Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 35 roku naczesciej zdradzaja

Polecane posty

Gość gość

Robiac to wrecz calkiem swiadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rutyna i nuda w malzenskim lozku czyni swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobiasz34
Raczej po 30 tce już szukają h... Moja ma 32 i zdradziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mąż/partner nie dba to zadba inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak facet jest młody i chętny to księżniczki dają mu tyłka z łaską raz na ruski rok. A jak facetowi przez to spada libido albo najzwyczajniej w świecie po pewnym czasie ma już swoją oziębłą żonę seksualnie w d u p i e to księżniczce po 35 roku życia włącza się libido i rupieć zaczyna szaleć. I nie może się nadziwić że facet którego lata całe seksualnie olewała nie skacze wokół niej z sterczącą fujarą . Wiec wmawia sobie że to wina męża i zaczyna się puszczać z młodszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryzys wieku sredniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka właśnie skończyła 36 lat i zachowuje się jakby miała 18.Wieczorowo-weekendowe wyjścia na miasto z koleżankami (oczywiście bez mężów) to już norma.Przychodzi do domu 3-4 rano. A jeszcze kilka lat temu tak się nie zachowywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzają te co mają niezbyt atrakcyjnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była tak zaczęła wychodzić z koleżankami na miasto, że w końcu okazało się że paru kolesi też z nimi wychodziło. Dlatego już jest ex. Na Twoim miejscu przyfilowałbym żonę żeby wiedzieć co się dzieje żebyś nie obudził się z ręką w nocniku. Jak jej brakuje wyjść z koleżankami to może brakuje jej czegoś jeszcze. Ufaj ale kontroluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" Dlaczego kobiety po 35 roku naczesciej zdradzaja """" Jest im za dobrze i się nudzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty to wiesz zniecierpek? Miałeś kiedyś żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym może być ale to zależy od kobiety. Ja byłem żonaty z cwaniarą ale jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Mogę mieć pretensje tylko do siebie. Byłem takie "ciepłe kluchy" i przez jakiś czas obrywałem po tyłku. Na szczęście udało mi wyprostować babę i teraz płaci mi alimenty na dzieci. Doświadczenie nauczyło mnie że nie ma co za bardzo popuszczać dlatego że ktoś twoją łagodność odbiera jako słabość. Ale jak mówię - dużo zależy od poziomu partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×