lat łykam tabletki kolagenowe ,w tej chwili pure collagen z firmy noble medica ./Są tanie ,w 100% z naturalnego kolagenu z ryb morskich i z vit c .Nie mam nowych zmarszczek stare mi się slyciły a cera jest promienna ładnie nawilżona i bez oznak zmęczenia.Spróbujcie same bo warto Taniej do kupienia na allegro kosmetyki_ck :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kremy z retinolem firmy Arkana. Można je kupić w salonach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wprost uwielbiam nową serię z eveline - exclusive snake. No jest fantastyczna po prostu! A krem pod oczy to złoto 🙂 tym bardziej za taką przystępną cene warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dla mnie te kremy owszem pachną ładnie, dobrze się prezentują na półce, ale...nie działają. Wolę raz na jakiś czas pójść do La Guel na rewitalizację i faktycznie zobaczyc efekt, niż wydawać krocie na kremy, kremiki, które nic nie dają, poza natłuszczeniem skóry. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempera

Też jestem zdania, że szkoda czasu na kremy. Wystarczy jeden dobry do nawilżania skóry, a resztę roboty zrobi wizyta w dobrym gabinecie. Ważne, żeby miejsce było sprawdzone, a personel wykonywał zabiegi renomowanymi, bezpiecznymi preparatami, jak np. Restylane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

W zasadzie jeden, który działa i który znam to luksusowy krem przeciwzmarszczkowy 40+ dzien/noc od Bielendy z serii camellia oil. Zawiera olej kameliowy i ceramidy, które spowalniają proces starzenia się skóry. Krem faktycznie odżywia i odmładza skórę twarzy. NIe kosztuje też wiele, więc warto go po prostu przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane najważniejszy jest tutaj nasz styl zycia a nie to jakich kosmetykow używamy. Wiadomo, ze kosmetyki również mają znaczenie, ale wazniejsze jest tutaj

odpowiednie wysypianie sie

zdrowa dieta oraz picie duże ilości wody

jak również ograniczanie stresu (stres powoduje wydzielanie się kortyzolu, który negatywnie wpływa na kolagen w skórze).

Jeśli chodzi o sama pielęgnację, polecam tę stronę: https://selectbeauty.pl/blog/jak-dbac-o-cere-dojrzala-6-zasad-pielegnacji/ Na stronie jest opisane co jest tutaj ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×