Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po 30 kobieta zaczyna się rozkładać

Polecane posty

Gość gość

skąd tu tylu desperatów polujących na ofiarę,to ostatnie stadium frajerstwa szukać starej baby w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z wioski jestes, prawda? I z wyksztaslceniem podstawowym. Stad taki pogląd, bo w twoim otoczeniu kobiety po 30 nie maja kilku zębów, są tłuste i maja suche włosy. Dlatego ci się wydaje, że tak wygląda 30. Spójrz na Jennifer Aniston, Kate Moss, Elle McPherson, Liz Hurley. Tam gdzie ja mieszkam, kobiety w wieku 40+ wyglądają właśnie tak. Wspolczuje ci otoczenia. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej kobietko nie spinaj się tak:-D podejrzewam że nie wyglądasz jak żadna z w/w pań więc chyba nie załapałaś o czym mowa,jeśli tu siedzisz to znaczy że cię nikt nie chce,bez obrazy ale dlaczego nie chce rozumie sie samo przez się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Spada mi libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tu siedze bo lubie czytac jak sobie do gardel skaczecie :)Mam 33l i tez uwazam ze kobieta zaczyna sie sypac bo biega wokolo 30+ letniego knura i sie marnuje Bo coz to za miesko z takiego starego prosiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z wioski to czemu zaraz z podstawowym? Ale wy mierzycie ludzi jedna miara.Troche to niedojrzale jest.Szanujcie samych siebie jak sie wypowiadacie bo przez takie teksty widac jaki macie poziom inelektualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
to ostatnie stadium frajerstwa szukać starej baby w necie xxx A jakiej mam szukać jak sam stary jestem, nastolatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, prowo, ale cienkie dosyć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe te gwiazdy wymienione powyżej to sztuczne wydmuszki po 4 liftingach . Trochę jak odpicowany zużyty samochód .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoja matka to już trup, odrażający c\welu z gó\wnem zamiast mózgu... pokaż ten temat swojej mamusi, która pierze twoje obes\rane gacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Zakladajac temat w necie pod gosciem to jest plytkosc frajerstwo i bezjajecznosc!!! 964 ja Krakow a ty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×