Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet nie robi mi minetki pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja się nie wypowiem, bo lizanko to podstawa, lepsze niż sam seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zawsze masz ochote? co by cie zniechecilo, odrzucalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lizać mogę godzinami, zawsze mam na to ochotę :) a co by mnie zniechęciło, jakby kobieta mi się nie podobała lub była zaniedbana, to bym tego nie zrobił. A jak jest miła i czyściutka, to zawsze chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zarost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaryta
Może go tego nie nauczyłaś??? Dobra minetka jest lepsza niż byle jaki sex.. Lubisz lizanko to napisz a wyliże ci cipkę tak , że tego nie przezywałaś nawet w marzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co złego jest we włoskach? Jak ktoś lubi kobiety, lubi sprawiać im przyjemność, to zarost nie jest żadnym problemem ;) tylko trzeba to lubić po prostu i robić to z pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie wypieszczę spragnioną dziewczynę :) ale w grę wchodzi tylko minetka, bo jestem w związku i moja dziewczyna nie akceptuje tego typu pieszczot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkladacie język do pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile moge tyle wkdladam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że tak, wylizywanie soczków z wewnątrz jest najfajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na sama mysl i lizaniu slinka leci i fiutek staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie aczkolwiek bylem kiedys z jedna taka co dwie min po kapieli jej tak dawalo ze przy kazdej probie zaczelo mnie naciagac..a ona jeszcze twierdzila ze to zapach intymny bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to byl jej zapach czy chorowala na cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim czasie wasze kobiety dochodzily do orgazmu przez lizanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to roznie :) jak byly akcje "na czas", typu wyliz mnie zanim wyjde na zajecia to byly niezle speedy nawet i 2-3 minutowe jak sie w lechtaczne wessalem, a tak to lubie sie bawic lizaniem, zmieniac tempa, wycofywac sie, tak aby kobieta sama w koncu chciala mnie za wlosy zlapac i wsadzic mocno miedzy nogi :) a jak jestem blisko z partnerka to tyleczek ma sie rozumiec tez do wylizania, rowniez w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej pozycji lubicie to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej pozycji, najlepiej jak kobieta siada cipką na ustach, albo wypina tyłeczek i wtedy ma się dostęp do obu dziurek, no i ten widok :) ale w sumie w każdej pozycji jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrajaa
Moj tez robi mi lizanko od święta;( a lodziki to codziennie ma, czasami nawet po kilka razy. Twierdzi, ze pachne tam ladnie i smakuje tez ok. Dbam bardzo o higiene, moi poprzedni faceci uwielbiali mnie wrecz lizac. A teraz? Skoro obecny, jak sam. twierdzi, nie przepada za tym ani nie potrafi dobrze, to nie bede go zmuszac w zaden sposob ani terroryzowac 'lodzik za minetke', bo to dziecinada. Jest genialny, poza tym jednym mankamentem, w lozku. A jak chcica najdzie mnie ogromna na lizanko to ubieram sie mega seksownie, koronkowe cieniutkie stringi, siadam mu na twarz i ocieram sie o zarost kilkudniowy, mowiac sprosne rzeczy, az sam wysuwa jezyk, wklada go glebiej, a ja sama ruszam bioderkami tak, by dostac to, czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze robię, bo lubię ,to jest pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób mu lodzika!!!!!Ja zonce codziennie robię minetkę zaczynając seks i ma pierwszy orgazm żonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi miód .....posmaruj ci...pkę ....miodem .......pisze wielokropek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy jestem czy niektóre Panie mają opory przed lizaniem penisa zaraz po analu. Skoro mężczyzna,, ponoć z przyjemnością, liże c**ę & d**ę, to jak to jest u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluz z pochwy jest tak samo dobry jak sperma. Obiektywnie nic smacznego ale w tak podniecajacym kontekście jest inny odbiór. czyjeś opory moga wynikac z braku podniecenia lub urazu do seksu jako takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój misiek, chciał mi udowodnić, że mnie kocha i zrobi mi minetkę i stało się: po kilku liźnięciach jak już prawie dochodziłam rzygnął na cipkę i twarz; od tych rzygowin ja rzygnęłam na pościel i obok śpiącego niemowlaka.. Trzeba było tak obrzydliwego smrodu, żeby wyleczyć się z dewiacji seksualnej. Ja się wyleczyłam do końca życia, on nie musiał, bo był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kilku liznieciach juz prawie dochodzilas? idz spac kryptogeju dewiancie moze przyśni ci sie pachnący penis twojego ojca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej: pewnie masz cholernego kaca, i jesteś jeszcze na haju skoro mówisz o spaniu, myląc dzień z nocą, notebene jest rano PT Niekryptogeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×