Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jeśli facet rzuci dla mnie żonę

Polecane posty

Ty masz w mózgownicy braki,czytac ze zrozumien potrafie Ty niestety nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie napisałem, ze seks to miłość ?? napisałem, ze seks jest najpiękniejszy w miłości. jarzysz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet bym cię tknąć nie chciał hehe, ale fakt znajdziesz chętnych bo tania jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym Ciebie nie chciała nawet spojrzec :) Takim jak Ty to obojetnie co roochaja wszyscy jesteście tacy sami. Jak wam ta nie da to zaraz polecisz do innej i tak bedziesz łosiu zniżał wymagania az trafisz na Grodzka czego Ci z całego serca zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoja kobietę idiotko :) ale masz te teorie. Współczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks nie jest najpiekniejszy w milosci. Seks to tylko dodatek, jeden z aspektow milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady leci na *****cze i teraz gada ze każdy taki jest bo nie imię się przyznać do błędu myśli ze jest nieomylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracajac do meritum. jesli facet/kobieta rzuca dla ciebie współmałżonka nie jest wart funta klakow ze s****wa lezącego w rowie, bo... znow to zrobi dla kogoś kto blysnie bardziej ataraktycznym skrajem półdupka lub portfela. ament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca, pomyślałaś o tym, że miłość mogła wygasnąć, czyli nie była prawdziwa miłością i ktoś ma prawo odejść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość wracajac do meritum. jesli facet/kobieta rzuca dla ciebie współmałżonka nie jest wart funta klakow ze s****wa lezącego w rowie, bo... znow to zrobi dla kogoś kto blysnie bardziej ataraktycznym skrajem półdupka lub portfela. ament. bydlak bez szacunku do siebie i innych , na mierę J P II :D pustaku ty wart końskiego łajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma prawo odejść? co ty p********z d****o! odpowiedzialny facet, nie odchodzi dla szmaty , do ś****wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo, podobasz mi się, taka jest właśnie moja zona. Z******ta, jest mnie pewna i ma moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć jest bardzo drobniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. wiec ta co ma moc, dla tego co ma żonę i jego zona jest taka. Mamy pierwszą parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc wygasa gdy jest nie pielęgnowana nalezycie i tyle w temacie. reszcie hołoty ktora kazde radykalne stanowisko moralne uznaje za poplecznikow kosciola kat. mowię stanowcze ; NIE INTERESI MNIE WASZ MIERNA MORALNIE OPINIA NA MÓJ TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zdradziłabym męża,jeśli nie układałoby się nam,najpierw musiałabym z nim wziąć rozwód a gdyby mm znalazłby sobie inną,dostałby rozwód wcześniej niż pomyślałby,ale z konsekwencjami nigdy już nie spotkałabym się z nim nawet u dzieci,dla mnie byłby szmatą do końca życia,nienawidzę kłamców i zboczonych gardzę szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miernoto,o miłość walczą,zabiegają dwie strony a jak jedna z nich ma już zboka na boku,to ma w d***e zabieganie o miłość, kiedy d****a/r****cz zabiega,to wystarcza zboczeńcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie bardzo kapujesz temat. mowa jest o winnych a nie niewinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie chciałabym, żeby facet rzucił dla mnie żonę. rozumiem fascynację żonatym, zdarza się. ale nawet gdyby miało do czegoś dojść, chciałabym romansu w tajemnicy. a nie żeby od razu rozwalać małżeństwo. to straszna odpowiedzialność. wyobraźnie sobie, że potem wam się znudzi ten facet. ale głupio go zostawić, skoro nawet żonę zostawił, nie? nie daj boże jak jeszcze dzieci są wplątane. tylko romans w tajemnicy wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e. zwiazałabym sie jedynie z takim rozwdnikiem, ktorego zona zdradzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jesteś ciamajda z konusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt mało kiedy słyszy się że facet rzuca żonę dla kochanki kochanka mojego męża szczyci się że mój mąż zostawił mnie dla niej a prawda jest taka że to ja po odkryciu zdrady spakowałam męża w worki i wystawiłam to za drzwi, mąż oczywiście próbował wrócić, nie przyznając się do kochanki-oczywiście nigdy z nią nie spał i to tylko koleżanka - w przeciwieństwie do kochanki ja nie uwierzyłam w te tanie bajki.... wypisywał liryczne smsy, wyznawał wielką miłość ale niestety nie udało mu się mnie przekonać ;) a kochanka szczyci się tym że "jest lepsza" kiedyś nawet zagroziłam mężowi że wyśle te smsy jego kochance jak nie przestanie mnie molestować to przystopował :) i mam spokój wiem dobrze że żałuję że tak wyszło myślę że najlepszą karą dla niego jest właśnie to że teraz musi siedzieć z kochanką która traktował tylko jako odskocznie, bo oczywiście nie rzuci jej i zostanie sam więc z braku laku dobry kit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy naprawdę nie macie pojęcia ,jakie mogą być wyuzdane,agresywne kochanki,dla mnie to są wybrakowane ś****wa bez moralnego kręgosłupa a taki, co idzie za czymś takim,nie-wart nawet splunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×