Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jeśli facet rzuci dla mnie żonę

Polecane posty

Gość gość
Powinno się być przy matce swojego dziecka, różnie myślałem. Ale wychodzi na to, że to największa wartość. Różnie było, kochałem słabiej mocniej. Ale teraz wiem tylko tyle, że jej nie zostawię. Ona mnie kocha i bardzo to szanuję. Właśnie z dzieckiem wpadliśmy, ale po latach ułożyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wasza sytuacja inni maja inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mieliscie szczescie ze wam sie ulozylo bo moze to wlasnie jest ta milosc a co jezeli ludzie sie po latach nie dopasowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta dyskwalifikuje to że rzucił żonę dla kochanki, jeśli to zrobił to znaczy że potrafi zdradzać i łajdaczyć się, i taki pozostanie., na zawsze. Faceci nie zmieniają się, najwyżej lepiej i skuteczniej oszukują. Tacy będą dalej zdradzać i nie ma inaczej, nawet nie mieszajcie w to takie sprawy jak miłość, bo zdrajca to zdrajca, nie miłością i lojalnością się kieruje, tylko rządzi nim namiętność i egoizm. Zdradził raz to zdradzi też drugi raz, i znowu i znowu.......... Nie uspokoi go nawet starość i niemoc Nawet na łożu śmierci ostatkiem sił uszczypnie w duupę przechodzącą pielęgniarkę łajdak to łajdak i taki pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie co jesli po latach sie dopasują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jesli po latach ta osoba z którą sie pobieramy zmienia sie nie do poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jesli po latach sie nie dopasują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z troche innej beczki to w sumie czeu zdrada tak bardzo wszystkich bulwersuje jezeli chodzi tylko o seks? A co to za roznica wobec innych przyjemnosci cielesnych, jak na przyklad masaz? To gdy masuje Cie facet i masz z tego przyjemnosc to jest ok. Ale gdy Twoj maz dostaje masaz swojego penisa to nuz nie ok? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przez jakieś szczęście się ułożyło, tylko pracowaliśmy nad tym. Wcześniej krzywdziliśmy się bardzo, walka kto ma rację, przepychanki. Jak dopiec jak najmocniej. Wstydzę się teraz tego, ale po coś to było. Wiemy dokładnie co moglibyśmy sobie zrobić i nie robimy tego bo wiemy czego potrzebujemy, spokoju i pewności uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za roznica wobec innych przyjemnosci cielesnych, jak na przyklad masaz? To gdy masuje Cie facet i masz z tego przyjemnosc to jest ok. Ale gdy Twoj maz dostaje masaz swojego penisa to nuz nie ok? smiech.gif xxx Żaden obcy facet mnie nie masuje, więc nie kombinuj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli widzisz seks tylko tak to nic dziwnego. Ale seks to coś więcej to wielka intymność, uczucie miłośći i takie tam, ale chyba nie bardzo wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie rzuca absolutnie no spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek to poczucie intymnosci i zaufania. Seks natomiast to nic wielkiego i nic nie znaczy. Zwykla przyjemnosc fizyczna, tak jak podrapac sie gdy swedzi. Ludzie przypisuja temu zbyt wielkie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowaliscie nad związkiem bo jednak sie kochaliscie ale co jesli choc jedna strona nie kocha? tego nie mozna "wypracować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma swoją racje i swoją sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jeśli jedno nie kocha to dupa. Ale warto zawalczyć, ja się podniosłem praktycznie od zera...normalnie przestałem ją kochać. Ale nie wiem jak to wytłumaczyć, ale zacząłem się jej przyglądać tak jakby w głąb niej i taka pokorę w sobie uruchomiłem i wdzięczność i okazało się, ze ona mi tyle daj****ardzo dużo, prawie wszytko co ma. Tylko to trochę inaczej wygląda niz sobie wyobrażałem, oczekiwałem jakichś spektakularnych odczuć. A to jest takie słodkie takie niewinne, malutkie z tych sił ile ona ma. A zarazem takie wielkie taka moc, nie wiem jak to opisać trzeba to tylko jakoś zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów frustratki o wszystko obwiniają facetów a to wy się rzucanie na żonatych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ktos wyzej na pisał seks to dla nich tylko jak podradac gdy swędzi , a wielka miłosc dopisujecie do niego.Faceci oddzielaja milosc od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oddzielam, seks jest najpiękniejszy w miłości, tylko taki jest cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady jakich facetów wybierasz to już twój problem. Nie każdy facet jest taki jak twoi byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie masz uczuć albo jesteś hipokrytą i ściemniasz tu farmazony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do goscia który twierdzi ze seks jest cudowny w miłosci.Wam nie zalezy na milosc tylko na seksie a na stare lata szukacie kogos do pranie gotowania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady widać leci na sypkie i teraz frustracja z niej wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic, masz prawo tak myśleć, twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty piszesz o miłosci a g...o o niej wiesz skoro uważasz ze seks to jest milosc , idz lepiej do sex shopu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady..ale Ty masz braki...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czytaj ze zrozumieniem, ale no tak to raczej nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×