Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet nie robi mi minetki pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Kryptogeja zabolało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To d**ek nie wie co najmilsze! skad masz takiego prymusa,z wykopalisk czy z muzeum..? Wlasnie - nie rob laski to odmieni sie diametralnie! Przeciez to sama slodycz lizac myszke az do orgazmow i spijac nektarek z niej po odlocie! Kiedys tak wlasnie rozpoczynalismy sexowanie,z latami jakos Jej nie pasi-jakies smichu warte wymowki a wiem ze wczesniej podniecalo - to najmilsze bylo i nadal jest! Pragne poznac moze tu jakas Kobietke ktora to lubi,pragnie i chce miec systematycznie robiona minetke /bez stosunku/, dla Jej wlasnej przyjemnosci jak tez inne formy zaspokajania Jej, przezywania orgazmow i odlotow. Mile widziane Mezatki jak i Nastki na owe "male co-nieco" z warszawki i okolicy. Robi sie cieplo wiec nawet na lonie natury super to smakuje ;-)))) Smialo wiec zapraszam do kontaktu jak i wymiany doswiadczen,sms czy emailowo. Pozdro i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rico: chłopie szczym do kobiet, pozostaje ci tylko walenie konia na łonie nie kobiety ale Natury, no lizanie koziej d**y, buaahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragne poznac moze tu jakas Kobietke ktora to lubi,pragnie i chce miec systematycznie robiona minetke /bez stosunku/ KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK Co za debilizm, lizać babie p***ę a samemu się nie spuścić?! Rico, toś ty pewnie eunuchem, cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceett
Ja przed kazdym seksem robię minetkę aż do pierwszego orgazmu ona kończy lodzikiem.Musi być dobra higiena osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ta sama
To juz nie zrobi. z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak sam z siebie nie zrobi minetki to tak mu zostanie na dlugie lata, zas nie co do tego go namawiac, bo to zalosne tak samo jak zalosne jest gdy facet blaga o loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ta sama
Niedawno w tv jeden seksuolog powiedzial, ze jak facet naprawde kocha swoja kobiete to bedzie ja calowal wszedzie a w szczegolnosci w cipke, bo bedzie chcial jej dac jak najwieksza przyjemnosc. to samo tyczy sie kobiet i loda. a wiec wszystko jasne. jesli nie robi ci minetki to go zostaw i znajdz takiego ktory bedzie uwielbial sprawiac ci przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×