Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roksannna

Ryż,tuńczyk i co jeszcze do sałatki ?

Polecane posty

Gość roksannna

Chcę zrobić dobrą i sycącą sałatkę na kolację,co mogę jeszcze dodać do tych składników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dodala jajko i natke pietruszki oraz kukurydzę i majonez , albo zrób tuńczyka z makaronem i kukurydzą, groszkiem, czerwona fasola, papryką koperkiem i majonezem polecam smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
wszystko pasuje. wlasnie jem salatke z tunczyka :) w zaleznosci co mam uzywam takich skladnikow: kukurydza salata pomidor ogorek swiezy lub konserwowy lub kiszony burak szczypiorek jajko rzodkiewka czerwona fasola papryka do tego majonez wymieszany z jogurtem, ewentualnie z czosnkiem nie dodaje ani makaronu, ani ryzu. jest sama w sobie sycaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie taką: Tuńczyk Ananas z puszki Ser żółty pokrojony z kostkę Ryż Kukurydzą Majonez kielecki(z innym sałatka nie jest tak smaczna) Sól i pieprz. Wychodzi wyśmienita:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryz, tunczyk, kielki, jajka, ogorek (konserwowy badz kiszony), kukurydza. Przyprawic i wymieszac z majonezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do sałatek kupuje jeszcze w polo markecie szynke zapiekaną i kroje w kosteczke, a pozniej dorzucam do całosci. mozna tak samo zrobic jeszcze z serem zółtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaAutorka
Jak wyżej-jeszcze gotowane jajka,ogórek konserwowy w kostkę,groszek,kukurydza,majonez,sól i pieprz-smacznego :-) Jest pycha także mięsożernym mężczyznom smakuje ;-) Możesz również dogotować jakieś frankfuterki lub kabanosa i podać na talerzyku obok sałatki i wtedy jest full wypas ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*****o spamerska od góóówno srajetu, przestań reklamować tę budę! tam szajs sprzedają a nie jedzenie!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×