Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

rozwarcie na 4 cm i zero skurczy

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Mam już rozwarcie na 4 cm ale na razie brak skurczy porodowych, termin mam na 27.04 czyli już za 2 dni, jak długo może to jeszcze potrwać dziewczyny ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszly Ci juz wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak 3 tyg lazilam, z 4 cm i bez czopa, urodziłam 3 dni.po.terminie, zaczęło się w nocy.lekkim krwawieniem ze sluzem, 3 skurcze co 20 minut od 4, potem kilka co 5, od 8 co 3 minuty, od 10 jazdaaaa i o 14.10 po wszystkim. 2 porod Chyba cie nie pocieszylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejestes w szpitalu?ja. Bardzo szybko urodzilam pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z malym rozwarciem juz szlam na porodowke a po paru godzinach urodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj moze bedzie nam razniej tez mam termin na pojutrze i zero skurczy juz sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny , tez mam termin na 28 i cisza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka dziewczyny, mam taki śluz już od kilku dni białawy a dziś on jest lekko krwisty, wody mi nie odeszły ani czop śluzowy, a brzuch mnie trochę pobolewa od czasu do czasu więc są to chyba te skurcze przepowiadające i nie wiem jak to długo jeszcze potrwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz jakis sygnał z tym śluzem, ja mam termin na pojutrze i kompletnie nic sie nie dziej mialam cześciej skurcze w 35-36 tyg niż teraz wszystko jakby ucichło a wiem ze przenoszenie tez nie jest dobre i sie denerwuje, próbowalam juz wszystkieg inic nie chcce sprowokowac skurczy, boje sie zeby dziecku nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie termin na przedwczoraj. Wczoraj byłą próba oxy, ale nieudana - wróciłam do domu z 1-2 cm rozwarciem. Wieczorem odszedł czop. A dzisiaj cały dzień cisza... Jutro jadę na badanie, ciekawe co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku dziewczyny, bo ja strasznie boję się porodu i chciałabym to już tak mieć za sobą.... sąsiadka mi poradziła, że mam spróbować seksu z mężem, że to może pomóc,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jechałam do szpitala z rozwarcim na 3 cm, po godzinie było a 6 a po następnej godzinie urodziłam twarda zawodniczka jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mam mega pecha i poród będzie pewnie u mnie przebiegał długo... kuźwa jego mać no... przepraszam że przeklinam ale to ze strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wiadomo, przestań się stresować, bo się zepniesz niepotrzebnie. Nastaw się na to, że będzie dobrze - to własne ciało ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la maciorra
Nic nie jest powiedziane. Ja mialam okropne skurcze, wiele godzin a rozwarcie...0..! No..moze 1 cm...w bolach 3 dni a porod wlasciwy - 19 h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Dziewczyny za wsparcie, pozdrawiam pewnie już tu nie napiszę, dopiero po wszystkim, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
nie martw się:) ja akurat byłam w szpitalu jak zaczeły mi się skurcze, koło 1 w nocy, rano badanie i 2,5 cm rozwarcia:) cieszyłam się jak głupia że idzie do przodu, cały dzień skurcze co 3-4 min, wieczorem na badaniu dalej 2,5 cm rozwarcia:/ 5 min póżniej odeszły mi wody i 2,5 godziny od odejscia mały był na świecie:) i to bez żadnych wspomagaczy:) więc nie martw się, jesteś już w połowie drogi:P a pierwsze porody też mogą być łatwe:) grunt to rozwarcie:) pamiętaj chodzenie je przyspiesza:) bo grawitacja działa:P ja w ciągu 2 godzin wychodziłam 8 cm:P i ciesz się że nie masz jeszcze skurczy, lepiej niech się rozwiera bezbolesnie:P a termin porodu jest orientacyjny tylko:) więc głowa do góry i łatwego porodu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam termin na 27 kwietnia,ale dwa lata temu:)fajny czas był z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam z takim rozwarciem miesiąc a jak się zaczęły skurcze i odeszły wody to wszystko poszło tak szybko, że położna nie zdążyła zrobić wywiadu przy przyjęciu :P Urodziłam w niecałe pół godziny po przyjęciu po trzech partych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
Dnia 25.04.2014 o 23:56, Gość gość napisał:

Ja tak 3 tyg lazilam, z 4 cm i bez czopa, urodziłam 3 dni.po.terminie, zaczęło się w nocy.lekkim krwawieniem ze sluzem, 3 skurcze co 20 minut od 4, potem kilka co 5, od 8 co 3 minuty, od 10 jazdaaaa i o 14.10 po wszystkim. 2 porod Chyba cie nie pocieszylam 😄

Mam teraz to samo. Od poniedziałku 4cm rozwarcia, skurcze przepowiadające, kończy się 36 tydzień. 

Poród na 25.10 co robić ktg pokazalo raz malutki skurcz macicy 

Drugie dziecko po 11 latach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie dzisiaj lekarz stwierdził rozwarcie na 3 palce, boli właściwie nie mam żadnych, trochę mi tylko brzuch twardnieje🤔 dzisiaj mija termin porodu, jutro jade na KTG do szpitala, zobaczymy czy się coś rozwija 😊 Lekarz mówi ze może na weekend zobaczę już malutka, właśnie pakuje torbę do szpitala 🤗 już się nie mogę doczekać kiedy ja zobacE, choć wierze porod boli😒 no ale cóż ... 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×